Geheel appartement
Keys Orange: apartment 50 meters from the sea!!
Fotogalerie voor Keys Orange: apartment 50 meters from the sea!!





Geheel appartement
2 slaapkamers 2 badkamers 65 m²
Populaire voorzieningen
Over deze accommodatie
Voeg datums toe voor prijzen
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Villa 'Primavera' with sea view, private terrace and air conditioning
Villa 'Primavera' with sea view, private terrace and air conditioning
- Keuken
- Wasmachine
- Airconditioning
- Buitenruimte
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT088006B4RGVBS8AG
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
590373
Over deze buurt

MODICA
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Keys Orange: apartment 50 meters from the sea!!
Beoordelingen
Beoordelingen
Nog geen beoordelingen
Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.
Expedia's nieuwste trends
Hotels
- Sant Alphio Garden Hotel & Spa
- Voordelige hotels in Amsterdam
- Novotel Aachen City
- CDSHotels Terrasini - Città del Mare
- Hotel Club Eloro
- Hotel LIVVO Dunagolf Suites
- B&B Curaçao
- Odysseus Hotel
- Mangia's Brucoli, Sicily, Autograph Collection
- GHT Balmes, Hotel, Aparthotel & SPLASH
- UNA Hotels Naxos Beach Sicilia
- Hotels nabij Station Denderleeuw
- Campings en stacaravans Meerhout
- Hotel Costazzurra Museum & Spa
Vluchten
Autoverhuur
Pakketten