Fotogalerie voor Lisetta's house / Lisetta's house





Vlak bij Via Vittorio Emanuele biedt Lisetta's house / Lisetta's house alles wat je nodig hebt. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
2 slaapkamers 2 badkamers Max. aantal: 7 90 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
Deze accommodatie maakt gebruik van milieuvriendelijke schoonmaakproducten
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT082049C26V9F7O9X
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Monreale. Via Vittorio Emanuele en Teatro Massimo zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag van de natuur wilt genieten, kan dat bij Strand van Mondello. AcquaPark Monreale en Cantieri Culturali alla Zisa zijn ook een bezoek waard.

Monreale, Città metropolitana di Palermo
In de buurt
- Kathedraal van Monreale - 12 min. wandelen - 1.0 km
- Kathedraal van Palermo - 11 min. rijden - 8.6 km
- Markt van Ballarò - 11 min. rijden - 8.9 km
- Teatro Massimo - 11 min. rijden - 9.0 km
- Haven van Palermo - 16 min. rijden - 11.9 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Trattoria Pizzeria Monreale - 15 min. wandelen
- BAR ITALIA - 17 min. wandelen
- Antica Friggitoria Del Canale - 11 min. wandelen
- Bar Mirto - 16 min. wandelen
- Osteria Pub Peper's - 15 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Lisetta's house / Lisetta's house
Beoordelingen
10
Uitzonderlijk
10/10
Netheid
Beoordelingen
2 nov 2024
Positief: Netheid
2 nachten verbleven in oktober 2024