Comfortable Holiday Home “Villa Martina” with Sea View, Wi-Fi, Garden & Terrace
Het charmante vakantiehuis "Villa Martina" in de prachtige Sardijnse badplaats Costa Rei is perfect voor een zomervakantie vlakbij het fijnkorrelige zandstrand Spiaggia di Costa Rei. Het kindvriendelijke vakantiehuis bestaat uit een woonkamer met 2 slaapbanken, een goed uitgeruste keuken, 3 slaapkamers (waarvan één met stapelbed) en 2 badkamers en is dus geschikt voor 10 personen. Extra voorzieningen zijn Wi-Fi, airconditioning, een open haard, ventilatoren, satelliettelevisie, een babybedje, een kinderbed en een kinderstoel. De privé-buitenruimte heeft een tuin en een overdekt terras waar je gezellige avonden kunt doorbrengen met zelfgemaakte diners van de stenen barbecue.
Gezien de centrale ligging van de villa liggen supermarkten, winkels, restaurants, bars, cafés en een busstation op slechts 5 minuten (300 m) lopen van de woning. Het dichtstbijzijnde strand, Spiaggia di Costa Rei, kan ook te voet worden bereikt in 10 minuten (600 m). Het natuurresort Piscina Rei ligt op 2,5 km (5 minuten rijden) ten noorden van de villa. Het centrum van Cagliari ligt op een uur rijden (60 km) van de woning en de luchthaven van Cagliari kan met de auto worden bereikt in een uur en 10 minuten (70 km). Het populaire toeristische stadje Villasimius met zijn pittoreske jachthaven ligt ook niet ver van Costa Rei, op 15 km (25 minuten rijden) in zuidelijke richting.
Parkeerplaatsen zijn beschikbaar op het terrein.
Huisdieren zijn toegestaan tegen een extra vergoeding.
Beddengoed en handdoeken zijn beschikbaar op aanvraag en tegen betaling.
dit vakantiehuis ligt in Muravera. Bezoek Tanka-golfbaan en Marina of Villasimius als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Strand en Rots van Peppino en Monte Nai. Bekijk onze reisgids voor Muravera
Zijn huisdieren welkom bij Comfortable Holiday Home “Villa Martina” with Sea View, Wi-Fi, Garden & Terrace?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost een verblijf bij Comfortable Holiday Home “Villa Martina” with Sea View, Wi-Fi, Garden & Terrace?
Vandaag, 27 okt. 2026, kost een verblijf bij Comfortable Holiday Home “Villa Martina” with Sea View, Wi-Fi, Garden & Terrace van één nacht voor twee volwassenen op 9 nov. 2026 min. € 712, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Comfortable Holiday Home “Villa Martina” with Sea View, Wi-Fi, Garden & Terrace inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 11.30 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Comfortable Holiday Home “Villa Martina” with Sea View, Wi-Fi, Garden & Terrace uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Comfortable Holiday Home “Villa Martina” with Sea View, Wi-Fi, Garden & Terrace?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Muravera ligt op 2 km afstand van Strand en Rots van Peppino en Monte Nai. Ook Spiaggia Piscina Rei en Sant Elmo-strand liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Comfortable Holiday Home “Villa Martina” with Sea View, Wi-Fi, Garden & Terrace
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
0
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 1 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Van een partnersite
8/10 – Goed
12 sep 2021
Sehr netter Gasgeber, wir hatten in der Summe gesehen einen Schönen aufenthalt. Danke Roberto
Pros: Es waren überall Fliegengitter an den Fenstern und Türen. Sehr gut. Bad oben war top.
Cons: Leider hat der Nachbarhund bei Sonnenaufgang alles wachgebellt.