Mas Saint-Ange

Accommodatieklasse: 3

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,6 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Huisdiervriendelijk
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Ontbijt beschikbaar
De huidige prijs is € 91
inclusief belastingen en toeslagen
1 sep - 2 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
8 van 8 kamers weergeven

Standaard tweepersoonskamer (Verveine)

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(3 beoordelingen)
  • Uitzicht op de tuin
  • 18 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Superior tweepersoonskamer (Mandarine)

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(3 beoordelingen)
  • Uitzicht op de tuin
  • 22 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Luxe tweepersoonskamer (Citronnelle)

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • Uitzicht op de tuin
  • 26 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Premium driepersoonskamer (Jasmin)

  • 35 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed en 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Comfort driepersoonskamer (Magnolia)

  • Uitzicht op de tuin
  • 30 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed en 1 eenpersoonsbed OF 3 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Klassiek appartement (Farigoule)

  • Uitzicht op de tuin
  • 35 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Familie appartement (Tournesol)

8,0 van 10
Zeer goed
(1 beoordeling)
  • 55 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 4
  • 1 queensize bed en 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Klassiek appartement

8,0 van 10
Zeer goed
(1 beoordeling)
  • Uitzicht op de tuin
  • 45 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Mas Saint-Ange ligt in een landelijke omgeving en vlak bij het vlonderpad in Lunel. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Ambrussum-brug en Musée Archéologique d'Ambrussum. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Les Petits Fermiers en La Grande Roue een bezoekje brengen. Parc Gonflable Kangoo en Manade Vitou zijn ook een bezoek waard. Beleef een wateravontuur zoals vissen of een outdooravontuur zoals paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Lunel
Meer B&B's in Lunel
Kaart
629 chemin des saintes maries, Lunel, Occitanie, 34400

In de buurt

  • Office de Tourisme du Pays de Lunel
    4 min. rijden - 3.2 km
  • Arènes Francis San Juan
    5 min. rijden - 3.1 km
  • Musée Médard
    5 min. rijden - 3.8 km
  • Église Notre-Dame du Lac
    5 min. rijden - 3.8 km
  • Grande-Motte Golf
    11 min. rijden - 14.3 km

Lokaal vervoer

  • Station Lunel - 7 min. rijden
  • Montpellier (MPL-Montpellier - Mediterranean) - 21 min. rijden

Restaurants

  • McDonald's
    9 min. rijden
  • McDonald's
    4 min. rijden
  • McDonald's
    9 min. rijden
  • la pizzeria du grill
    9 min. rijden
  • Le Five Lunel
    5 min. rijden

Over deze accommodatie

Mas Saint-Ange

  • Bed & breakfast in een landelijke omgeving
  • Mas Saint-Ange biedt onder andere een terras en een tuin. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Tijdens je verblijf geniet je ook van:
    • Een buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Een ontbijtbuffet (toeslag), vergaderruimtes en rookvrije accommodatie
    • Meertalig personeel en barbecues
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en hebben volop comfort dankzij airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
  • Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Regendouches en haardrogers
    • (kleer)kasten, waterkokers en verwarming

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis beveiligd, onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Eten en drinken

  • Ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 09.00 uur op werkdagen en van 08.30 uur tot 10.00 uur in het weekend: EUR 8 per persoon

Dingen om te doen

  • Buitenzwembad

Gezinsvriendelijk

  • Buitenzwembad

Voorzieningen

  • Receptie met beperkte openingsuren

Gastendiensten

  • Meertalig personeel

Zakelijke diensten

  • Vergaderruimtes

Buiten

  • Barbecue
  • Ligstoelen aan het zwembad
  • Parasols bij het zwembad
  • Picknickplaats
  • Terras
  • Tuin

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
  • Tegelvloer in de kamer

Meer

  • Roken is niet toegelaten

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Regendouche

Eten en drinken

  • Elektrische waterkoker

Meer

  • Airconditioning (met klimaatregeling)
  • Individueel ingericht
  • Individuele aankleding
  • Verwarming (met klimaatregeling)

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 20.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Receptie met beperkte openingstijden

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je EUR 9 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: EUR 0.65 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 8 per persoon
  • Toeslag voor huisdieren: EUR 9 per huisdier, per nacht
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en buitenverlichting
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het zwembad is toegankelijk van 10.00 uur tot 19.00 uur

Veelgestelde vragen

Beschikt Mas Saint-Ange over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Het zwembad is van 10.00 uur tot 19.00 uur geopend.

Hoeveel kost een verblijf bij Mas Saint-Ange?

Vandaag, 26 aug. 2026, kost een verblijf bij Mas Saint-Ange van één nacht voor twee volwassenen op 1 sep. 2026 min. € 91, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Mas Saint-Ange?

Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 9 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Mas Saint-Ange inchecken?

Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.

Tot hoe laat kan ik bij Mas Saint-Ange uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Mas Saint-Ange?

Deze bed & breakfast ligt in een landelijke omgeving, op 3 km afstand van Arènes Francis San Juan, Office de Tourisme du Pays de Lunel en Église Notre-Dame du Lac. Musée Médard ligt op 2,8 km.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.