Park Heights by the Warren Collection ligt in Msida vlak bij de luchthaven. Reizigers die graag wat cultuur willen opsnuiven, kunnen dat doen bij Malta Experience. Als je liever de natuur intrekt, ga dan naar Saint Julian's Bay en St George's Beach. Eendendorp en Msida Bastion Historic Garden zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Msida
Luqa (MLA-Internationale luchthaven Malta) - 30 min. rijden
Restaurants
POPP
12 min. wandelen
The Cake Box
6 min. wandelen
Matilda's Cafe & Bistro
1 min. wandelen
The Cavern
7 min. wandelen
SUBWAY
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Park Heights by the Warren Collection
Dit rookvrije aparthotel heeft niet alleen een buitenzwembad, maar ook een restaurant en een fitnesscentrum. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Je vindt er ook een bar/lounge, een dakterras en een koffiebar/café. Elk aparthotel biedt een zitruimte en een koelkast, plus gratis wifi en een smart-tv met kabelzenders. Er zijn gemakken als een koffie/theemaker en een eettafel, terwijl je ook kunt gebruikmaken van luxe beddengoed en een televisie.
Park Heights by the Warren Collection heeft 36 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een espressoapparaat en gratis flessenwater. Deze kamers met een zitruimte zijn in eigen stijl ingericht en gemeubileerd en hebben eettafels. Alle bedden hebben luxe beddengoed. Elke smart-tv van 36 inch heeft kabelzenders. Je kunt gebruikmaken van een koelkast met diepvriezer en een koffiezetapparaat/waterkoker op de kamer. Elke badkamer heeft een douche met een regendouche, een bidet, gratis toiletartikelen en een haardroger.
In dit aparthotel in Msida is wifi gratis. Alle kamers zijn voorzien van bureaus en telefoons. Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en verduisterende gordijnen. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van dit aparthotel bestaan onder andere uit een buitenzwembad en fitnessfaciliteiten.
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
11 etages
36 units
Gebouwd in 2022
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 19
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 19.00 uur.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 25 per huisdier, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Er gelden mogelijk uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: EUR 0.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor à la carte ontbijt: ongeveer EUR 15 per persoon
Betaald parkeren (overdekt): EUR 12 per dag
Toeslag voor huisdieren: EUR 25 per huisdier, per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Nationale beoordeling
Hotelstars Union kent in Malta een officiële sterrenclassificatie toe. Deze accommodatie heeft 3 sterren toegekend gekregen.
Veelgestelde vragen
Beschikt Park Heights by the Warren Collection over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Park Heights by the Warren Collection?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 25 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 12 per dag.
Hoe laat kan ik bij Park Heights by the Warren Collection inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Park Heights by the Warren Collection uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Park Heights by the Warren Collection?
Dit aparthotel ligt vlak bij de luchthaven, op 0,2 km van Universiteit van Malta en op 4,3 km van Malta Experience. Ook Mater Dei Ziekenhuis en Eendendorp liggen op 2 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Park Heights by the Warren Collection
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,8
Netheid
9,6
Voorzieningen
9,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 127 van 165 beoordelingen
10 - Uitstekend
127
Gastenscore: 8 - Goed. 30 van 165 beoordelingen
8 - Goed
30
Gastenscore: 6 - Redelijk. 5 van 165 beoordelingen
6 - Redelijk
5
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 165 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 165 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Natasja
14 apr 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Boven verwachting , lijkt heel simpel bij aankomst maar hele luxe kamers
Natasja
1 nacht verbleven in april 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ronald
31 mei 2024
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Goede accommodatie met mooie schone en ruime kamers. Receptie is behulpzaam en duidelijk. Goed ontbijt op rooftop met mooi panorama uitzicht. Locatie is op loopafstand van leuke Marina met genoeg vertier en eetgelegenheden. Openbaar vervoer voor de deur wat makkelijk te gebruiken is.
