Albergo Alla Pineta ligt in Montebelluna. Cantina Sociale Montelliana e dei Colli Asolani en Montelvini zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Museo "la Terra e l'uomo" en Kerk van San Francesco bezoeken. Gelateria Feltrin en Plavilandia zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Montebelluna
VIA BRIGATA CAMPANIA 42/A, Montebelluna, TV, 31044
In de buurt
Cantina Sociale Montelliana e dei Colli Asolani
4 min. rijden - 2.5 km
Wijnhandel Villa Sandi
6 min. rijden - 5.3 km
Cantina Villa Sandi
7 min. rijden - 6.3 km
Museo "la Terra e l'uomo"
7 min. rijden - 6.7 km
Cantina L'Antica Quercia
10 min. rijden - 8.4 km
Lokaal vervoer
Station Montebelluna - 13 min. rijden
Treviso (TSF) - 50 min. rijden
Restaurants
Osteria Al Cavallo
3 min. rijden
Desh Kebab
5 min. rijden
Servii E Riverii
5 min. rijden
Chivalà
4 min. rijden
Ristorante Cal Di Mezzo
5 min. rijden
Over deze accommodatie
Albergo Alla Pineta
Hoogtepunten van de accommodatie
Bij Albergo Alla Pineta zijn er de volgende voorzieningen: een terras, een tuin en een droogkuis/wasserijservice. Geniet van een bubbelbad om tot rust te komen. Gratis wifi in de kamer, een open haard in de lobby en een bar zijn beschikbaar voor alle gasten.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een seizoensgebonden buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), een lift en conciërgeservice
Vergaderruimtes, een kluis bij de receptie en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Albergo Alla Pineta bieden leuke voordelen zoals airconditioning en badjassen, naast voorzieningen zoals gratis wifi en bureaustoelen.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Bidets, badkuipen of douches en gratis toiletartikelen
Televisies met digitale zenders
Baby-/kinderbedden, verwarming en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Je hoeft niet op straat te parkeren
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 10.00 uur: EUR 15 voor volwassenen en EUR 9 voor kinderen
Een bar/lounge
Een restaurant
Dingen om te doen
Bubbelbad
Seizoensgebonden buitenzwembad
Gezinsvriendelijk
Babybed (toeslag)
Seizoensgebonden buitenzwembad
Wasserij
Voorzieningen
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Reisgidsen
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Vergaderruimtes
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Meer
Klamboes
Open haard in de lobby
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Babybed (toeslag)
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad of douche
Badjassen
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Entertainment
Tv met digitale zenders
Eten en drinken
Minibar
Restaurantgidsen
Meer
Airconditioning
Bureau
Bureaustoel
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Verwarming
Vliegenramen
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 23.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 20 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 25.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.60 per persoon, per nacht, voor maximaal 5 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 15 voor volwassenen en EUR 9 voor kinderen
Toeslag voor huisdieren: EUR 20 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor babybed: EUR 25.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van juni tot september
Het zwembad is toegankelijk van 10.00 uur tot 21.00 uur
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Albergo Alla Pineta Hotel Montebelluna
Albergo Alla Pineta Hotel
Albergo Alla Pineta Montebelluna
Albergo Alla Pineta Hotel
Albergo Alla Pineta Montebelluna
Albergo Alla Pineta Hotel Montebelluna
Veelgestelde vragen
Beschikt Albergo Alla Pineta over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad. Het zwembad is van 10.00 uur tot 21.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Albergo Alla Pineta?
Vandaag, 15 apr. 2026, kost een verblijf bij Albergo Alla Pineta van één nacht voor twee volwassenen op 16 apr. 2026 min. € 99, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Albergo Alla Pineta?
Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 20 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Albergo Alla Pineta inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Albergo Alla Pineta uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Albergo Alla Pineta?
Dit hotel in Montebelluna ligt op 2,5 km van Cantina Sociale Montelliana e dei Colli Asolani en op 4,7 km van Wijnhandel Villa Sandi. Ook Dolomieten en Montelvini liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Albergo Alla Pineta
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
6,0
Locatie
9,4
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 11 van 22 beoordelingen
10 - Uitstekend
11
Gastenscore: 8 - Goed. 8 van 22 beoordelingen
8 - Goed
8
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 22 beoordelingen
6 - Redelijk
3
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 22 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 22 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
8/10 – Goed
clara
20 jul 2025
Positief: Voorzieningen
È molto carina di trova, su una collina sopra Montebelluna. La proprietaria è il personale sono accoglienti. Nulla da eccepire.
clara
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Soren
24 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Soren
2 nachten verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Ludwig
22 jun 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr freundlich und zuvorkommend.
