Hotel Dolomiti ligt in Moena in de bergen. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij QC Terme Dolomiti. Ga naar Dolomieten en Fiemmevallei als je liever de natuur intrekt. Reis je met kinderen? Overweeg dan Dòlaondes Canazei of ga naar Lago di Tesero Cross-Country Ski Stadium om een wedstrijd of evenement bij te wonen. Zoek de natuur op tijdens activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes, rotsklimmen en mountainbiken. Bekijk onze reisgids voor Moena
Via Riccardo Loewy, 24, Moena, TN, 38035
In de buurt
Dolomieten
1 min. wandelen - 0.0 km
Fiemmevallei
2 min. wandelen - 0.2 km
Italiaanse Skischool Moena
1 min. wandelen - 0.0 km
Teatro Navalge
3 min. wandelen - 0.3 km
"La Gran Vera" Eerste Wereldoorlog Tentoonstelling
3 min. wandelen - 0.3 km
Lokaal vervoer
Station Auer - 48 min. rijden
Bolzano (BZO) - 79 min. rijden
Restaurants
Rifugio & Chalet Valbona
12 min. rijden
Cafè Moena
2 min. wandelen
Bar Posta "Caneffia
4 min. rijden
Antermont
18 min. rijden
Picol Bar
8 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel Dolomiti
Hotel met een chique stijl en een gezinsvriendelijk beleid vlak bij Dolomieten
Een gratis ontbijtbuffet, een terras en een tuin vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Hotel Dolomiti. Skiërs en snowboarders kunnen kun hart ophalen bij dit hotel met toegang tot de piste, gratis vervoer van/naar de skipistes en een skiopslagruimte. Geniet van een body wrap, een lichaamsbehandeling of een massage bij Flora, het wellnesscentrum ter plaatse. Ga lekker eten bij een van de twee restaurants ter plaatse. Ze serveren er ontbijt, lunch, diner en lichte maaltijden, en je geniet er van Italiaanse gerechten. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een speeltuin en een droogkuis/wasserijservice.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Gratis parkeerplaatsen
Gratis lokale shuttleservice, gratis fietsen ter plaatse en een babysitter/kinderoppas (toeslag)
Rookvrije accommodatie, massage- en behandelingsruimtes en hulp bij uitstappen/tickets
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Dolomiti hebben leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Verrijdbare/extra bedden (toeslag) en baby-/kinderbedden (toeslag)
Badkamers met badkuipen of douches
Flatscreentelevisies met premium tv-zenders
Balkons of terrassen, dagelijkse schoonmaak en bureaus
Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi, kabelinternet (toeslag)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis plaatselijke shuttleservice tot 15 km afstand
Gratis skishuttle
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 07.30 uur tot 10.30 uur
2 bars/lounges
2 restaurants
Restaurants ter plaatse
Dolcevita
Liberty
Taverna del Garber
Dingen om te doen
Gratis fietsenverhuur
Gratis kinderclub
Ski-opslag
Speeltuin
Toegang tot skipiste
Volledig uitgeruste spa
Gezinsvriendelijk
Babybed (toeslag)
Extra bed (toeslag)
Geluiddichte kamers
Gratis kinderclub
Gratis plaatselijke shuttleservice
Kinderopvang (toeslag)
Speeltuin
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Businesscentrum
Vergaderruimte
Buiten
In de bergen
Terras
Tuin
Volledig uitgeruste spa
2 behandelingsruimtes
Body wraps
Bubbelbad
Gezichtsbehandelingen
Hotstone-massages
Manicures/pedicures
Sauna
Spa dagelijks geopend
Sportmassages
Stoombad
Turks bad
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Meer
Open haard in de lobby
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Babybed (toeslag)
Extra bed (toeslag)
Luxe beddengoed
Badkamer
Bad of douche
Haardroger (op verzoek)
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met premium satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Minibar
Meer
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluisje
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 23.30 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 23.30 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 35 per nacht.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 15.00 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Toeslag voor galadiner op kerstavond (24 december) per volwassene: EUR 60.00
Kindertarief voor galadiner op kerstavond (24 december): EUR 30.00 (voor kinderen tot 12 jaar oud)
Toeslag voor Oudejaarsavond-galadiner (31 december) per volwassene: EUR 90.00
Kindertarief voor Oudejaarsavond-galadiner (31 december): EUR 40.00 (voor kinderen tot 12 jaar oud)
Toeslag voor het Nieuwjaarsdag-galadiner (1 januari) per volwassene: EUR 90.00
Kindertarief voor Nieuwjaarsdag-galadiner (1 januari): EUR 40.00 (voor kinderen tot 12 jaar oud)
Toeslag voor Valentijnsdag-galadiner (14 februari) per volwassene: EUR 45.00
Kindertarief voor Valentijnsdag-galadiner (14 februari): EUR 25.00
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor babybed: EUR 15.00 per nacht
Toeslag voor extra bed: EUR 35 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je het verblijf ter plaatse wilt betalen in plaats van tijdens het boeken, wordt er voor het bedrag van 1 overnachting een autorisatie uitgevoerd op je creditcard.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Gasten jonger dan 14 jaar oud worden niet tot de spa toegelaten.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Dolomiti Moena
Dolomiti Moena
Hotel Dolomiti Hotel
Hotel Dolomiti Moena
Hotel Dolomiti Hotel Moena
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Dolomiti?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Dolomiti inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Dolomiti uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Dolomiti?
