Het knusse vakantieappartement "Zur Tenne" is gebouwd volgens ecologische principes. Landelijke houten vloeren, kleurrijke lemen muren, een houtkachel en comfortabele meubels geven het een bijzondere charme.
Vanuit het raam kijkt u uit op een natuurlijke tuin en vindt u volop mogelijkheden om te ontspannen. Alles wat u nodig heeft voor een barbecue is aanwezig.
Uw vakantieappartement ligt op ongeveer 400 meter van de rivier de Havel, die u verbindt met diverse meren.
In de tuin nodigen een kinderschommel, een trampoline en een voetbaldoel uw kinderen uit om te spelen.
U kunt fietsen in verschillende maten huren en de charmante omgeving verkennen. Indeling:
Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen.: Eindschoonmaak; U moet het zelf (goed) doen Huisdieren; Niet toegestaan Bedlinnen; Available for Rent
Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen: Badhanddoeken; Available for Rent Wifi; Included
dit vakantiehuis ligt in Mirow. Bezoek culturele hoogtepunten Glasmanufaktur Dalmsdorf en Heinrich-Schliemann-museum. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Kanuverleih Paddel-Paul en Forest Botanical Garden Erbsland. Reis je met kinderen? Overweeg dan Kanu-Hecht en Cultuurkwartier. Bekijk onze reisgids voor Mirow
Zijn huisdieren welkom bij "Zur Tenne" - in the Müritz National Park?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij "Zur Tenne" - in the Müritz National Park inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij "Zur Tenne" - in the Müritz National Park uitchecken?
Je dient om uiterlijk middernacht uit te checken.
Waar staat "Zur Tenne" - in the Müritz National Park?
Dit vakantiehuis gezinsvriendelijke dit vakantiehuis in Mirow ligt op 2 km afstand van Jäthensee en Zotzensee. Ook Großer Säfkowsee en Woterfitzsee liggen op 5 km afstand.