Hotel Il Grappolo d'Oro ligt in Monforte d'Alba in een landelijke omgeving. Geniet van de prachtige natuur bij Wijngaardlandschap van Piemonte: Langhe-Roero en Monferrato en Bagni Pedro. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Centro Sportivo Roero en A Spasso per Bene Vagienna. Fiera del Bue Grasso en Parco Safari delle Langhe zijn ook een bezoek waard. Zoek de natuur op tijdens activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes, mountainbiken en jagen. Bekijk onze reisgids voor Monforte d'Alba
PIAZZA UMBERTO I,5, Monforte d'Alba, CN, 12065
In de buurt
Cascina Sot
4 min. rijden - 2.8 km
Elio Grasso Winery
4 min. rijden - 2.5 km
Wijngaardlandschap van Piemonte: Langhe-Roero en Monferrato
4 min. rijden - 4.2 km
Belvedere di La Morra
10 min. rijden - 10.4 km
Cappella del Barolo
10 min. rijden - 9.7 km
Lokaal vervoer
Station Trinità-Bene Vagienna - 29 min. rijden
Cuneo (CUF-Levaldigi) - 44 min. rijden
Restaurants
Barolofriends
7 min. rijden
Barolando
6 min. rijden
La Cantinetta
6 min. rijden
Divin Cafè
6 min. rijden
Langotto Ristorante
6 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel Il Grappolo d'Oro
Hotel in een landelijke omgeving
Een gratis ontbijtbuffet, een aangrenzende wijnmakerij en een terras verwelkomen je bij Hotel Il Grappolo d'Oro. Nip een glaasje lokale wijn bij dit hotel met een wijngaard, een wijnproefruimte en rondleidingen van de wijnmakerij. Het plaatselijke restaurant met lokale gerechten, GRAPPOLO D'ORO, serveert lunch. Naast een bar genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Fietsverhuur, een shuttleservice van/naar de luchthaven en snelle incheckservice
Informatie over fietstours, een kluis bij de receptie en een lift
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Il Grappolo d'Oro hebben leuke voordelen zoals laptopwerkplekken, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en bureaustoelen.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
Flatscreentelevisies met digitale zenders
(kleer)kasten, verwarming en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 10.30 uur
Een bar/lounge
Een restaurant
Met zijn tweeën/besloten dineren
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
GRAPPOLO D'ORO
Dingen om te doen
Evenementen voor wijnreleases
Fietsenopslag
Fietsenverhuur
Fietsreinigingsruimte
Fietstochten
Privérondleidingen door een wijnmakerij
Wijngaard
Wijnmakerij
Wijnproefruimte
Wijntours
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Snackbar/delicatessenwinkel
Voorzieningen
Bagageopslag
Geldautomaat
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Terras
Wijngaard
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Hardhouten vloer in de kamer
Lift (65 centimeter brede deur)
Pad zonder treden naar de ingang
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijke luchthavenshuttle
Tegelvloer in de kamer
Meer
Oplaadmogelijkheden voor elektrische fietsen
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met digitale zenders
Meer
Bureau
Bureaustoel
Geluiddichte kamers
Laptopvriendelijke werkplek
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is geopend van woensdag t/m maandag tussen 08.00 uur en 18.00 uur).
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 06.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is gesloten van 7 januari tot 4 maart.
De volgende voorzieningen zijn gesloten op dinsdag:
Restaurant
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie, sleutelkastje
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van EUR 10 per huisdier (afhankelijk van de verblijfsduur)
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
2 in totaal
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 20.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.50 per persoon, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 100 per voertuig (enkele reis, voor maximum 3 personen)
Kindertarief voor de luchthavenshuttle: EUR 100 (enkele reis), (van 2 tot 10 jaar oud)
Toeslag voor huisdieren: EUR 10 per huisdier (varieert op basis van verblijfsduur)
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor babybed: EUR 20.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en buitenverlichting
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Il Grappolo d'Oro Monforte d'Alba
Il Grappolo d'Oro Monforte d'Alba
Il Grappolo d'Oro Monforte d'
Hotel Il Grappolo d'Oro Hotel
Hotel Il Grappolo d'Oro Monforte d'Alba
Hotel Il Grappolo d'Oro Hotel Monforte d'Alba
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Il Grappolo d'Oro?
Ja, bij dit hotel zijn huisdieren toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 10 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Il Grappolo d'Oro?
