Aparthotel ligt in Minsk. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Voormalige Woning van Lee Harvey Oswald en Praspekt Francyska Skaryny. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Pretpark Dreamland en Waterpark Lebyazhy een bezoekje brengen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Dinamo Stadion of Chizhovka-Arena. Bekijk onze reisgids voor Minsk
Minsk (MSQ-Internationale luchthaven Minsk) - 31 min. rijden
Restaurants
Столовая троллейбусного депо №5
9 min. rijden
Пиццерия
Натврис Хе
7 min. rijden
Fast Food Zb’s
9 min. rijden
Столовая N12 МАЗ
11 min. rijden
Over deze accommodatie
Aparthotel
Dit rookvrije appartement heeft niet alleen een wasserij, maar ook een 24-uurs receptie en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Je vindt er ook een kluis bij de receptie. Elk appartement biedt een keuken en een koffie/theemaker, plus gratis wifi en een flatscreentelevisie met kabelzenders. Luxe beddengoed, een haardroger en een strijkplank/strijkijzer zijn enkele van de overige voorzieningen. Er is een beperkte huishoudservice beschikbaar.
Aparthotel heeft 20 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Alle bedden hebben luxe beddengoed. Alle kamers in dit appartement met 3,5 sterren hebben keukens met kookgerei, borden en bestek.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke flatscreentelevisie heeft kabelzenders. Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en gratis toiletartikelen. Een microgolfoven en een koelkast zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is op beperkte dagen beschikbaar.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Gratis verblijf voor kinderen (zie details)
Keuken
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Microgolfoven
Slaapkamers
Luxe beddengoed
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Privébadkamer
Woonruimtes
Woonkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met kabelzenders
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Wasvoorzieningen
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
24-uursreceptie
Bagageopslag
Beperkte huishoudservice
Kluisje bij het onthaal
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
20 units
Geluiddichte muren
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: 50 procent van het kamertarief wanneer je incheckt tussen 07.00 uur en 06.30 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 06.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 12 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor late check-in: 50 procent van het kamertarief wanneer je incheckt tussen 07.00 uur en 06.30 uur
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Als je een visum nodig hebt, contacteer dan de accommodatie voor hulp. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging. Voor hulp bij visa kan een accommodatie kosten in rekening brengen, zelfs wanneer je de boeking nadien annuleert. Alle regelingen, inclusief toepasselijke kosten, worden rechtstreeks tussen de gasten en de accommodatie afgehandeld.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Aparthotel Minsk
Aparthotel Minsk
Aparthotel Apartment
Aparthotel Apartment Minsk
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Aparthotel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Aparthotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Laat inchecken kan tussen 07.00 uur en
06.30 uur en tegen betaling van een toeslag van 50%.
Tot hoe laat kan ik bij Aparthotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Aparthotel een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat Aparthotel?
Dit appartement in Minsk ligt op 10 km afstand van Nationale Technische Universiteit van Wit-Rusland, Nationale Bibliotheek van Wit-Rusland en Tsjaljoeskintsau-park. Ook Kerk van St Aleksandr Nevsky en Republikeinse Kunstgalerij liggen op 15 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Aparthotel
4,0
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
4,0
Netheid
6,0
Voorzieningen
6,0
Personeel en service
4,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 2 beoordelingen
10 - Uitstekend
0
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 2 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 2 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 2 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
Zakenreiziger
1 jun 2021
niente ascensore... problematico con le valigie
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in mei 2021
2/10 – Ontzettend slecht
Geverifieerde reiziger
17 feb 2018
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Totalmente differente da foto Il letto era un divano letto