Hotel Alassio ligt in Montecatini Terme vlak bij een treinstation. Terme Excelsior en Kabelbaan Funicolare zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Historisch Centrum van Buggiano en Hidron Pistoia bezoeken. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Toscana Avontuur Team of kies voor een avondje uit bij Teatro Manzoni. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Montecatini Terme
Via Dell Angiolo 20, Montecatini Terme, PT, 51016
In de buurt
Terme Tettuccio
5 min. wandelen - 0.4 km
Terme Excelsior
5 min. wandelen - 0.5 km
Terme di Montecatini
5 min. wandelen - 0.5 km
Piazza del Popolo
6 min. wandelen - 0.6 km
Kabelbaan Funicolare
8 min. wandelen - 0.7 km
Lokaal vervoer
Station Montecatini Centro - 9 min. wandelen
Luchthaven Peretola (FLR) - 29 min. rijden
Restaurants
Pasticceria Giovannini
7 min. wandelen
Libertine Bistrot
3 min. wandelen
Caffé Granduca
6 min. wandelen
Antica Osteria Toscano
7 min. wandelen
Pizzeria Da Simone
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Alassio
Hotel vlak bij een treinstation
Een terras, een tuin en een droogkuis/wasserijservice verwelkomen je bij Hotel Alassio. Probeer zeker een maaltijd bij het plaatselijke restaurant met regionale gerechten. Gasten blijven online dankzij gratis wifi in de kamer en genieten ook van een bar.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Ontbijt (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en een shuttleservice van/naar de luchthaven
Conciërgeservice, een lift en een feestzaal
Een kluis bij de receptie, vergaderruimtes en hulp bij uitstappen/tickets
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Alassio hebben voordelen zoals airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 8 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Ontbijt beschikbaar tegen een toeslag van EUR 5 per persoon
Een bar/lounge
Een restaurant
Gezinsvriendelijk
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Vergaderruimtes
Buiten
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
Aparte rookruimtes
Feestruimte
Kamervoorzieningen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Privébadkamer
Entertainment
Tv met digitale zenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Elektrische waterkoker
Meer
Airconditioning
Bureau
Kluisje
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 14.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 2 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 25.0 per nacht.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 10.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 december t/m 31 januari betaal je EUR 1.60 per persoon, per nacht (tot 7 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 10 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 30 november betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 10 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Ontbijttoeslag: ongeveer EUR 5 per persoon
Betaald parkeren: EUR 8 per dag
Toeslag voor babybed: EUR 10.0 per nacht
Toeslag voor extra bed: EUR 25.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Alassio Montecatini Terme
Hotel Alassio Montecatini Terme
Hotel Alassio Hotel
Hotel Alassio Montecatini Terme
Hotel Alassio Hotel Montecatini Terme
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Alassio?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Alassio?
Vandaag, 28 mrt. 2026, kost een verblijf bij Hotel Alassio van één nacht voor twee volwassenen op 29 mrt. 2026 min. € 81, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 8 per dag.
Hoe laat kan ik bij Hotel Alassio inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Alassio uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Biedt Hotel Alassio een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat Hotel Alassio?
Dit hotel in Montecatini Terme ligt op 5 minuten wandelen van Terme Leopoldine, Terme Excelsior en Terme di Montecatini. Ook Terme Tettuccio en Piazza del Popolo liggen op 10 minuten wandelen. Station Montecatini Centro ligt op 9 minuten wandelen en naar Station Montecatini Terme is het 11 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Alassio
7,8
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,4
Netheid
7,4
Locatie
8,6
Personeel en service
7,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 6 van 27 beoordelingen
10 - Uitstekend
6
Gastenscore: 8 - Goed. 13 van 27 beoordelingen
8 - Goed
13
Gastenscore: 6 - Redelijk. 7 van 27 beoordelingen
6 - Redelijk
7
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 27 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 27 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
Marian Stevens, Nederland
14 sep 2014
Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Oudbollig
Ouderwetse kamers, oude handdoeken, kleine badkamer je moest rails opklappen van douche om deur te kunnen open doen. Ontbijt was goed.
Marian Stevens
6/10 – Redelijk
vittoria
16 jun 2024
vittoria
1 nacht verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Gabriele
Reisde met huisdieren
5 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Gabriele
5 nachten verbleven in april 2024
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
26 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
sinceramente abbiamo avuto delle problematiche a raggiungere l’hotel la prima volta , è un po’ nascosto in una viuzza a senso unico del centro città
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in mei 2019
8/10 – Goed
FRANCESCO
19 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Tutto positivo se si privilegia il rapporto qualità/prezzo. Gentili, efficienti, pulito, funziona tutto. Tutto l'essenziale fatto bene
FRANCESCO
2 nachten verbleven in mei 2019
10/10 – Uitstekend
Mattia
3 nov 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ottima Struttura
Personale gentilissimo e molto disponibile. Ottime indicazioni per la Cena.
Colazione golosa e abbondante con torte fatte in casa.
Mattia
6/10 – Redelijk
Sara
1 nov 2016
Adatto per una giovane coppia
Ho soggiornato una notte sola durante il Lucca Comics, quindi non ero interessata alla zona di Montecatini in generale. Aspetti positivi sono stati il prezzo, la zona silenziosa e la colazione abbastanza variegata. Negativi la TV che non aveva segnale è il Wi-Fi per il quale non ci sono state fornite le credenziali (forse si saranno dimenticati); il letto molto comodo ma la struttura in legno scricchiolava a ogni minimo movimento, inoltre il bagno stretto e molto vecchio, con una specie di box doccia e il bidet troppo vicino al wc (la gamba entrava a fatica nello spazio in mezzo). Per le nostre esigenze è rimasto comunque un'ottima sistemazione.
Sara
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
28 sep 2016
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
30 sep 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ein freundlich familiengeführtes Hotel
Es war ein angenehmer Aufenthalt, bei dem das Hotel nur zu Übernachtung und Frühstück genutzt wurde.Guter Service, Hotel ist in die Jahre gekommen,saubere Zimmer,kein deutsches Fernseh-oder Radioprogramm.Parkplatz 700m entfernt.In unmittelbarer Umgebung die Thermen, für normales Schwimmen ungeeignet.Vielseitige Kurangebote, preisintensiv.Es ist ein Kurort, der gut besucht ist. In der Umgebung Einkaufsmeile, Gaststätten u.ein außergewöhnlich guter Kinderspielplatz.Pisa,Florenz u.Variggio(Strand) gut erreichbar. Es war mit Abstrichen ein guter Urlaub.Deutsches Radio u.Fernsehen nur mit Internet.
Geverifieerde reiziger
6/10 – Redelijk
ERIKA, Rovigo
23 aug 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Siamo stati proprio bene
Il soggiorno è durato solo pochi giorni.Io e mio marito ci siamo trovati benissimo. I gestori sono persone molto disponibili, gentili e ospitali.
Ottima qualità prezzo. Si mangia molto bene. L'hotel si trova a due passi dal centro.
ERIKA
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
4 mei 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The Hotel and staff was very sweety and we were very pleasure about staff, room cleaniness and comfort.
Geverifieerde reiziger
6/10 – Redelijk
Ges, VB
5 nov 2014
Posizione comoda, evitate camere all'ultimo piano
Albergo grazioso, camera accogliente con tutti i confort, colazione ok, non c'è molta scelta ma se come noi vi basta cappuccino, cornetto e succo allora va bene. I proprietari sono gentili e disponibili.
L'unico particolare negativo è che avendo la camera al terzo ed ultimo piano, ad una certa ora del mattino abbastanza presto, credo per via della caldaia, si sentivano rumori fastidiosi delle tubature, anche per tempo prolungato.
Invece dei nostri amici che hanno alloggiato al primo piano non hanno riscontrato questo problema.
Ges
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
1 nov 2014
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
séjour une nuit
joli hotel, petit dejeuner correct et personnel très accueillant
petit bémol: La douche italienne est situé à l'entrée de la salle de bain.
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Rosaba
17 aug 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Silenzio e conortevole
La struttura è ben posizionata al centro città. La titolare come il personale sono stati gentili e disponibili alle nostre richieste Anche se non dispone di un parcheggio è possibile trovarne uno gratuito a 150 mt dall'hotel. La colazione è sufficiente. Giusto rapporto qualita/prezzo.
Rosaba
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
22 jun 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
6/10 – Redelijk
Åsne, Norge
9 jun 2014
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Comfort kamer
Greit på gjennomreise
Hyggelig og hjelpsom betjening. Gammelt, men rent. Veldig lytt ut i gangen. Parkering i gaten (ble fort fullt) og hotellets parkering er et 5min gange fra hotellet. Dusjen var superspare dusj..
Åsne
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
26 mei 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ambiente familiare ed ottimo rapporto qualita/prez
Ambiente familiare ma non invadente.
Ottimo rapporto qualita/prezzo
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Nicolaf
24 mei 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nicolaf
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
4 mei 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
3 apr 2014
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel vicinissimo alle terme, rilassante posizione
Piccolino e nascosto, non da all occhio ma è un vero angolo di relax, personale molto molto gentile e servizievole.
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Picio, Latina
23 aug 2012
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ottimo hotel per famiglie e giovani
arrivati in Hotel abbiamo trovato un ottima accoglienza e cortesia da parte del personale, consigliato per posizione e prezzo
Picio
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
24 jul 2012
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Peccato...
Difficile da trovare, privo di insegne "visibili" è in un vicolo a senso unico il cui accesso è in zona a traffico limitato. Quindi anche il personale consiglia di "fare un pezzo al contrario" (nessun problema...si tratta di 30 metri).
Accoglienza corretta ma camera troppo angusta con sbarre alle finestre in stile carcerato.
Bagno troppo piccolo, privo di piatto doccia.