Geheel appartement

Apartment 'Tropikana I' with Shared Pool, Wi-Fi and Air Conditioning

Fotogalerie voor Apartment 'Tropikana I' with Shared Pool, Wi-Fi and Air Conditioning

Een moderne woonkamer met een zwarte bank, een salontafel en een glazen deur die leidt naar een buitenruimte met oranje stoelen.
Een hotelkamer met een bed, nachtkastje, kledingkast en een deur.
Een tafel met uitzicht op een zwembad en gebouwen op de achtergrond.
Een moderne woonkamer met een flatscreen televisie, een houten salontafel en een bank.
Een moderne keuken met oranje kastjes, een eettafel met rode stoelen, een televisie op een houten dressoir en een groot raam met gordijnen.

Beoordelingen

5,6 op 10 –

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Apartment 'Tropikana I' with Shared Pool, Wi-Fi and Air Conditioning

  • Het vakantieappartement Tropikana I ligt in Miami Platja en valt op door de nabijheid van het strand. De woning op één verdieping bestaat uit een woonkamer met een slaapbank voor één persoon, een keuken, 2 slaapkamers en 1 badkamer, en biedt plaats aan 4 personen. Extra voorzieningen zijn snel wifi (geschikt voor videogesprekken), televisie, airconditioning en een wasmachine. Het gebouw beschikt over een lift. Jullie hebben een eigen balkon om 's avonds te ontspannen.



    Hoogwaardige lakens en handdoeken zijn inbegrepen voor extra comfort tijdens jullie verblijf.



    Geniet samen van de gedeelde buitenruimte met zwembad en buitendouche. Het strand ligt op slechts 2 minuten lopen. Gratis parkeren is mogelijk op straat.



    Roken en feesten zijn niet toegestaan. Houd er rekening mee dat er overheidsmaatregelen kunnen gelden voor watergebruik tijdens jullie verblijf, wat invloed kan hebben op het gebruik van het zwembad, het besproeien van de tuin of het gebruik van kraanwater.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Miami Platja, een wijk in Mont-roig del Camp. Geniet van de prachtige natuur bij Strand van Cambrils en Cala dels Vienesos. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals PortAventura World en Laberint del Parc Samà. Parc Samà en Bosc Aventura Salou zijn ook een bezoek waard. Zoek de natuur op tijdens activiteiten zoals wandelen, rotsklimmen en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Mont-roig del Camp
Meer appartementen in Mont-roig del Camp
Kaart
Miami Platja

In de buurt

  • L'Estany Salat Beach
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Cala del Solitari
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Cala de les Sirenes
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • La Casa dels Lladres Beach
    12 min. wandelen - 1.1 km
  • Cristall Beach
    15 min. wandelen - 1.3 km

Lokaal vervoer

  • Station Mont-roig del Camp - 8 min. rijden
  • Reus (REU) - 28 min. rijden

Restaurants

  • Bar Miami Lounge
    4 min. wandelen
  • La Gloria
    16 min. wandelen
  • Corneas
    4 min. rijden
  • Bar Cafeteria Claudia
    12 min. wandelen
  • Calma Lounge Terrace
    4 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Apartment 'Tropikana I' with Shared Pool, Wi-Fi and Air Conditioning over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Apartment 'Tropikana I' with Shared Pool, Wi-Fi and Air Conditioning?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Apartment 'Tropikana I' with Shared Pool, Wi-Fi and Air Conditioning inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apartment 'Tropikana I' with Shared Pool, Wi-Fi and Air Conditioning uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Apartment 'Tropikana I' with Shared Pool, Wi-Fi and Air Conditioning?

Dit appartement ligt in Miami Platja, op 10 minuten wandelen van Cala de les Sirenes, Cala dels Vienesos en L'Estany Salat Beach. Ook Cala del Solitari en Cala Misteri liggen op 10 minuten wandelen.

Beoordelingen

5,6