Ronald
4 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Nienke
28 jul 2024
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Erg mooie hotelkamer, zag er erg netjes en nieuw uit. Werd dagelijks schoongemaakt.
Echter is de omgeving wel luid, veel muziek in de avond en doorgaand in de nacht.
Nienke
8 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
JW
6 okt 2023
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Voor een nieuw hotel was het opmerkelijk dat er geluid van buiten komt met de ramen dicht en dat je de buren in de naast gelegen kamer bijna kunt verstaan.
Het is heel jammer dat je op het prachtige dakterras geen drankje kunt drinken en een snack kunt kopen.
Openbaar vervoer in de buurt is geweldig.
JW
12 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
GEOFF
28 mei 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Very clean room, brilliant facilities, rooftop terrace is ideal.
The hotels situation isn't brilliant because it is just off a busy roundabout. Other than that I have no concerns about recommending this hotel to anyone.
GEOFF
6 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Mathias
6 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en communicatie
Very nice hotel and friendly, helpful staff. Modern, clean and well equipped rooms.
Mathias
4 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Lila
21 sep 2025
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Très bon séjour dans cet hôtel
Lila
5 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Lori
22 apr 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
The staff was excellent. The rooms were clean and spacious. The two issues I had was low water pressure and there is a lot of traffic noise. The walls were rather thin and you could here the people in the room next to you
Lori
5 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Lourdes
17 okt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Everything was great on this place , the room was very luxury and comfortable, I wished stay longer.
Lourdes
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Alison
27 mrt 2026
Positief: Netheid, inchecken en communicatie
Negatief: Accuraatheid advertentie
Very noisy, traffic, gym above room with loud music £ “scrapping” of furniture from 7am. Location a little out of the way with few nearby bars/restaurants.
Alison
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Doreen
23 jun 2025
Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Had such a good time here!
Doreen
5 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sebastien
9 nov 2025
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Cuisine bien équipée pour des repas en famille. Localisation centrale pour visiter Malte.
Sebastien
7 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
YUKO
29 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Wir hatten eine tolle Zeit, Zimmer sehr schön und gut ausgestattet, Personal sehr freundlich, toll ist die Busstation vor der Türe in 8 min ist man in Valletta
Marion
6 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Teodora
21 jun 2025
Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Very clean, the staff was very friendly good area close to the main places to visit, i really recommend this place
Teodora
3 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kai Lok
18 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en communicatie
clean, comfortable bed
Kai Lok
3 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Hauke
2 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
One of the kindest and friendliest staff we ever met. Great room and fair pricing for New Year's Eve. Very good connection by bus.
Hauke
4 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Tom
8 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en communicatie
This was a really nice stay. Clean and spacious room. Bus stop located right outside the hotel. Awesome place to stay. Small swimming pool on the roof. Was too cold to swim because of time of year. Would stay here again.
Tom
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Julia
8 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en communicatie
It was perfect
Julia
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Luke
11 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Modern rooms, lovely staff
Luke
5 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Hafsa
17 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Bathroom was nice and overall great service
Hafsa
4 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Khady
5 okt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Le séjour s’est bien passé, la chambre était propre.
Merci à Sabrina pour son professionnalisme ( Check-in rapide et sa disponibilité (aide à l’achat de tickets pour la visite de l’île), j’ai beaucoup apprécié.
Khady
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Christian
28 aug 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
The breakfast was amazing. The staff was very friendly. Special thanks to the cook Santiago for the great omelettes.
Christian
4 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Pernilla
11 nov 2025
Positief: Netheid, communicatie
Bra lägenhet, bra kommunikation, riktigt bra gym! Poolen är enkel, och funkar för ett dopp men inget ställe man hänger på. Läget på hotellet är bra för utflykter men tråkigt område omkring.
Pernilla
5 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Francine
7 aug 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Fabulous and very comfortable stay. Polite and friendly efficient staff. Great roof top bar and swimming pool, plus gym. Lovely holiday.