Dit hotel in Moena ligt in de bergen, op 5 minuten wandelen van Dolomieten en Fiemmevallei, en is ideaal gelegen als je vlakbij wilt langlaufen of skilessen wilt volgen. Ook Skigebied Alpe Lusia en Ronchi-Valbona-gondel liggen op 5 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Dolomiti
9,2
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
9,2
Locatie
9,2
Personeel en service
9,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 12 van 20 beoordelingen
10 - Uitstekend
12
Gastenscore: 8 - Goed. 7 van 20 beoordelingen
8 - Goed
7
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 20 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 20 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 20 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
4 dec 2017
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in december 2017
8/10 – Goed
Matti
3 nov 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
At arrival, we had a parking space reserved for us, which was nice. Receptionist was helpful and showed us our room personally. Room was spacious and clean, bathroom included. Breakfast was good, not awesome but good. All in all, a nice stay.
Matti
1 nacht verbleven in oktober 2017
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
2 nov 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ottimo hotel in centro paese
Posizione centrale che consente di lasciare l’auto parcheggiata per la serata. Presente spa per il relax di fine giornata. Ristorante interno piuttosto caro.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in oktober 2017
10/10 – Uitstekend
Marcelo, Sao Paulo, BR
30 okt 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Beautiful room, lovely staff and great location
The hotel room is beautiful, the staff is lovely and careful. I'll recommend this hotel and for sure will be back again.
Marcelo
1 nacht verbleven in oktober 2017
10/10 – Uitstekend
alessia
23 okt 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
stanza da sogno
Personale gentilissimo e stanza stupenda
alessia
1 nacht verbleven in oktober 2017
8/10 – Goed
Werner
4 okt 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Werner
3 nachten verbleven in september 2017
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
9 sep 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The hotel is excellent, right to the centre, breakfast perfect. The rooms are very clean and confortable.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in augustus 2017
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
28 jun 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
I like it here
This is a great place to stay .
Clean and comfortable
Helpful.staff.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juni 2017
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
20 jun 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juni 2017
10/10 – Uitstekend
James
19 jun 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
James
3 nachten verbleven in juni 2017
8/10 – Goed
Nicoletta
18 jun 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
soggiorno rilassante
soggiorno tranquillo, posizione ottima,personale gentile, camere spaziose e ben arredate-
un problema la vasca/doccia scomoda.Ottimo il sistema di condizionamento. il cibo squisito. il servizio alla cena e alla colazione un po' confusionario.Purtroppo il brutto tempo ci ha un po' rovinato il week end.
Nicoletta
2 nachten verbleven in juni 2017
10/10 – Uitstekend
Luigi
30 mrt 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Luigi
10/10 – Uitstekend
Walter
1 mrt 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Walter
10/10 – Uitstekend
Francesca
6 feb 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Francesca
8/10 – Goed
stefano
11 jan 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
hotel molto elegante e servizio cordiale. a due passi dal centro
stefano
10/10 – Uitstekend
Pietro, como
17 dec 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Luogo fantastico consiglio a tutti
Pietro
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
20 sep 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
2 notti a Moena.
Ho trascorso in hotel 2 notti.
Tutto ok.
Tranne: materasso scomodo.
Spa troppo piccola per una struttura di questo tipo.
Non accettano il cane in sala colazioni.
Geverifieerde reiziger
10/10 – Uitstekend
Waldo, Edmonton, Canada
14 sep 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Feels like home in the Dolomites!
Great location in Moena, and Moena was everything that we hoped to experience in a mid-size alpine community. Great hotel with good shopping, food, and ambiance all around. Used hiking trails starting right from town.
Waldo
10/10 – Uitstekend
Vito
16 aug 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Vito
10/10 – Uitstekend
Mats
24 jul 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer