Domu Elvira ligt in Muravera. Geniet van de prachtige natuur bij Strand Torresalinas en Spiaggia di Colostrai. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Diverland en Gelateria Amore Mio. Kies voor waterpret zoals snorkelen of voor een avontuur zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes of paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Muravera
Een gratis ontbijtbuffet, een terras en een tuin vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Domu Elvira. Naast een kapsalon en een droogkuis/wasserijservice, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Gratis parkeerplaatsen
Fietsverhuur, een shuttleservice van/naar de luchthaven en snelle uitcheckservice
Snelle incheckservice, koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte en hulp bij uitstappen/tickets
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Domu Elvira hebben leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals minibars en gratis flessenwater.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Verwarming en ventilators
Badkamers met regendouches en gratis toiletartikelen
Flatscreentelevisies met Netflix en digitale zenders
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen binnen 50 meter van de accommodatie
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Je hoeft niet op straat te parkeren
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 10.00 uur
Een bar/lounge
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Fietsenverhuur
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Koelkast op de kamer
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Kapsalon
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Regendouche
Entertainment
Flatscreen-tv met digitale zenders
Netflix
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Koelkast
Minibar
Meer
Airconditioning
Bureau
Ventilator
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: 20.30 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 17.00 uur tot 20.30 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden, ophalen van sleutel
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 1 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 mei betaal je EUR 0.50 per persoon, per nacht (tot 14 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 10 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 juni tot 30 september betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 14 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 10 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 100 per voertuig (enkele reis, voor maximum 8 personen)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, mobiele betalingen en contante betalingen
Geaccepteerde mobiele betaalmethoden omvatten: Google Pay en Apple Pay
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Accommodatie ook bekend onder de naam
Domu Elvira Guesthouse Muravera
Domu Elvira Guesthouse
Domu Elvira Muravera
Domu Elvira Muravera
Domu Elvira Guesthouse
Domu Elvira Guesthouse Muravera
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Domu Elvira?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Domu Elvira?
Vandaag, 2 apr. 2026, kost een verblijf bij Domu Elvira van één nacht voor twee volwassenen op 3 mei 2026 min. € 141, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Domu Elvira inchecken?
Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: 20.30 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Domu Elvira uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Biedt Domu Elvira een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 100 per voertuig.
Waar staat Domu Elvira?
Dit pension in Muravera ligt op 0,2 km van Museo Comunale Donna Francesca Sanna Sulis en op 10 km afstand van Strand Torresalinas en Spiaggia di Colostrai. Ook Spiaggia di Porto Corallo en Cala Murtas-strand liggen op 20 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Domu Elvira
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
9,0
Locatie
9,8
Personeel en service
9,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 22 van 24 beoordelingen
10 - Uitstekend
22
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 24 beoordelingen
8 - Goed
2
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 24 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 24 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 24 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Robert
Reisde met een groep
23 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a great stay
Robert
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Jürgen Anton
14 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Jürgen Anton
8 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Mirjam
Reisde met partner
20 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Äusserst romantisch und stilvoll mit viel Liebe gestaltete Unterkunft.
Mirjam
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
SAMUEL
9 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
SAMUEL
3 nachten verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Monica
16 jun 2024
Monica
1 nacht verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Guy
31 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Stephania and staff are great hosts
Guy
3 nachten verbleven in maart 2024
10/10 – Uitstekend
Niclas
31 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great living 😀
Great place and friendly peoples.
Niclas
1 nacht verbleven in augustus 2023
10/10 – Uitstekend
FERNANDO
28 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
lugar incrível
Maravilhosa experiência em uma cidade pequena. Local super agradável, limpo, bem decorado. Café da manhã excelente. Clarisse é uma pessoa muito gentil. Adoramos e não vemos a hora de voltar.
FERNANDO
1 nacht verbleven in augustus 2023
10/10 – Uitstekend
Nadine
16 aug 2023
Nadine
1 nacht verbleven in augustus 2023
10/10 – Uitstekend
Grégory
Reisde met familie
16 sep 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
L'accueil et la disponibilité de la jeunes fille qui s'occupe de vous.elle parle parfaitement l'anglais et le français et donne de précieux conseils sur la région un sans faute.
Grégory
1 nacht verbleven in september 2022
10/10 – Uitstekend
Mirko
Reisde met partner
1 aug 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Die beiden Gastgeberinnen geben sich grösste mühe um dem Gast alle Wünsche von den Lippen zu lesen.
