Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Oud Montréal, een wijk in Montréal. Vieux Port de Montréal en Notre-Dame Basilica zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Rue Sainte-Catherine en Quartier DIX30. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Montreal Convention Centre of Bell Centre. Bekijk onze reisgids voor Montréal
Montreal, Québec (YHU-St. Hubert) - 27 min. rijden
Restaurants
Mama C
4 min. wandelen
Le Petit Dep|Café-Épicerie Fine|St-Paul
3 min. wandelen
Gibbys
1 min. wandelen
Pub Wolf & Workman
4 min. wandelen
Philēmon
4 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij 2 Level 2BR Loft 3 BATHR | Old Port/Montreal Vibes?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij 2 Level 2BR Loft 3 BATHR | Old Port/Montreal Vibes inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij 2 Level 2BR Loft 3 BATHR | Old Port/Montreal Vibes uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat 2 Level 2BR Loft 3 BATHR | Old Port/Montreal Vibes?
Dit appartement ligt in Oud Montréal, vlak bij Saint Lawrence Rivier en Vieux Port de Montréal. Ook Notre-Dame Basilica en Place d'Armes liggen op 10 minuten wandelen. Place d'Armes Station ligt op 9 minuten wandelen en naar Square Victoria Station is het 10 minuten wandelen.
Beoordelingen over 2 Level 2BR Loft 3 BATHR | Old Port/Montreal Vibes