Ludwig
4 nachten verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Marco
Zakenreiziger
16 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tutto bene
Marco
1 nacht verbleven in maart 2025
8/10 – Goed
Naiara
28 feb 2025
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Consiglio
Naiara
1 nacht verbleven in februari 2025
10/10 – Uitstekend
Samantha
10 feb 2025
Samantha
4 nachten verbleven in februari 2025
10/10 – Uitstekend
William
Reisde met familie
30 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
fabulous views
William
2 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
fabrizio
22 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
fabrizio
1 nacht verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
DANIELA
21 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Un lugar bonito
BUEN TRATO, MUY AMABLE Y SERVISICIAL
MUY LIMPIO Y ORGANIZADO, LA COMIDA MUY BUENA.
ME ENCANTO EL SITIO Y LA ATENCIÓN,
UNA VISTA PRECIOSAs.
DANIELA
5 nachten verbleven in augustus 2024
6/10 – Redelijk
Stéphane
1 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service
Stéphane
1 nacht verbleven in juli 2024
8/10 – Goed
Giancarlo
Zakenreiziger
2 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Personale gentile e veloce, luogo con vista fantastica, arredamento un po vintage ma funzionale.
Giancarlo
3 nachten verbleven in juni 2024
8/10 – Goed
Evaristo
24 jan 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ottimo per riposare nel silenzio. Colazione squisita ed abbondante.
Evaristo
1 nacht verbleven in januari 2024
6/10 – Redelijk
Antonio
Zakenreiziger
31 okt 2023
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Camera accogliente e sufficientemente grande
Molto pulita e silenziosa.
Bagno troppo vecchio
Doccia scomoda
Antonio
1 nacht verbleven in oktober 2023
10/10 – Uitstekend
Michael
2 okt 2023
Michael
2 nachten verbleven in september 2023
6/10 – Redelijk
Marta
Reisde met partner
6 sep 2023
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Il costo della colazione sul sito è di 9 euro invece quando vai a fare il check out ti trovi la colazione a 14 euro..
Marta
1 nacht verbleven in augustus 2023
10/10 – Uitstekend
Andrea
20 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sensationelle Lage am Hügel mit Weitblick, sehr freundlicher Service, sauber und ruhig, schöner Pool und gutes Frühstück!
Andrea
1 nacht verbleven in augustus 2023
10/10 – Uitstekend
Franco
22 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
La signora che gestisce l'albero molto gentile e disponibile.
Franco
1 nacht verbleven in juli 2023
10/10 – Uitstekend
Alessandro
Reisde met een groep
5 dec 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Albergo panoramico e silenzioso
Ottimo albergo, silenzioso, pulito, letto comodo e camera con vista panomarica. Personale gentilissimo e cordiale. Colazione abbondante e varia.
Alessandro
1 nacht verbleven in december 2022
10/10 – Uitstekend
GRAZIA
5 aug 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
GRAZIA
1 nacht verbleven in augustus 2022
10/10 – Uitstekend
Daniele
Zakenreiziger
16 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
LO CONSIGLIO VIVAMENTE
Sono venuto per la prima volta in ambito lavorativo, ho trovato il personale accogliente e molto gentile, l’albergo si trova in collina in mezzo alla natura, lo consiglio per chi vuole staccare e riposarsi….In oltre ho trovato un eccellente pulizia, colazione abbondante, con la possibilità di mangiare a cena presso un ristorante che si trova accanto all’albero, sono sempre loro!!!!! Saluti Santucci Daniele
Daniele
3 nachten verbleven in juli 2022
8/10 – Goed
DANTE
Zakenreiziger
26 feb 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
DANTE
1 nacht verbleven in februari 2022
8/10 – Goed
Hernan
2 sep 2019
Positief: Personeel en service, comfort kamer
Un poco sobre valorado, hotel con excelente vista, buena pileta. Desayuno bien. Instalaciones un poco antiguas.