Wunderschöner Innenhof und liebevoll eingerichtete Zimmer die keine Wünsche offen lassen. Wir kommen gerne wieder.
Mirko
2 nachten verbleven in juli 2022
10/10 – Uitstekend
François
4 jun 2022
François
1 nacht verbleven in mei 2022
10/10 – Uitstekend
Fabio
23 jul 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Liebevoller Ort an der sardischen Ostküste
Ein liebevoller Ort in einem kleinen sardischen Städtchen an der wunderschönen Ostküste Sardiniens. Schönes, liebevolles Design, gemütliches Zimmer und sehr leckeres Frühstück. Klasse Service! Gerne wieder.
Fabio
4 nachten verbleven in juli 2021
10/10 – Uitstekend
Secondino
Reisde met familie
31 aug 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Secondino
1 nacht verbleven in augustus 2020
10/10 – Uitstekend
Paul, Ottawa
Reisde met partner
26 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Really like that this was a typical Sardinian hotel with beautiful courtyard, large room and fully renovated. The main entry was a bit deceiving but once inside the hotel was gorgeous.
Paul
1 nacht verbleven in september 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
17 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Eine kleine Oase der Ruhe in der Stadt; sehr gemütlich, heimelig und freundlich
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in september 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
5 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in september 2019
10/10 – Uitstekend
Adina, Torino
Reisde met een groep
15 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Proprietari molto gentili e cordiali. Posizione tranquilla.
Adina
2 nachten verbleven in augustus 2019
10/10 – Uitstekend
Giovanni
4 okt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Soggiorno piacevole
Una antica dimora nel centro del paese, ben ristrutturata e valorizzata in ogni aspetto. Camera sufficientemente grande . Personale attento e gentile. Siamo stati davvero bene.
Giovanni
1 nacht verbleven in oktober 2018
10/10 – Uitstekend
Astrid
21 sep 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Zum Wohlfühlen
Tolles bed&breakfast in einer ruhigen Seitenstrasse in Muravera. Kleine, aber gemütliche Zimmer und ein schöner Innenhof mit verschiedenen Sitzgelegenheiten laden zum Verweilen ein. Sehr gutes Frühstück, sowohl herzhafte Komponenten, als aus hausgemachte Kuchen, und auch Eierspeisen werden auf Wunsch zubereitet. Internet ist kostenlos und sehr gut.
Das gesamte Personal ist ausgesprochen reizend und hilfsbereit!
Die ideale Unterkunft, um die Costa Rei zu erkunden.
Astrid
4 nachten verbleven in september 2018
8/10 – Goed
kris, Antibes
29 aug 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent rapport qualité prix. BnB charmant !
Une charmante domu sarde typique, très joliment rénovée au coeur de Muravera. Petit dej extra et personnel très sympa. On peut y séjourner en toute autonomie et on s'y sent comme à la maison, grâce aux espaces communs et terrasses. On est à faible distance des plus beaux coins de la côte sud-est de la Sardaigne et la première plage est toute proche. Un moyen de locomotion est vivement recommandé pour profiter de tous ces beaux paysages.
kris
7 nachten verbleven in augustus 2018
10/10 – Uitstekend
Vanessa, Hamburg
28 aug 2018
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Schönes Guesthaus mitten in Muravera
Leider würden wir nicht sehr freundlich empfangen, was an der völlig genervt wirkenden Besitzerin des Guesthouse lag.
Als wir unser Zimmer betraten war das jedoch schnell wieder vergessen. Die Räume, sowie der Frühstücksbereich und der komplette Innenhof sind wirklich wunderschön und sehr sauber. Es gibt einen Kühlschrank, einen Fernseher, WLAN und eine Klimaanlage.
Leider sind wir nur auf der Durchreise gewesen und deshalb nur eine Nacht geblieben, was wir sofort bereut haben. Wir wären gern noch etwas länger geblieben.
Der Frühstucksraum ist super gemütlich. Es gibt viele verschiedene selbst gemachte Kuchen, Früchte, Croissants, Toast, Honig und selbstgemachte Marmeladen. Die beiden älteren Damen vom Personal empfangen einen sehr herzlich und bereiten Kaffee an einer Espressomaschine zu.
Dein Unterkunft ist wirklich sehr zu empfehlen! Einen guten Parkplatz vor der Tür zu finden ist allerdings Glückssache.
Vanessa
1 nacht verbleven in augustus 2018
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
21 aug 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel con mucho encanto, precioso patio interior
Hotel con mucho encanto, precioso patio interior al que dan las habitaciones