Hotel Regal Enclave

Accommodatieklasse: 3

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,2 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Ontbijt beschikbaar
  • Wasvoorzieningen

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
8 van 8 kamers weergeven

Kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Deluxe kamer, 1 twijfelaar

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 Twijfelaar
  • Gratis wifi

Deluxe tweepersoonskamer

  • Uitzicht op de stad
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 Twijfelaar
  • Gratis wifi

Standaard kamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Deluxe kamer, 1 slaapkamer

7,4 van 10
Goed
(3 beoordelingen)
  • Uitzicht op de stad
  • 185 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed OF 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 4
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 6
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 6
  • Gratis wifi

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Hotel Regal Enclave in Khar bevindt zich bij een winkelcentrum. Bezoek culturele hoogtepunten Royal Opera House en Mahakavi Kalidas Natya Mandir. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Nita Mukesh Ambani Cultural Centre en Nehru Centre. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Andheri Sports Complex of The National Sports Club of India. Bekijk onze reisgids voor Mumbai
Kaart
4th Road, Near Khar Market, Khar West, Mumbai, Maharashtra, 400052

In de buurt

  • Een deur met meerdere vakken, elk met een tekening van een snor en een bordje.
    Linking Road
    6 min. wandelen - 0.5 km
  • Een druk strand met palmbomen en gebouwen op de achtergrond.
    Juhu Beach
    8 min. rijden - 2.7 km
  • Ashtavinayak Temple
    20 min. wandelen - 1.7 km
  • Carter Road Promenade
    6 min. rijden - 2.0 km
  • Hill Road
    8 min. rijden - 2.4 km

Lokaal vervoer

  • Station Khar Road - 5 min. wandelen
  • Western Express Highway Station - 6 min. rijden
  • Internationale luchthaven Chhatrapati Shivaji (BOM) - 21 min. rijden

Restaurants

  • Mag Street Café
    14 min. wandelen
  • Khar Social
    6 min. wandelen
  • Shiv Sagar
    8 min. wandelen
  • Vrindavan hotel
    3 min. wandelen
  • Gaijin
    10 min. wandelen

Over deze accommodatie

Hotel Regal Enclave

  • Hotel vlak bij Juhu Beach
  • Bij Hotel Regal Enclave zijn er de volgende voorzieningen: een koffiebar/café, een droogkuis/wasserijservice en autoverhuur ter plaatse. Gratis wifi in de kamer, een restaurant en een snackbar/deli zijn beschikbaar voor alle gasten.
  • Tijdens je verblijf geniet je ook van:
    • Gratis parkeerplaatsen en valetparkeerservice
    • Limousine- of autoservice, een ontbijtbuffet (toeslag) en gratis kranten
    • Een bagageopslagruimte, een cadeauwinkel en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en hebben voordelen zoals 24-uurs roomservice en airconditioning, naast faciliteiten zoals middernachtsnacks en gratis wifi.
  • Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
    • Badkamers met regendouches en gratis toiletartikelen
    • Hd-televisies van 49 inch met premium tv-zenders
    • Koelkasten, waterkokers en plafondventilators

All-inclusive details

  • Er zijn all-inclusive kamertarieven beschikbaar bij Hotel Regal Enclave. Deze prijzen zijn hoger omdat het eten en drinken ter plaatse bij de kamerprijs is inbegrepen (er gelden mogelijk beperkingen).

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis parkeerplaatsen buiten het terrein
  • Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
  • 24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
  • Limousine-/autoservice
  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Gratis valetparkeren ter plaatse
  • Beperkte parkeergelegenheid ter plaatse (valet- en zelf parkeren)

Eten en drinken

  • Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.30 uur: INR 500 per persoon
  • Een koffiebar/café
  • Een restaurant
  • Snackbar/delicatessenwinkel

Dingen om te doen

  • Tv in gemeenschappelijke ruimtes

Gezinsvriendelijk

  • Koelkast op de kamer
  • Snackbar/delicatessenwinkel
  • Wasserij

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie
  • Bagageopslag
  • Cadeauwinkel/kiosk
  • Gratis kranten in de lobby
  • Kluisje bij het onthaal
  • Wasserij

Gastendiensten

  • Conciërgeservices
  • Droogkuis-/wasserijservice
  • Hulp met excursies en tickets
  • Portier
  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Lift
  • Rolstoeltoegankelijke luchthavenshuttle
  • Verhoogd toilet
  • Verlaagde werkbladen en wasbak

Meer

  • 1 gebouw
  • 7 etages
  • Gebouwd in 1995
  • Klamboes
  • Roken is niet toegelaten

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Matras van memory foam
  • Verduisterende gordijnen

Badkamer

  • Badjassen
  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger (op verzoek)
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer
  • Regendouche

Entertainment

  • Lcd-tv van 49 inch met premium satellietzenders

Eten en drinken

  • 24-uurs roomservice
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker

Meer

  • Airconditioning (met klimaatregeling)
  • Bureau
  • Individuele aankleding
  • Kluis
  • Plafondventilator
  • Strijkijzer/strijkplank op verzoek
  • Telefoon
  • Toegang via buitengalerij

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: INR 4000
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.30 uur
Contactloos uitchecken
Toeslag voor laat uitchecken: INR 4000

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 72 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Indiase staatsburgers dienen bij het inchecken een geldig Indiaas identiteitsbewijs met foto of rijbewijs te tonen. Reizigers die geen staatsburger van India zijn, dienen een geldig paspoort en visum te tonen.

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 2 kinderen van 2 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan INR 1500.0 per dag.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer INR 500 per persoon
  • Toeslag voor luchthavenshuttle: INR 2000 per voertuig (enkele reis, voor maximum 3 personen)
  • Toeslag voor vroeg inchecken: INR 4000 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
  • Toeslag voor laat uitchecken: INR 4000
  • Toeslag voor extra bed: INR 1500.0 per dag

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Hotel Regal Enclave?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen en valetparkeerservice. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Hotel Regal Enclave inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Tegen een bedrag van INR 4000 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).

Tot hoe laat kan ik bij Hotel Regal Enclave uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.30 uur uit te checken. Voor een bedrag van INR 4000 kun je laat uitchecken.

Biedt Hotel Regal Enclave een shuttle naar het vliegveld?

Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van INR 2000 per voertuig.

Is Hotel Regal Enclave all-inclusive?

Bepaalde tarieven van dit hotel zijn all-inclusive.

Waar staat Hotel Regal Enclave?

Dit hotel ligt in Khar, op 0,7 km van Linking Road en op 2,5 km van Juhu Beach. Ook Universiteit van Mumbai en Hill Road liggen op 3 km afstand. Station Khar Road ligt op 5 minuten wandelen en naar Station Santacruz is het 17 minuten wandelen.