Grupotel Amapola ligt naast een golfbaan en vlak bij het strand in Muro. Haven van Alcúdia en Haven van Pollensa zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Playa de Muro en Strand van Alcúdia. Reis je met kinderen? Overweeg dan Hidropark en Karting Can Picafort. Kies voor waterpret zoals duiken of voor een avontuur zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes of paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Muro
C/ Circuit del Llac, 49, Playa de Muro, Muro, Mallorca, 7458
In de buurt
Playa de Muro
8 min. wandelen - 0.7 km
Strand van Alcúdia
5 min. rijden - 2.8 km
Platja dels Francesos
10 min. wandelen - 0.9 km
Cova de Sant Martí
3 min. rijden - 2.8 km
Haven van Alcúdia
7 min. rijden - 5.3 km
Lokaal vervoer
Station Sa Pobla - 19 min. rijden
Palma de Mallorca (PMI) - 59 min. rijden
Restaurants
Burger King
5 min. wandelen
Numa Beach
11 min. wandelen
Gelats Artesa Valls
12 min. wandelen
Isabella Beach
8 min. wandelen
Restaurante Las Delicias
8 min. wandelen
Over deze accommodatie
Grupotel Amapola
Hotel met een gezinsvriendelijk beleid niet ver van Playa de Muro
Een aangrenzende golfbaan, een poolbar en een terras verwelkomen je bij Grupotel Amapola. Actieve reizigers kunnen fietsen bij dit hotel.
Gratis wifi in de kamer, minigolf en een koffiebar/café zijn beschikbaar voor alle gasten.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een buitenzwembad en een kinderzwembad met ligstoelen
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), fietsverhuur en een shuttleservice van/naar de luchthaven
Een babysitter/kinderoppas (toeslag), rookvrije accommodatie en bagageopslagruimte
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 156 kamers hebben leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, naast extra's zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Douches en gratis toiletartikelen
Flatscreentelevisies van 32 inch met kabelzenders
(kleer)kasten, balkons en kinderboeken
All-inclusive details
Er zijn all-inclusive kamertarieven beschikbaar bij Grupotel Amapola. Deze prijzen zijn hoger omdat het eten en drinken ter plaatse bij de kamerprijs is inbegrepen (er gelden mogelijk beperkingen).
Eten en drinken
Buffetmaaltijden en snacks zijn inbegrepen
Landactiviteiten
Tennis
Entertainment
Entertainment en activiteiten ter plaatse
Prijzen en affiliaties
Accommodatie met ecologisch certificaat
Deze accommodatie is gecertificeerd volgens Travelife, een programma dat de impact van een accommodatie op een of meer van de volgende gebieden meet: milieu, gemeenschap, cultureel erfgoed, lokale economie.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Plaatselijke shuttleservice (toeslag)
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.30 uur: EUR 15 voor volwassenen en EUR 7,50 voor kinderen
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Dingen om te doen
Aangrenzende 18-hole golfbaan
Biljart/pooltafel
Buitenzwembad
Fietsenverhuur
Kinderzwembad
Midgetgolf
Speeltuin
Spelletjesruimte
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Kinderboeken
Kinderopvang (toeslag)
Kinderspelletjes
Kinderzwembad
Midgetgolf
Speeltuin
Spelletjesruimte
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Informatieborden in braille of reliëfletters
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijk zwembad
Rolstoeltoegankelijke conciërgebalie
Rolstoeltoegankelijke lounge
Rolstoeltoegankelijke openbare wasruimte
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Trapleuningen
Zwembadlift aanwezig
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Tandenborstel en tandpasta (op verzoek)
Entertainment
Flatscreen-tv van 32 inch met kabel-/satellietzenders
Eten en drinken
Minibar
Meer
Airconditioning
Bureau
Kluisje
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een belasting door de lokale overheid geïnd die bij de accommodatie wordt aangerekend. Na de 8e nacht van het verblijf geldt er een verlaging van 50% op deze belasting en kinderen onder de 16 jaar oud zijn vrijgesteld. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen en beperkingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de informatie in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 30 april EUR 0.55 per persoon, per nacht tot 9 nachten en daarna EUR 0.28. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 31 oktober betaal je EUR 2.20 per persoon, per nacht, tot 9 nachten en daarna EUR 1.10. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 15 voor volwassenen en EUR 7.5 voor kinderen
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 85 per voertuig (retour)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Houd er rekening mee dat deze accommodatie een strikt kledingvoorschrift in de eetgelegenheden hanteert. 's Avonds dienen de heren een lange broek, een overhemd met korte of lange mouwen en geschikte schoenen te dragen.
Registratienummer van de accommodatie H-PM-2276
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Grupotel Amapola
Grupotel Amapola Hotel
Grupotel Amapola Hotel Muro
Grupotel Amapola Muro
Grupotel Amapola Hotel Playa De Muro
Grupotel Amapola Playa De Muro, Majorca
Grupotel Amapola All Inclusive Hotel Muro
Grupotel Amapola All Inclusive Hotel
Grupotel Amapola All Inclusive Muro
Grupotel Amapola All Inclusive
Grupotel Amapola Inclusive
Grupotel Amapola Muro
Grupotel Amapola Hotel
Grupotel Amapola Hotel Muro
Grupotel Amapola All Inclusive
Veelgestelde vragen
Beschikt Grupotel Amapola over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een buitenzwembad en een kinderzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Grupotel Amapola?
Vandaag, 9 apr. 2026, kost een verblijf bij Grupotel Amapola van één nacht voor twee volwassenen op 26 apr. 2026 min. € 87, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Grupotel Amapola?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Grupotel Amapola inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Grupotel Amapola uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt Grupotel Amapola een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 85 per voertuig.
Is Grupotel Amapola all-inclusive?
Bepaalde tarieven van deze accommodatie zijn all-inclusive.
Waar staat Grupotel Amapola?
Dit gezinsvriendelijke hotel in Muro ligt vlak bij het strand, op 2 km afstand van Platja dels Francesos en Playa de Muro. Strand van Alcúdia ligt op 2,3 km.
Beoordelingen
Beoordelingen over Grupotel Amapola
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
7,6
Locatie
9,0
Personeel en service
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 60 van 130 beoordelingen
10 - Uitstekend
60
Gastenscore: 8 - Goed. 55 van 130 beoordelingen
8 - Goed
55
Gastenscore: 6 - Redelijk. 11 van 130 beoordelingen
6 - Redelijk
11
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 130 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 130 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
3
Beoordelingen
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
26 aug 2017
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good, clean hotel with friendly staff. Enough sunbeds around the pool, friendly animation team and a lot of activities organised during the day. Breakfast was almost the same everyday, but there was a lot of choice and it tasted very Good! Supermarket Spar is very close and the restaurants and shops of Muro are a 5 min walk away. Alcudia is a 15 min bus drive away and we preferred that city, especially the old town.
Geverifieerde reiziger
6 nachten verbleven in augustus 2017
10/10 – Uitstekend
Jim
24 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Anbefales!
Utmerket service fra hele personalet, veldig bra "All inclusiv", rene rom og fasiliteter. Fint med god og gratis parkering for leiebil.
Jim
10 nachten verbleven in oktober 2025
6/10 – Redelijk
Justin
Reisde met een groep
24 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Definitely a 3 star hotel. The food was oily, lacked diversity, and was not of top quality. I also had to change rooms, because I was initially getting smells from the kitchen coming all the way to my room from the ventilation. There's also another hotel right next door that has an amphitheater setup that blasts music until 10:30pm every night of the week, and it faces directly on the hotel rooms, meaning you get very little peace at night if you're facing that side of the hotel. The only upside was the service in this hotel, which was impeccable. The staff were all extremely polite, warm and friendly. But yeah, a lot of improvements to be made before it becomes a 4 star in my opinion.
Justin
14 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Wayne
Reisde met een groep
28 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent hotel, all the staff are very helpful and friendly.
The food was superb every day.
Wayne
7 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Thomas
26 sep 2025
Thomas
5 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Giovanni
17 sep 2025
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Estadia agradevel e tranquila
A estadia foi excelente, o café da manhã é muito completo e gostoso. O quarto era bom, mas um pouco antigo. O banheiro era reformado e muito bom. A equipe também foi muito atenciosa, nos deixaram guardar a bagagem no ultimo dia e tomar um banho no fim do dia para podermos irmos ao aeroporto.
Giovanni
2 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Dragos, Buzau
23 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
.
Dragos
7 nachten verbleven in augustus 2025
6/10 – Redelijk
Philip
16 aug 2025
Positief: Personeel en service
Philip
7 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Pierre
Reisde met een groep
21 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Man får det man betalar för...
Helt ok hotell men med några brister.
Pierre
4 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
17 jul 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Hôtel satisfaisant, sans plus
Hôtel convenable. Bien dans l'ensemble. Personnel aimable et serviable.
Deux points faibles concernant la direction de l'établissement.
1-En 1/2 pension, le verre d'eau est payant, aucun accès à une fontaine à eau même en période de canicule (32 à 37°)
2-Insonorisation des chambres inexistante, on participe aux conversations des voisins de chambre !
Geverifieerde reiziger
8 nachten verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Miguel
15 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Perfecto para deacansar
Miguel
3 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Pablo
28 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Mi estancia en el hotel ha sido PERFECTA. Si tengo la oportunidad, volveré a hospedarme nuevamente aquí.
Pablo
4 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
William
28 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The property was very clean and up to date. Conveniently located a short walk from the water front. The meals in the dining room were quite good. Staff was friendly and helpful.
William
3 nachten verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Rosario
28 jun 2025
Rosario
8 nachten verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Karl
14 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Die Einzelzimmer sind etwas klein. Dass Essen war etwas eintönig.
Karl
10 nachten verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Simone
Reisde met familie
8 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Superfreundliches Personal und leckere Speiseangebote, die Cocktails bei all-inclusive waren nicht unser Geschmack.
Simone
1 nacht verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
8 jun 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Saga
Reisde met een groep
12 mei 2025
Positief: Netheid
Saga
9 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Ursula
21 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service
Ursula
9 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Sofia
16 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ottima
Sofia
3 nachten verbleven in september 2024
8/10 – Goed
Michael
Reisde met familie
2 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Michael
7 nachten verbleven in augustus 2024
8/10 – Goed
Catalina
Reisde met familie
1 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
El personal super amable y atento
Catalina
2 nachten verbleven in augustus 2024
8/10 – Goed
Roberto, Fusignano
Reisde met familie
27 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bello, pulito, servizi, si mangia bene. C'e' stato un problema iniziale con la camera, ma risolto in maniera corretta.
Nice, clean, services, good food. There was an initial problem with the room, but it was resolved correctly.
Roberto
7 nachten verbleven in augustus 2024
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
23 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Siamo stati 2 anni di seguito in questo albergo. Buon rapporto qualità/prezzo. Le stanze sono piccole, però in quella zona gli immobili sono molto costosi. Noi abbiamo sempre fatto formula All Inclusive. Il cibo è veramente buono, sempre tanta scelta di varie pietanze, e veramente gustoso.
La spiaggia di Muro è vicina, ci vogliono circa 10 minuti per raggiungerla.
Geverifieerde reiziger
8 nachten verbleven in augustus 2024
6/10 – Redelijk
Riccardo
22 aug 2024
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer