Mokpo Centum Hotel Namak ligt in Muan. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Park van Samhakdo en Historische Locatie van Dr. Wangin. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Hanyeong Cinema Bowling Center en Jachthaven van Mokpo. Nationaal Scheepvaartmuseum van Korea en Natuurhistorisch Museum van Mokpo zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Muan
Bij Mokpo Centum Hotel Namak zijn er de volgende voorzieningen: een gratis selfservice-ontbijt, een wasserij en een restaurant. Naast een snackbar/deli, genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer met een snelheid van 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen).
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Gratis parkeerplaatsen en valetparkeerservice
Bagageopslagruimte, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en rookvrije accommodatie
Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte, een lift en een waterkoeler
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Mokpo Centum Hotel Namak bieden leuke voordelen zoals laptopwerkplekken en aparte zitruimtes, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en aparte eetruimtes.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
2 badkamers met aparte badkuipen en douches en haardrogers
Aparte zitruimtes, aparte eetruimtes en kitchenettes
Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: 06.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 19
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 23.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 23.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van KRW 30000 per huisdier, per dag (maximum KRW 30000 per verblijf)
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: KRW 30000 per huisdier, per dag, maximum KRW 30000 per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Registratienummer van de accommodatie 735-
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Mokpo Centum Hotel Namak ?
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van KRW 30000 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Mokpo Centum Hotel Namak ?
Vandaag, 19 mrt. 2026, kost een verblijf bij Mokpo Centum Hotel Namak van één nacht voor twee volwassenen op 20 mrt. 2026 min. € 38, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen en valetparkeerservice. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Mokpo Centum Hotel Namak inchecken?
Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: 06.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Mokpo Centum Hotel Namak uitchecken?