2-room apartment with terrace and private garage in Menton
Leuke kleine 2 kamers op de begane grond rustig met groot terras en een eigen garage (voor kleine of middelgrote auto). Appartement van ongeveer 40m ² blootgesteld aan het oosten en bestaat uit: Entree met poef leest een plaats. Woonkamer met tv en een slaapbank 140x190cm met een ottoman bed. Keukentje in de woonkamer met elektrische kookplaat, wasmachine en magnetron. Slaapkamer met bed 160x190cm, kinderbed en kasten. Badkamer met douche en toilet.
Vrij veilig verblijf met conciërge en parkeren aan de voet van het gebouw nabij het centrum en de zandstranden. Toeristenbelasting ter plaatse te betalen
dit appartement ligt aan het strand in Menton. Geniet van de prachtige natuur bij Parc national du Mercantour en La Dolce Vita. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Hanbury Botanische Tuinen en Jardins de Saint-Martin. Prinses Grace Rozen Tuin en Pallanca Exotische Tuin zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Menton
Zijn huisdieren welkom bij 2-room apartment with terrace and private garage in Menton?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij 2-room apartment with terrace and private garage in Menton inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij 2-room apartment with terrace and private garage in Menton uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat 2-room apartment with terrace and private garage in Menton?
Dit appartement ligt aan het strand, vlak bij Plage des Sablettes en La Dolce Vita. Ook Jardin Botanique Exotique du Val Rahmeh en Kapel van de Penitents-Blancs liggen op 10 minuten wandelen. Station Menton-Garavan ligt op 10 minuten wandelen en naar Station Menton is het 21 minuten wandelen.