Amir Palace bevindt zich in Sqanes, een wijk in in Monastir, en ligt vlak bij de luchthaven en aan een privéstrand. Bezoek Ribat van Monastir en Kasbah van Sousse, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Falaise Park en Strand van Monastir. Spring Land en Palace of Science zijn ook een bezoek waard. Waterskiën, windsurfen en zeilen, het kan allemaal. Maak je borst dus maar nat! Bekijk onze reisgids voor Monastir
Zone Touristique Skanes, Monastir, 5000
In de buurt
Presidential Palace of Bourguiba
10 min. rijden - 6.3 km
Stade Mustapha Ben Jannet
14 min. rijden - 9.6 km
Mausoleum van Bourguiba
15 min. rijden - 10.4 km
Ribat van Monastir
16 min. rijden - 10.7 km
Strand van Monastir
16 min. rijden - 11.1 km
Lokaal vervoer
Station Les Hôtels - 17 min. wandelen
Monastir (MIR-Internationale luchthaven Habib Bourguiba) - 4 min. rijden
Restaurants
Brioche
3 min. rijden
Prime bar
4 min. rijden
Bdira food
3 min. rijden
Café Dkhila Touristique
3 min. rijden
Le Flamant Rose
3 min. rijden
Over deze accommodatie
Amir Palace
Hotel met een chique stijl in Sqanes
Bij Amir Palace zijn er de volgende voorzieningen: een poolbar, een terras en minigolf. Dit hotel is fantastisch om van de zon te genieten met een privéstrand, gratis strandcabana's en ligstoelen. Ga lekker eten bij een van de twee restaurants ter plaatse. Ze serveren er ontbijt, lunch, diner en lichte maaltijden, en je geniet er van Mediterrane gerechten. Gasten kunnen hier een tuin, een droogkuis/wasserijservice en autoverhuur ter plaatse verwachten.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een seizoensgebonden buitenzwembad en een binnenzwembad met ligstoelen
Gratis parkeerplaatsen
Een babysitter/kinderoppas (toeslag), hulp bij uitstappen/tickets en een feestzaal
Rookvrije accommodatie, vergaderruimtes en een 24-uurs receptie
Kamervoorzieningen
De 369 kamers zijn voorzien van leuke bijkomstigheden zoals 24-uurs roomservice en airconditioning, naast extra's zoals kluisjes en minibars.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Badkamers met bad/douchecombinaties en haardrogers
Plasmatelevisies van 32 inch met satellietzenders
Balkons, dagelijkse schoonmaak en telefoons
All-inclusive details
Er zijn all-inclusive kamertarieven beschikbaar bij Amir Palace. Deze prijzen zijn hoger omdat het eten en drinken ter plaatse bij de kamerprijs is inbegrepen (er gelden mogelijk beperkingen).
Eten en drinken
Buffetmaaltijden, snacks en bepaalde dranken zijn inbegrepen
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
2 bars/lounges
2 restaurants
Een bar aan het zwembad
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
Al Hambra
Restaurant Principal
Dingen om te doen
Binnenzwembad
Midgetgolf
Seizoensgebonden buitenzwembad
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Binnenzwembad
Kinderopvang (toeslag)
Midgetgolf
Seizoensgebonden buitenzwembad
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Conferentiecentrum
Vergaderruimtes
Buiten
Aan een privéstrand
Barbecue
Gratis strandcabana's
Ligstoelen aan het zwembad
Strandlakens
Strandparasols
Strandstoelen
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
1 gebouw
5 etages
Feestruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Plasma-tv van 32 inch met satellietzenders
Eten en drinken
24-uurs roomservice
Minibar
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning
Kluisje
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Deze accommodatie accepteert alleen getrouwde heterostellen met of zonder kinderen. Je dient tijdens het inchecken een geldige huwelijksakte te kunnen tonen.
Buitenlandse gasten vragen we bij aankomst om een bewijs van vestiging. Als dit niet kan worden overlegd, zal bij het inchecken een extra toeslag in rekening worden gebracht.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Er gelden mogelijk uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: TND 1.00 per accommodatie, per verblijf.
Toeristenbelasting: TND 12.00 per persoon, per nacht
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je het verblijf ter plaatse betaalt in plaats van tijdens het boeken, wordt namens het hotel door E-rev UK LTD een aanbetaling in rekening gebracht op je creditcard.
Als je uit een niet-Europees land komt, geldt een toeslag van TND 20 per persoon per nacht, te betalen tijdens het inchecken.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het is mogelijk dat plaatselijke wetgeving verbiedt dat ongehuwde gasten een kamer delen. Gasten dienen op verzoek van de accommodatie aan te kunnen tonen dat zij gehuwd zijn.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van mei tot september
Bij overnachtingen op 31 december is het tarief voor het traditionele Oudejaarsavond-galadiner inbegrepen bij de weergegeven totaalprijs.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
In overeenstemming met nationale en gemeentelijke richtlijnen is airconditioning alleen tijdens bepaalde uren beschikbaar van 29 oktober tot 30 juni.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Deze accommodatie serveert geen alcoholische dranken en staat geen alcohol toe.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Amir Palace
Amir Palace Hotel
Amir Palace Hotel Monastir
Amir Palace Monastir
Amir Palace Hotel
Amir Palace Monastir
Amir Palace Hotel Monastir
Veelgestelde vragen
Beschikt Amir Palace over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een binnenzwembad en een seizoensgebonden buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Amir Palace?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Amir Palace inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Amir Palace uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Is Amir Palace all-inclusive?
Bepaalde tarieven van deze accommodatie zijn all-inclusive.
Waar staat Amir Palace?
Dit hotel in Sqanes ligt aan het strand en bevindt zich op 10 km afstand van Presidential Palace of Bourguiba, Falaise Park en Spring Land. Ook Stade Mustapha Ben Jannet en Monastir Museum of Folk Arts & Traditions liggen op 10 km afstand. Station Les Hôtels ligt op 17 minuten wandelen en naar Station Luchthaven is het 28 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Amir Palace
5,8
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
6,0
Netheid
6,6
Locatie
6,4
Personeel en service
5,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 18 van 100 beoordelingen
10 - Uitstekend
18
Gastenscore: 8 - Goed. 21 van 100 beoordelingen
8 - Goed
21
Gastenscore: 6 - Redelijk. 17 van 100 beoordelingen
6 - Redelijk
17
Gastenscore: 4 - Matig. 16 van 100 beoordelingen
4 - Matig
16
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 28 van 100 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
28
Beoordelingen
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
26 nov 2018
Goed verblijf, kamers schoon. Eten prima te doen en ligt echt tegen de zee aan. personeel bovendien erg vriendelijk
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in november 2018
6/10 – Redelijk
À
4 mei 2014
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid
À
8/10 – Goed
Oliver
10 okt 2025
Oliver
8 nachten verbleven in september 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Kamel
Reisde met familie
18 sep 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
2 étoiles c'est déjà beaucoup
Horrible , personnel débordé , moquette dans les couloirs très sale
Kamel
2 nachten verbleven in september 2025
6/10 – Redelijk
hamza
Reisde met familie
16 sep 2025
hamza
7 nachten verbleven in september 2025
2/10 – Ontzettend slecht
ALFREDO
Zakenreiziger
10 sep 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This was one of the worst experiences I’ve ever had. The room was dirty, smelled terrible, and looked nothing like the photos. The food was awful—cold, tasteless, and clearly not fresh. The whole place felt neglected and unhygienic. I would never stay here again and strongly advise others to avoid this property.
ALFREDO
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
MONIQUE
28 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
MONIQUE
1 nacht verbleven in juni 2025
6/10 – Redelijk
Luiz
Reisde met familie
28 apr 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Luiz
3 nachten verbleven in april 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Mohamed Saifeddine
17 apr 2025
Mohamed Saifeddine
1 nacht verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
27 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Très luxueux
Pas d’alcool
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in maart 2025
8/10 – Goed
Soner
18 mrt 2025
Soner
1 nacht verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Slimane
19 nov 2024
Slimane
2 nachten verbleven in oktober 2024
4/10 – Matig
Hans
28 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Personal freundlich, zimmer sauber,
Zustsnd der zimmer schlecht. Steckdosen hängen aus der Wand, Beleuchtung, TV, Dusche funktioniert im ersten Zimmer nicht, Balkonschiebetür konnte nicht verriegelt werden, Frühstück gut restliches Essen nicht,
z.B. Hähnchen inc. Haut trocken.
Hans
7 nachten verbleven in oktober 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Abdullah
Zakenreiziger
22 okt 2024
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Abdullah
1 nacht verbleven in oktober 2024
6/10 – Redelijk
Elamjed
14 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Elamjed
4 nachten verbleven in oktober 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Mohamed
30 sep 2024
Mohamed
1 nacht verbleven in september 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Diana
Reisde met familie
28 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr altes Zimmer mit umbequemen Matratzen, fürchterlich harte riesige Kissen, keine Zahnputzbecher, Armaturen an Badewanne defekt, Frühstück unterirdisch und Speisesaal schmutzig
Diana
1 nacht verbleven in september 2024
2/10 – Ontzettend slecht
TAREK
Reisde met familie
6 sep 2024
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A éviter
Il mérite un deux étoiles. Services nul. Un seul ascenseur en marche. Nourriture laisse a désirer.
TAREK
3 nachten verbleven in september 2024
8/10 – Goed
Andrea Maria
25 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service
Gäste ohne Manieren…
Andrea Maria
5 nachten verbleven in juli 2024
8/10 – Goed
Rudy
2 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Per avere la fattura sono impazzito
Rudy
3 nachten verbleven in juni 2024
6/10 – Redelijk
Wessal
29 jun 2024
Wessal
3 nachten verbleven in juni 2024
4/10 – Matig
Gerardus Josephus Theodorus Nicolaas
Reisde met familie
29 jun 2024
Insgesamt unterkommen und slechte Bedienung.
Gerardus Josephus Theodorus Nicolaas
1 nacht verbleven in juni 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Tarik
Reisde met familie en kleine kinderen
24 jun 2024
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A fuir. Vieil hôtel non entretenu. Chambres sales. Hôtel fumeur partout même dans les couloirs.
Restaurant affreux.
Plage privée aussi sale que l’hôtel
Tarik
2 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
AFEF
Reisde met familie
15 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Princess feel like experience
It is the best experience i ever had with my mom and kids. We felt princesses for a week. Everyone is friendly amazing and professional. Great services. Everything was so relaxing luxuriously and breathtaking views on the beach. I would like to come over and over mostly for the people and the services.
AFEF
8 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Ulrike
15 jun 2024
Positief: Netheid
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten