Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Iberostar Selection Creta Marine ligt aan het strand in Mylopotamos. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Arkadi klooster en Grote Poort. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Rethimno Kart en Reptisland een bezoekje brengen. In de buurt van je accommodatie valt er volop spetterpret te beleven. Denk aan snorkelen of windsurfen. Bekijk onze reisgids voor Lavris
Lavris, Rethymnon, Panormos, Mylopotamos, Crete Island, 741 00
In de buurt
Venetiaanse Poort van Rethimnon
19 min. rijden - 21.6 km
Geropotamos Beach
7 min. wandelen - 0.6 km
Spilies-strand
1 min. rijden - 1.2 km
Rethimno Kart
10 min. rijden - 11.8 km
Universiteit van Kreta
20 min. rijden - 23.2 km
Lokaal vervoer
Heraklion (HER-Nikos Kazantzakis) - 59 min. rijden
Restaurants
Bro Café
12 min. rijden
Cafe Ciao
3 min. rijden
George & Georgia
4 min. rijden
Zeno Lobby Bar
13 min. wandelen
taverna roumeli
7 min. rijden
Over deze accommodatie
Iberostar Selection Creta Marine
Hotel met een luxe stijl
Bij Iberostar Selection Creta Marine zijn er de volgende voorzieningen: een poolbar, een terras en een koffiebar/café. Dit hotel is fantastisch om van de zon te genieten met een ligging aan het strand en ligstoelen. Geniet van een sauna of een Turks bad/hammam om tot rust te komen en verwen jezelf met een lichaamsbehandeling of een massage. Ga lekker eten bij een van de 3 restaurants ter plaatse. Ze serveren er ontbijt, lunch en diner.
Geniet van een fitnesscentrum en van activiteiten zoals volleyballen. Blijf online met gratis wifi in de gemeenschappelijke delen en geniet van een tuin en een spelletjesruimte.
Andere voordelen zijn:
3 buitenzwembaden en een binnenzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Tennisbanen, massage- en behandelingsruimtes en wasservice
Een lift, een kluis bij de receptie en parasols
Kamervoorzieningen
De 359 kamers zijn individueel gemeubileerd en zijn voorzien van leuke voordelen zoals airconditioning, naast extra's zoals gratis internet en kluisjes.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Recyclage en ledlampen
Badkamers met regendouches en milieuvriendelijk toiletgerief
Flatscreentelevisies van 32 inch met satellietzenders
Gemeubileerde balkons of terrassen, (kleer)kasten en dagelijkse schoonmaak
All-inclusive details
Er zijn all-inclusive kamertarieven beschikbaar bij Iberostar Selection Creta Marine. Deze prijzen zijn hoger omdat het eten en drinken ter plaatse bij de kamerprijs is inbegrepen (er gelden mogelijk beperkingen).
Eten en drinken
Alle buffetmaaltijden en snacks zijn inbegrepen
Minibar (beperkt gebruik)
Activiteiten en faciliteiten/uitrusting
Alle plaatselijke activiteiten en gebruik van faciliteiten en uitrusting zijn inbegrepen.
Prijzen en affiliaties
Accommodatie met ecologisch certificaat
Deze accommodatie is gecertificeerd volgens Green Key, een programma dat de impact van een accommodatie op een of meer van de volgende gebieden meet: milieu, gemeenschap, cultureel erfgoed, lokale economie.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
3 restaurants
4 bars/lounges
Een bar aan het zwembad
Een koffiebar/café
Restaurants ter plaatse
Restaurante Buffet Dias
Restaurante Vegghera
Thalassa a la carte
Dingen om te doen
3 buitenzwembaden
Binnenzwembad
Fietstochten
Kinderzwembad
Sauna
Spelletjesruimte
Sportschool
Tennis
Volleyballen
Gezinsvriendelijk
3 buitenzwembaden
Binnenzwembad
Kinderzwembad
Spelletjesruimte
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Waterkoeler
Gastendiensten
Meertalig personeel
Schoon beddengoed (op verzoek)
Schoonmaakservice (dagelijks)
Wisselen van handdoeken op verzoek
Zakelijke diensten
312 vierkante meter aan conferentieruimte
Buiten
Aan het strand
Groentetuin
In een natuurreservaat
Strandparasols
Strandstoelen
Terras
Tuin
Spa
Behandelingsruimte
Lichaamsbehandelingen
Massages in de kamer
Turks bad
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijke paden
Meer
26 gebouwen
4 etages
Aparte rookruimtes
Gebouwd in 2001
Gebruik van de waterautomaat wordt aangemoedigd
Jaarlijkse compensatie gekocht voor minstens 10% van de ecologische voetafdruk
Ramen met dubbelglas
Ten minste 80% van de verlichting werkt met leds
Ten minste 80% van de voedingsproducten komt van lokale producenten
Tentoonstellingen van plaatselijke kunstenaars
Tours en activiteiten van lokale aanbieders
Uitgebreid beleid om voedselverspilling te voorkomen
Veganistische gerechten
Vegetarisch ontbijt beschikbaar
Vegetarische gerechten
Waardige omgang met wilde dieren in gevangenschap
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Regendouche
Entertainment
Flatscreen-tv van 32 inch met satellietzenders
Eten en drinken
Minibar
Meer
Airconditioning
Bureau
Energiebesparende schakelaars in kamers
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Kluisje
Ledverlichting
Milieuvriendelijke toiletartikelen
Recycleren
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Deze accommodatie hanteert netjes/casual als kledingvoorschrift in de restaurants, wat onder meer inhoudt dat mannen een lange broek dienen te dragen. Korte broeken, zwemkleding, mouwloze kleding en slippers zijn niet toegelaten. Dichte schoenen zijn verplicht.
Deze accommodatie staat geen naamswijzigingen in boekingen toe. De naam op de boeking dient overeen te komen met de naam van de gast die incheckt en in de accommodatie verblijft; een identiteitsbewijs met foto is vereist.
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is gesloten van 1 november tot 14 april.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 4.00 per accommodatie, per nacht.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 15.00 per accommodatie, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Er geldt mogelijk een speciaal annuleringsbeleid of aparte toeslag voor groepsboekingen (meer dan 8 kamers voor dezelfde accommodatie/verblijfsdatums).
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Iberostar Creta Marine Hotel Mylopotamos
Iberostar Creta Marine Mylopotamos
Iberostar Creta ine Mylopotam
Iberostar Creta Marine
Iberostar Selection Creta Marine Hotel
Iberostar Selection Creta Marine Mylopotamos
Iberostar Selection Creta Marine Hotel Mylopotamos
Veelgestelde vragen
Beschikt Iberostar Selection Creta Marine over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een binnenzwembad, 3 buitenzwembaden en een kinderzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Iberostar Selection Creta Marine?
Vandaag, 26 mrt. 2026, kost een verblijf bij Iberostar Selection Creta Marine van één nacht voor twee volwassenen op 10 apr. 2026 min. € 162, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Iberostar Selection Creta Marine?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Iberostar Selection Creta Marine inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Iberostar Selection Creta Marine uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Is Iberostar Selection Creta Marine all-inclusive?
Bepaalde tarieven van deze accommodatie zijn all-inclusive.
Waar staat Iberostar Selection Creta Marine?
Dit hotel in Mylopotamos ligt aan het strand, binnen 5 km afstand van Limni Strand, Sfagia Strand en Kerk van Agios Yiorgos. Ook Geropotamos Beach en Spilies-strand liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Iberostar Selection Creta Marine
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
7,6
Locatie
9,0
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 33 van 88 beoordelingen
10 - Uitstekend
33
Gastenscore: 8 - Goed. 40 van 88 beoordelingen
8 - Goed
40
Gastenscore: 6 - Redelijk. 12 van 88 beoordelingen
6 - Redelijk
12
Gastenscore: 4 - Matig. 3 van 88 beoordelingen
4 - Matig
3
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 88 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Gert
Reisde met familie
2 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfect verzorgd op alle punten. Ruim aanbod aan eten op verschillende plaatsen. Eten is gevarieerd en vers, buffeten uitgebreid. Hotel personeel is super vriendelijk en attent. Heel verzorgde zwembaden en terrassen. Kamers zijn onberispelijk net als alle andere ruimten binnen het hotel. Heel rustige en top verzorgde omgeving binnen het domein, prachtig privé strand, … hier voelt de vakantieganger zich de koning te rijk. Top aanrader! Hier kom je zeker nog terug!
Gert
3 nachten verbleven in juni 2024
8/10 – Goed
Fredericus
21 mei 2023
Fredericus
9 nachten verbleven in mei 2023
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
4 mei 2022
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Familie vakantie
Verblijf 11 dagen. 2 Kamers/badkamer werd absoluut niet 4 ster waardig schoongemaakt op dweilen na. We zaten als laatste in de gang van 20 kamer. Er was 1 mevrouw die alle 20 kamers in 8 uur moest schoonmaken. Zie het meer als verkeerd beleid dat dit niet goed gebeurde. De werkster werkte superhard.
De manager van het hotel liep vaak rond zonder werk mee te verzetten. Het personeel daarentegen werkte superhard maar geen dienbladen waardoor vele malen lopen.. duurde langer. Zoveel eten en zon uitgebreid buffet dat het eigenlijk beschamend was gelet op het dagelijkse overschot aan voedsel. Op zich allemaal lekker van smaak en de toetjes leken van een partisserie afkomstig.
Geen informatie voor toeristen, moesten we zelf googelen. Enkel informatie via aanbod agent reisorganisatie.
Verder schoon, net en zeer vriendelijk personeel. Heerlijk hotel.
Geverifieerde reiziger
10 nachten verbleven in april 2022
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
20 mei 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Mooi resort met diverse zwembaden. Ruime kamer met balkon. Half pensioen was zeer goed. Uitgebreide keuze uit diverse gerechten en desserts.
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in mei 2018
8/10 – Goed
R.B.
22 apr 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Prima hotel.
Keurig hotel met mooie kamers. Alles primna. 2 puntjes. Muziek in restaurant was slecht. Doe lekker mooie griek se muziuek. Vind iedereen leuk. 2. Geen lekkere vleesgerechten bv goros of souvlaki. Vrrdrr was het eten heerlijk
R.B.
10/10 – Uitstekend
Michael
Reisde met partner
18 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sauberes Zimmer | höfliches Personal | toller privater Whirlpool mit Blick aufs Meer (Ozean)
Michael
10 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Tammy A
26 sep 2025
Tammy A
9 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Helen
Reisde met familie
11 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely 7 night stay.
Helen
7 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Alcides
10 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Alcides
3 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
18 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
11 okt 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Ed
Reisde met familie
4 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
My only gripe is that the drink situation in the buffet area. You have to find a server to get you a Pepsi. They have drink machines but keep them covered. Why? The food is self-service.
Ed
7 nachten verbleven in juni 2024
4/10 – Matig
Stefano
Reisde met een groep, Reisde met partner
11 jun 2024
Positief: Netheid
Sicuramente molto lontano da un vero 5 stelle nelle camere solo l’essenziale manca di tutto piscine che alle 18 vengono transennate e non puoi accedervi prima delle 10 di mattina teli da mare che possono essere cambiati fino alle 17 etc etc
Stefano
5 nachten verbleven in juni 2024
8/10 – Goed
Jocelyne
Reisde met een groep
7 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hôtel club bon rapport qualité prix
Jocelyne
5 nachten verbleven in juni 2022
8/10 – Goed
Andreas
Reisde met partner
9 jun 2022
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wie beschrieben aif der Homepage! Sehr schöne grosse hotelanlage! Sehr schöne strände! Essen alles was man sich wünscht, allerdings aufgrund der allinclusive möglichkeit leidet teils die qualität sehr stark! Auto ist vorraussetzung da schon längere distanzen zum flughafen aber auch in die nächste stadt es dauert
Andreas
7 nachten verbleven in mei 2022
8/10 – Goed
Francois, Laval
Reisde met partner
29 okt 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Avons apprécié l'emplacement et la propreté de l'hôtel. Très beau site et belles piscines.
Francois
2 nachten verbleven in oktober 2021
10/10 – Uitstekend
Sandra
13 okt 2021
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
mattress way tooo hard.
bed rock hard woke up first morning with terrible back pain. Could be better softer mattress.
Sandra
5 nachten verbleven in oktober 2021
6/10 – Redelijk
Hendrik
7 okt 2021
Hendrik
7 nachten verbleven in september 2021
10/10 – Uitstekend
Farkhod
Reisde met een groep
8 okt 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Thanks Iberostar Creta Marine.
Great stay in a great place with a great staff. Thanks to the staff of the hotel, kind and attentive, for a pleasant stay. All precautions against the Covid are taken. Would definitely come back, especially for Dimitra's greec coffee in the morning in the main restaurant.
Farkhod
11 nachten verbleven in september 2020
6/10 – Redelijk
Michel, Paris
Reisde met partner
6 okt 2020
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel avec de superbes installations ( chambres, environnement intérieur sauf plages). Par contre, procédures d'organisations générales à revoir, impose le bon de réservation imprimé(jamais vu cela dans d' autres hôtels, en plus ayant déjà payé la réservation, l'application mobile ne servant donc à rien, demande une inscription pour les repas qui ne sert à rien puisque tout le monde s'y rend à n'importe quelle heure!
Procédure commande boisson nulle, demande du numéro de chambre sans vérification, résultat vous avez une facturation avec des boissons qui ne vous appartiennent pas!
Horaires de piscine inadaptés ( 10H00 à 18H00) alors que le soleil est présent et que des clients se trouvent encore sur les transats!
Plages environnantes pas terribles et semble t'il transat à payer.
Voiture impérative.
Michel
2 nachten verbleven in oktober 2020
8/10 – Goed
Gloria, Bellinzona
Reisde met familie
28 aug 2020
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Posto bellisimo, mangiare buono e abbondante, vista mare praticamente da tutto il resort
Gloria
7 nachten verbleven in juli 2020
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
29 sep 2019
Positief: Netheid, voorzieningen
The Entertainment Crew was amazing and very entertaining and funny. Food was good. Massage was great.
I expected more though out of a 5 star property. Out bathtub took forever to drain and filled with water quickly. The glass partition in the tub was not sealed at the bottom and water leaked everywhere and soaked the floor. The toilet was broken. Also, I have never stayed at any hotel or resort that did not provide an iron for guests to press their clothes. When you travel, everything gets wrinkled and requires pressing. They did not even have irons to borrow. They expected you to pay €4.50 to have housekeeping press each item for you and to make matters worse, you couldn’t get the items back until the next day. When I complained about it, the response from the woman at reception was that there’s nothing they could do for me. That’s the way Iberostar runs things. Not very accommodating and quite rude.
Most of the staff were friendly including the Entertainment Crew, Bartenders, Housekeeper and restaurant staff. Most of the front desk staff were friendly but there were a couple of them that were unfriendly and sometimes rude.
Also, there was nothing around this resort and taxis were very expensive to get anywhere. A car rental is definitely a must.
I would not stay at this resort again but rather would stay right in Rethymno near the port and beaches.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in september 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
18 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in september 2019
10/10 – Uitstekend
Catherine
9 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Magical couples holiday
We absolutely loved our holiday at this fabulous hotel. The service was impeccable. I particularly loved the pilates and yoga class first thing, the swim up bar and sundowners on the stunning terrace bar. Definitely hope to return!
We came for a couples break without our children. The children's entertainment schedule looked good, and all the children were well behaved.
Catherine
7 nachten verbleven in augustus 2019
10/10 – Uitstekend
Maddy K
8 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer