Gehele woning
Brikis Villas - With 3 private pools
Deze villa in Mylopotamos is voorzien van een privézwembad en een balkon
Fotogalerie voor Brikis Villas - With 3 private pools





Gehele woning
3 slaapkamers3 badkamers210 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Brikis Villa 1 - With Private Pool
Brikis Villa 1 - With Private Pool
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Huisdiervriendelijk
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 1356372
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
505460
Over deze buurt

Bali
In de buurt
Venetiaanse Poort van Rethimnon35 min. rijden - 40.9 km
Paleis van Knossos52 min. rijden - 55.7 km
Haven van Heraklion52 min. rijden - 53.4 km- Livadi beach10 min. wandelen - 0.9 km
- Varkotopos strand15 min. wandelen - 1.3 km
Lokaal vervoer
- Heraklion (HER-Nikos Kazantzakis) - 47 min. rijden
Restaurants
- Sinolakis Tavern4 min. rijden
- Χαρούπι & Ελιά10 min. rijden
- George & Georgia10 min. rijden
- Ταβέρνα Λιβάδι20 min. wandelen
- Taverna Agyra11 min. rijden








