Je hebt het gehele huisje helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Casa Valentina
Dit rookvrije huisje beschikt naast een wasserij over hulp bij uitstappen/tickets en een tuin. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Je vindt er ook een kluis bij de receptie. Dit huisje heeft 4 slaapkamers en biedt gratis wifi en een omheinde privétuin. De keuken is voorzien van een koelkast, microgolfoven en keukeneiland.
Elke kamer in dit huisje is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een rijstkoker. Het meubilair in elke kamer bestaat uit eettafels en keukeneilanden. Alle bedden hebben donsdekens. Alle kamers in dit huisje met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek.
In dit huisje in Monteverde is wifi gratis, met een snelheid van 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen). Elke ledtelevisie van 40 inch heeft digitale zenders en Netflix.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de boshut: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Bakplaat
Blender
Broodrooster
Diepvriezer
Elektrische waterkoker
Keukeneiland
Keukenpapier
Koelkast/diepvriezer
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Microgolfoven
Oven met roosterfunctie
Rijstkoker
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
4 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Donzen dekbed
Woonruimtes
Eettafel
Entertainment
Led-tv van 40 inch met digitale zenders
Netflix
Streamingdiensten
Buiten
Omheinde tuin
Terras
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasserette
Klimaatregeling
Verwarming
Huisdieren
Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Hulp met excursies en tickets
Kluisje bij het onthaal
Uitgelichte locatiekenmerken
In de bergen
In de buitenwijken
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Roken
Smoking is not permitted
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Casa Valentina
Casa Valentina Cabin
Casa Valentina Monteverde
Casa Valentina Cabin Monteverde
Over deze buurt
dit huisje ligt in de buitenwijken en in de bergen in Monteverde. Verken de plaatselijke natuur bij Reserva biológica Bosque Nuboso Monteverde en Arenal Volcano National Park. The Bat Jungle en Monteverde Vlindertuinen zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Monteverde
Internationale luchthaven Juan Santamaría (SJO), San José, Costa Rica - 178 min. rijden
Restaurants
Cafe Colibrí
18 min. wandelen
Las Riendas Restaurant
5 min. rijden
Restaurante Sabor Tico
7 min. rijden
Laggus
8 min. rijden
Restaurante Don Luis
5 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Casa Valentina ?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Casa Valentina inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Casa Valentina uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Casa Valentina ?
Dit huisje ligt in de bergen, op 2 km afstand van Monteverde Friends School - Escuela de los Amigos en Reserva biológica Bosque Nuboso Monteverde. Ook Vrienden Vergaderhuis en Reserva Curicancha liggen op 2 km afstand.