Ary Homstay ligt in Mombasa. Verken de plaatselijke natuur bij Nyali Beach en Bamburi Beach. Wild Waters en Mamba Village zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Mombasa
Ary Homstay biedt onder andere een gratis continentaal ontbijt en een droogkuis/wasserijservice. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van dit appartement zijn:
Gratis parkeerplaatsen
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, rookvrije accommodatie en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
Een waterkoeler
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Ary Homstay bieden veel comfort met gratis wifi en geluiddichte muren.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
Gemeenschappelijke keukens, grote koelkasten/vriezers en microgolfovens
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Ary Homstay inchecken?
Inchecken kan vanaf: 11.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid). Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Ary Homstay uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van 50% kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt Ary Homstay een shuttle naar het vliegveld?
Ja, een shuttleservice van/naar de luchthaven is op verzoek beschikbaar tussen 07.00 uur en 21.00 uur. Er geldt een toeslag van KES 15 per voertuig.
Waar staat Ary Homstay?
Dit appartement in Mombasa ligt op 2 km afstand van Wild Waters en Nyali Beach. Ook Mamba Village en Mombasa beach liggen op 2 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.