Super Townhouse Oak Times Square Le Western ligt in de buurt van Bombay Convention & Exhibition Centre en heeft veel te bieden. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
dit vakantiehuis ligt in Andheri East, een wijk in Mumbai. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals ISKCON-tempel en Fort Bandra. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals KidZania Mumbai en Nita Mukesh Ambani Cultural Centre een bezoekje brengen. Film City en Planetarium Nehru zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Mumbai
Internationale luchthaven Chhatrapati Shivaji (BOM) - 10 min. rijden
Restaurants
Poptates,Sakinaka
8 min. wandelen
British Brewing Company
1 min. wandelen
Kona Kona Kitchen
3 min. wandelen
Bekal House
2 min. wandelen
Malhar Tribes
13 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Super Townhouse Oak Times Square Le Western?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Waar staat Super Townhouse Oak Times Square Le Western?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt in Andheri East, op 1,8 km van SevenHills Hospital en op 5 km afstand van MIDC Industrial Estate en Powai-meer. Ook Phoenix Market City Mall en Indian Institute of Technology Bombay liggen op 5 km afstand. Metrostation Marol Naka ligt op 6 minuten wandelen en naar Station Shin-Unuma is het 9 minuten wandelen.