Appartements Maison Bellevue

4.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,6 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Parking inbegrepen
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze accommodatie

Appartements Maison Bellevue

  • Landhuis met een chique stijl niet ver van Marché de Noël de Colmar
  • Appartements Maison Bellevue bevindt zich dicht bij Linge Memorial en Skiresort Schnepfenried en biedt een terras, een tuin en een speeltuin. Actieve reizigers kunnen fietsen bij dit landhuis. Gratis wifi in de gemeenschappelijke delen en een bibliotheek zijn beschikbaar voor alle gasten.
  • Verder zijn er nog deze extra voordelen:
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Fietsverhuur, een cadeauwinkel en barbecues
    • Bagageopslagruimte, meertalig personeel en gratis kranten
  • Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
  • Kinderstoelen en schoonmaakservice

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment

Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid

Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.30 uur

Speciale incheckinstructies

De eigenaar zal je bij aankomst verwelkomen.

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Opgewacht door de eigenaar

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je EUR 6.0 per huisdier, per dag

Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: EUR 2.30 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor huisdieren: EUR 6.0 per huisdier, per dag
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
  • Schoonmaakkosten: EUR 60.0 per verblijf. Dit kan variëren op basis van accommodatiegrootte.
  • Toeslag voor beddengoed: EUR 12.0 per verblijf (gasten kunnen ook hun eigen beddengoed meenemen)
  • Toeslag voor hoge kinderstoel: EUR 15.0 per verblijf

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Deze accommodatie maakt gebruik van milieuvriendelijke schoonmaakproducten
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
Het is niet nodig om een auto te hebben om van en naar deze accommodatie te reizen.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)

Veelgestelde vragen

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Appartements Maison Bellevue inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij Appartements Maison Bellevue uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.

Waar staat Appartements Maison Bellevue?

Dit landhuis in Münster ligt op 20 km afstand van Linge Memorial, Skiresort Schnepfenried en Col de la Schlucht. Ook Marché de Noël de Colmar en Musée Unterlinden liggen op 20 km afstand. Station Munster Badischhof ligt op 11 minuten wandelen en naar Station Münster is het 14 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over

9,6

Uitzonderlijk

9,2

Netheid

10

Voorzieningen

9,0

Personeel en service

8,8

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 8 van 11 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 3 van 11 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 11 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 11 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 11 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

sylvie

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Très belle vue au coeur des Vosges

Accueil agréable, visite guidée de l'appartement et bons conseils pour la visite de la région. grand parking privé. La maison est très bien située, au calme tout près du centre-ville de Munster. avec une très belle vue sur les environs.La cuisine est très bien équipée, le canapé très confortable. A noter que la literie est très ferme.
6 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Chantal

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

3e verdieping appartement in retro-style

We kwamen iets eerder aan dan gepland en hebben daarom even buiten gewacht. Er was nog niemand aanwezig Eenmaal binnen werden we door de eigenaressen, 3 trappen, naar boven begeleid. Boven bleek eea niet helemaal te kloppen mbt beddengoed en handdoeken echter was dit snel opgelost door de eigenaresse. Een welkomstdrankje (lokaal) en madeleine koek lag voor ons klaar. Het appartement ligt op de 3e verdieping en is retro-style ingericht, te zien aan carpetten op de grond en prachtig oude klokken, serviesgoed enz. Alles om te koken is ruim voldoende aanwezig in de keuken (keukengerei). De badkamer is voorzien van toilet en douche-cabine, deze is voor lange mensen (1.85) ietwat klein maar voldoende om te wassen. Slaapkamer is voorzien van bed, fijn en hard matras, zakt niet door! Bed is 1.60 meter breed. Meer dan voldoende dekens het kan koud zijn in de nachten. De woonkamer is voorzien van wifi en tv, echter hebben wij deze niet gekeken. Wifi ontvangst is niet altijd op en top, echter hebben ze overal pods hangen. Balkon aan de achterzijde is heerlijk vertoeven in de ochtend zon met een kop koffie. Aan de voorkant vanuit het slaapkamer raam heb je zicht op munster en bergen. Waar je rekening mee dient te houden, op het einde betaal je nog toerisme belasting, kosten voor beddengoed en schoonmaak kosten en vooraf een borg. De omgeving is prachtig groen, de wandelroutes staan uitermate goed aangegeven in de bergen. Een aanrader om een paar dagen te verblijven.
5 nachten verbleven in april 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

christian

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Un séjour sympa

Résidence bien située et très fonctionnelle Hôte sympathique Bref un bon moment passé à rayonner dans les marchés de Noel alentours
3 nachten verbleven in december 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Lily

Positief: Netheid, voorzieningen
L'appartement était parfait pour une famille de 4 personnes, propre et spacieux avec tous les équipements nécessaires. La propriétaire était adorable, elle nous a bien conseillé sur les sorties à faire aux alentours.
2 nachten verbleven in december 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Susan

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Facilities: Home away from home; Value: Fantastic; Cleanliness: Immaculate; Only 5-10 minute walk into Munster village. Enjoyed sitting by the lake in the late evening sun. Made very welcome by the hosts.
Geverifieerd

8/10 – Goed

Gemma

Positief: Netheid
Facilities: Unpretentious; Value: Reasonable; Service: Basic; Cleanliness: Faultless;
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Nicolas

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
3 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Wilfried

2 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Lars

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
6 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Catherine

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
8 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerd

8/10 – Goed

BRUNO

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
3 nachten verbleven in februari 2021