Gehele woning

La Tanca Del Conte - Suite Squidda

Fotogalerie voor La Tanca Del Conte - Suite Squidda

Een rechthoekig zwembad met helderblauw water, omringd door een stenen muur en een houten terras.
Een keuken met een decoratieve spatwand, een roestvrijstalen kraan en een houten snijplank.
Een buitengebied met stenen muren, een houten tafel en stoelen, een stenen boog en uitzicht op groen.
Een slaapkamer met een bed, een raam en een deur naar een andere kamer.
Een keuken met een ingebouwde vaatwasser, een eethoek met een houten tafel en stoelen, en een uitzicht door een open deur naar een buitenruimte.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
  • Ontbijt beschikbaar
De huidige prijs is € 438
inclusief belastingen en toeslagen
1 dec - 2 dec

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

La Tanca Del Conte - Suite Squidda

  • Gelegen in een olijfboomgaard met uitzicht op zee in Zuid-Sardinië, is Tanca del Conte een authentiek landgoed met elegante, onafhankelijke stazzi waar natuur, privacy en comfort samenkomen.



    Suite Squidda is een stazzo met privézwembad, perfect voor wie ontspanning en rust zoekt. Buiten kunnen jullie dineren en relaxen bij het zwembad, met warme douches. Er is een slaapkamer met ensuite badkamer, een tweede badkamer, een woonkamer met kitchenette en twee slaapbanken.



    De finca, omringd door olijfbomen en mediterrane begroeiing, biedt wandelingen tussen aromatische planten, toegang tot de biologische moestuin en agrarische ruimtes om het langzame ritme van de natuur te ervaren.

    Gelegen in een olijfgaard met uitzicht op de zee van Zuid-Sardinië, is Tanca del Conte een authentiek landgoed met elegante, vrijstaande stazzi waar natuur, privacy en comfort perfect samenkomen.



    De suites zijn gebouwd volgens lokale traditie en met natuurlijke materialen. Ze bieden een warme, functionele sfeer met een uitgeruste keuken, gemeubileerde buitenruimtes en in sommige gevallen een privézwembad. Elk stazzo heeft vrij uitzicht op het platteland en de zee, voor een intieme, verkwikkende ervaring. Ontbijt is inbegrepen.



    Jullie kunnen vrij wandelen over het uitgestrekte domein tussen olijfbomen en mediterrane begroeiing, aromatische planten ontdekken en genieten van het langzame ritme van de natuur. Jullie hebben ook toegang tot de biologische moestuin en landbouwgronden voor direct contact met de aarde en haar seizoenen.

    Buitenzwembad: 4 × 6 m, 1,4 m diep.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Muravera. Wil je graag iets actiefs doen? Ga dan naar Cantina Lunalughente. Als je liever de prachtige natuur intrekt, verken dan Spiaggia San Giovanni en Strand Torresalinas. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Muravera
Meer vakantiehuizen in Muravera
Kaart
Muravera

In de buurt

  • Een druk strand met mensen die zonnebaden en zwemmen.
    Strand Simius
    42 min. rijden - 46.5 km
  • Een kustlandschap met een zandstrand, helder turquoise water en rotsachtige landtongen.
    Spiaggia di Porto Giunco
    55 min. rijden - 50.1 km
  • Spiaggia San Giovanni
    7 min. rijden - 2.2 km
  • Spiaggia di Colostrai
    10 min. rijden - 6.2 km
  • Spiaggia Piscina Rei
    24 min. rijden - 26.6 km

Lokaal vervoer

  • Cagliari (CAG-Elmas) - 74 min. rijden

Restaurants

  • Mori’s Beach
    6 min. rijden
  • Bar Paderi
    6 min. rijden
  • Greengallery Hotel and Restaurant
    6 min. rijden
  • Su Nuraxi
    7 min. rijden
  • History Ristorante Cocktail Bar
    12 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij La Tanca Del Conte - Suite Squidda?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij La Tanca Del Conte - Suite Squidda?

Vandaag, 3 nov. 2026, kost een verblijf bij La Tanca Del Conte - Suite Squidda van één nacht voor twee volwassenen op 1 dec. 2026 min. € 438, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij La Tanca Del Conte - Suite Squidda inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij La Tanca Del Conte - Suite Squidda uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat La Tanca Del Conte - Suite Squidda?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Muravera ligt en op 5 km afstand van Strand Torresalinas, Spiaggia San Giovanni en Museo Comunale Donna Francesca Sanna Sulis. Ook Spiaggia di Colostrai en Spiaggia di Cristolu Axedu liggen op 5 km afstand.

Beoordelingen

10

Uitzonderlijk