Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
47 Chelsea House - Q-zotica City Centre Apartments: Parking, City view & Smart gadgets
Dit rookvrije appartement beschikt over gratis parking. Geniet in dit appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Geniet van gemakken als een wasmachine/droogkast en een zitruimte, terwijl de smart-tv met digitale zenders en Netflix het entertainment verzorgen.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van wasmachines/drogers en een haardroger. Alle kamers hebben een zitruimte met bureaus. Alle kamers in dit appartement met 3,5 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een bad/douchecombinatie en gratis toiletartikelen.
In dit appartement in Milton Keynes is wifi gratis. Elke smart-tv heeft digitale zenders en Netflix. Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en een ventilator.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Gratis babybed
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Keukenpapier
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Schoonmaakartikelen
Theezakjes/oploskoffie
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapkamer
Badkamer
1 privébadkamer
Bad/douchecombinatie
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Apart zitgedeelte
Entertainment
Netflix
Smart-tv met digitale zenders
Streamingdiensten
Wasvoorzieningen
Wasmachine/droogkast
Werkplekken
Bureau
Comfort
Ventilator
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Gelijkaardige accommodaties
Central M K 2-bedroom Apartment, Sleeps 4, Parking
Central M K 2-bedroom Apartment, Sleeps 4, Parking
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 23
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Schadeborg: GBP 200 per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
47 Chelsea House
Over deze buurt
dit appartement ligt in Central Milton Keynes, een wijk in Milton Keynes. Bezoek culturele hoogtepunten Bletchley Park en Xscape. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Bradwell Windmill en Concrete cows. Ga naar National Bowl om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Woburn Safari Park, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Milton Keynes
Chelsea House 599 Witan Gate, Milton Keynes, England, MK9 2BS
In de buurt
The Hub
1 min. wandelen - 0.0 km
Central Milton Keynes Shopping Centre
6 min. wandelen - 0.5 km
Planet Ice
9 min. wandelen - 0.8 km
Xscape
13 min. wandelen - 1.1 km
Milton Keynes Theatre
18 min. wandelen - 1.5 km
Lokaal vervoer
Centraal Station Milton Keynes - 11 min. wandelen
Londen (LTN-Luton) - 35 min. rijden
Restaurants
Five Guys
8 min. wandelen
Wetherspoons
6 min. wandelen
BrewDog Milton Keynes
3 min. wandelen
Thai Modern
5 min. wandelen
Legend One
2 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij 47 Chelsea House - Q-zotica City Centre Apartments: Parking, City view & Smart gadgets?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij 47 Chelsea House - Q-zotica City Centre Apartments: Parking, City view & Smart gadgets inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij 47 Chelsea House - Q-zotica City Centre Apartments: Parking, City view & Smart gadgets uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat 47 Chelsea House - Q-zotica City Centre Apartments: Parking, City view & Smart gadgets?
Dit appartement ligt in Central Milton Keynes, op 10 minuten wandelen van The Hub en Central Milton Keynes Shopping Centre. Ook Planet Ice en Cineworld Milton Keynes liggen op een kwartiertje wandelen. Centraal Station Milton Keynes ligt op 11 minuten wandelen en naar Milton Keynes (KYN-Milton Keynes Train Station) is het 12 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen over 47 Chelsea House - Q-zotica City Centre Apartments: Parking, City view & Smart gadgets