Super Hotel Okazaki

3.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

7,8 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 06.00 uur; inchecken kan tot: 06.30 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 06.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.

Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Privé-ingang

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Super Hotel Okazaki?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij Super Hotel Okazaki zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Super Hotel Okazaki inchecken?

Inchecken kan vanaf: 06.00 uur; inchecken kan tot: 06.30 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Super Hotel Okazaki uitchecken?

Je dient om uiterlijk 06.00 uur uit te checken.

Waar staat Super Hotel Okazaki?

Dit hotel in Okazaki ligt op 10 minuten wandelen van Kagoda-park en Park van Okazaki. Ook Museum voor Ieyasu en Mikawa Bushi en Kasteel van Okazaki liggen op een kwartiertje wandelen. Station Higashi Okazaki ligt op 9 minuten wandelen en naar Station Nakaokazaki is het 22 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

7,8

Goed