Apartment with panoramic pool in the Sibillini Mountains - Le Margherite Country House
Dit rookvrije appartement heeft niet alleen een buitenzwembad, maar ook een wasserij en een tuin. Je vindt er ook barbecues. Dit appartement heeft 2 slaapkamers en biedt gratis wifi en een zetelbed. Geniet van een privézwembad en standaard voorzieningen zoals de keuken met een koelkast en oven.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van een privézwembad en een haardroger. Elke kamer heeft een balkon. Het meubilair in elke kamer bestaat uit zetelbedden, bureaus en eettafels. De keukens en kitchenettes beschikken over een koelkast, een kookplaat, kookgerei, borden en bestek en een vaatwasser.
Elke badkamer is voorzien van een douche en een bidet. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi.
Recreatieve voorzieningen van dit appartement bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Accommodatie-voorzieningen
Wintersport
Dicht bij een skigebied
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Privézwembad
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Kitchenette
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapbank
Badkamer
2 badkamers
Bidet
Douche
Haardroger
Toiletpapier
Woonruimtes
Eettafel
Buiten
Balkon
Barbecue
Omheinde tuin
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Werkplekken
Bureau
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen honden zijn welkom
Tot 10 kg per huisdier
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een outletcentrum
In de bergen
Op het platteland
Dingen om te doen
Ecotours in de buurt
Kajakken in de buurt
Mountainbiken in de buurt
Natuurwandelingen in de buurt
Paardrijden in de buurt
Raften in de buurt
Rotsklimmen in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
Tuin
Unitgrootte: 45 vierkante meter
Gelijkaardige accommodaties
Palazzetto of the fifteenth century, renovated, in the Marche between the Sibillini and the sea
Santa Vittoria In Matenano
Palazzetto of the fifteenth century, renovated, in the Marche between the Sibillini and the sea
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal (tot 10 kg per huisdier)
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in een landelijke omgeving en in de bergen in Montefalcone Appennino. Bezoek Casale Vitali Wijngaard en Cantina dei Monti als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Sibillini Fietsen en Infernaccio Kloof. Kies voor waterpret zoals kajakken of raften of beleef avonturen zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes en rotsklimmen. Bekijk onze reisgids voor Montefalcone Appennino
Station Marino del Tronto-Folignano - 38 min. rijden
Restaurants
Diamoci Del Tu
12 min. rijden
Hotel Leone
13 min. rijden
Dei Priori
18 min. rijden
La gorbe e l'uva
13 min. rijden
Ristorante Le Logge
7 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beschikt Apartment with panoramic pool in the Sibillini Mountains - Le Margherite Country House over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Apartment with panoramic pool in the Sibillini Mountains - Le Margherite Country House?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Waar staat Apartment with panoramic pool in the Sibillini Mountains - Le Margherite Country House?
Dit appartement ligt in de bergen, op 20 km afstand van Bakfietsenmuseum, Casale Vitali Wijngaard en Museo delle Tombe Picene. Cantina dei Monti ligt op 18,5 km.
Beoordelingen over Apartment with panoramic pool in the Sibillini Mountains - Le Margherite Country House