Vandaag, 28 mrt. 2026, kost een verblijf bij Hotel Il Grappolo d'Oro van één nacht voor twee volwassenen op 29 mrt. 2026 min. € 158, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Il Grappolo d'Oro inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Il Grappolo d'Oro uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt Hotel Il Grappolo d'Oro een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 100 per voertuig.
Waar staat Hotel Il Grappolo d'Oro?
Dit hotel ligt in een landelijke omgeving, op 5 km afstand van Elio Grasso Winery, Cascina Sot en Bric Cenciurio Winery. Ook Cantina Giacomo Borgogno e Figli en Castello Falletti Di Barolo liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Il Grappolo d'Oro
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
8,8
Locatie
9,6
Personeel en service
9,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 41 van 61 beoordelingen
10 - Uitstekend
41
Gastenscore: 8 - Goed. 19 van 61 beoordelingen
8 - Goed
19
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 61 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 61 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 61 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Luciano
Reisde met partner
30 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Luciano
4 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
monica
16 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Allt nästan perfekt, önskade lite småvarmt och grönsaker.
monica
1 nacht verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Michele
Reisde met een groep, Reisde met huisdieren
16 sep 2025
Positief: Voorzieningen
My only complaint is the bed. It was lumpy. I had an uncomfortable night sleep. The staff is wonderful. Great location too.
Michele
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Charlotte
18 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Charlotte
2 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Lasse
Reisde met familie
24 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lasse
1 nacht verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Are Skeie
13 apr 2025
Are Skeie
1 nacht verbleven in april 2025
8/10 – Goed
Louise
Reisde met een groep
14 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Louise
2 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Jocelyne
Reisde met een groep, Zakenreiziger, Reisde met familie
8 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Omg it was perfetto!! Wow clean, charming, the staff is amazing, the food is very good and little breakfast too 🤩, nice and very polite and professionnel, they speak italian, English and French , we will definitely go back!! ❤️
Jocelyne
2 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Cara
1 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Cara
2 nachten verbleven in september 2024
8/10 – Goed
Mathias
Reisde met een groep
9 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Mathias
3 nachten verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
Christopher
9 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Christopher
3 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Jason
Zakenreiziger
20 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
In town visiting Barolo producers that we work with in the US. Il Grappolo was clean and comefortable and the view of Monforte from my room was amazing. Breakfast was good and the staff was helpful.
Jason
2 nachten verbleven in april 2024
10/10 – Uitstekend
Ronald
Reisde met familie
16 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fantastic staff, delicious breakfast and a really nice property overall. Just wish the church bells stopped in the nighttime.
Ronald
2 nachten verbleven in april 2024
10/10 – Uitstekend
Kevin
16 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Top notch hotel, 5 stars !
Great hotel, lovely people, excellent experience. Would stay here again anytime!
Kevin
3 nachten verbleven in april 2024
10/10 – Uitstekend
Rita
Reisde met een groep
25 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Rita
2 nachten verbleven in maart 2024
8/10 – Goed
Mats
9 dec 2023
Mats
2 nachten verbleven in december 2023
10/10 – Uitstekend
Franz
Reisde met een groep
9 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Idealer Ausgangspunkt für einen Piemontaufenthalt
Zentral gelegene Unterkunft mit engagierten und freundlichen Serviceteam. Ideal zum Ausspannen.
Franz
2 nachten verbleven in oktober 2023
8/10 – Goed
Christoph
6 okt 2023
Christoph
1 nacht verbleven in oktober 2023
8/10 – Goed
Mathias
Reisde met een groep
1 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Value for money
God kvalitet til prisen. Alt fungerede.
Mathias
2 nachten verbleven in september 2023
10/10 – Uitstekend
Leif
27 sep 2023
Leif
1 nacht verbleven in september 2023
10/10 – Uitstekend
Terje
23 sep 2023
Terje
1 nacht verbleven in september 2023
8/10 – Goed
Simone
22 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Simone
1 nacht verbleven in augustus 2023
8/10 – Goed
Markus
17 jul 2023
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Markus
5 nachten verbleven in juli 2023
10/10 – Uitstekend
Mauro
2 jul 2023
Mauro
1 nacht verbleven in juni 2023
10/10 – Uitstekend
Stephen
Zakenreiziger
19 mei 2023
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer