Elements of Milos ligt vlak bij het strand in Milos. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Haven van Adamas. Ga naar Sarakiniko-strand en Pollonia-strand als je liever de natuur intrekt. Bekijk onze reisgids voor Milos
Milos (MLO-Nationale luchthaven Milos Island) - 11 min. rijden
Restaurants
Garden Juice Bar
4 min. rijden
Γρηγόρης
4 min. rijden
Ω! Χαμός!
3 min. rijden
Yankos
4 min. rijden
ΟΚΤΟ
5 min. rijden
Over deze accommodatie
Elements of Milos
Pension met een chique stijl niet ver van Haven van Adamas
Elements of Milos biedt onder andere een gratis à la carte ontbijt en een tuin. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een seizoensgebonden buitenzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Rookvrije accommodatie, hulp bij uitstappen/tickets en tuinmeubelen
Bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Elements of Milos hebben veel comfort dankzij luxe beddengoed en gemeubileerde veranda's, bovenop leuke bijkomstigheden zoals kussenmenu's en laptopwerkplekken.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Badkamers met regendouches en designer toiletartikelen
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis à-la-carte-ontbijt beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 10.00 uur
Dingen om te doen
Seizoensgebonden buitenzwembad
Gezinsvriendelijk
Eettafel
Geluiddichte kamers
Kitchenette in de kamer
Microgolfoven op de kamer
Minikoelkast
Seizoensgebonden buitenzwembad
Voorzieningen
Bagageopslag
Receptie met beperkte openingsuren
Reisgidsen
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Rechtstreekse toegang tot het strand
Tuin
Tuinmeubels
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Gladde vloer in gemeenschappelijke ruimtes
Tegelvloer in de kamer
Meer
2 etages
2 gebouwen
Gebouwd in 2022
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Kussenkeuzemenu
Luxe beddengoed
Badkamer
Designer toiletartikelen
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Regendouche
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Tv van 32 inch met satellietzenders
Eten en drinken
Eettafel
Elektrische waterkoker
Espressoapparaat
Gratis mineraalwater
Kitchenette
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Minikoelkast
Oven
Restaurantgidsen
Schoonmaakartikelen
Meer
Airconditioning
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluisje
Laptopvriendelijke werkplek
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 21.00 uur.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 12.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is in november, december, januari, februari en maart gesloten.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 3 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.50 per accommodatie, per nacht.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 2.00 per accommodatie, per nacht.
Je dient de waarborg binnen 72 uur na het boeken via overschrijving te betalen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een rookmelder
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 1279704
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van mei tot oktober
Accommodatie ook bekend onder de naam
Elements of Milos Milos
Elements of Milos Guesthouse
Elements of Milos Guesthouse Milos
Veelgestelde vragen
Beschikt Elements of Milos over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Elements of Milos?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Elements of Milos inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Elements of Milos uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Elements of Milos?
Dit pension in Milos biedt rechtstreeks toegang tot het strand. Het ligt op 1,8 km van Sarakiniko-strand en op 3,7 km van Haven van Adamas. Ook Naftikós Ómilos Mílou en Papikinou-strand liggen op 3 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Elements of Milos
9,6
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
9,6
Voorzieningen
9,8
Personeel en service
9,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 24 van 29 beoordelingen
10 - Uitstekend
24
Gastenscore: 8 - Goed. 4 van 29 beoordelingen
8 - Goed
4
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 29 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 29 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 29 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Jikke
Reisde met een groep
13 okt 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We hebben ontzettend genoten van ons verblijf bij Elements of Milos. Nog voor wij aankwamen op Milos werd er al meegedacht over het vervoer naar de accommodatie. Bij aankomst werden wij gastvrij ontvangen en werden alle hotspots/goede restaurants van het eiland verteld.
Accommodatie is brandschoon en heel stijlvol ingericht. Bed ligt heerlijk en de douche is fijn. Ontbijt wordt als je wilt tot aan het bed bezorgd. Wij hebben er lekker van genoten met uitzicht op het zwembad en de kust. Voortreffelijk!
Jikke
4 nachten verbleven in oktober 2023
8/10 – Goed
Maximilian
Reisde met partner
8 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Frühstück hätte etwas abwechslungsreicher sein können. Wenig Stauraum und das Bad ist sehr klein für 2 Personen. Ansonsten alles super.
Maximilian
5 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Melanie
Reisde met partner
2 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A lovely hotel in a nice quiet area. Not much around, so a car is very helpful. A 7 minute drive brings you to the main port with lots of dining and shopping options. We were able to check in early which was appreciated since our boat arrived early. The room was modern and clean, and housekeeping came everyday which was unexpected! The complimentary breakfast was good, but not enough meat options in my opinion, mostly breads and pastries, which were still delicious. A great addition to the breakfast would be fresh coffee! They provide a Keurig in the room but we went to the port to buy coffee instead. Unfortunately we saw quite a lot of ants in our room from day two until we left, so we were always keeping an eye out for them and removing them. Another disappointment was that the wifi is mostly non-existent which meant the TV was unable to be used and we couldn’t stream anything from my laptop. Overall it’s a great hotel in a great spot and I would recommend if you want to unplug and get away from the noisy port!
Melanie
4 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Alexandra-Joy
Reisde met een groep
28 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Our stay was so wonderful, great location we felt super secluded and it was quiet, but everywhere we went was less than 15 mins by car. Ligeri was absolutely amazing, she took care of our transfers, car rental and the breakfast in the morning was delicious. The room was spotless and so cute with everything we needed and the pool was also a great bonus! We will definitely be back, we had an amazing stay.
Alexandra-Joy
4 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Nayri
23 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Amazing place to stay in milos
Very clean
Amazing service from the owner
Nayri
4 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Jordyn
Reisde met partner
22 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a great stay at Elements of Milos. Ligeri was amazing! So many recommendations and really friendly. The accomodation was new and really clean. Bed was comfortable and kitchen is equipped with all you need. There also a steamer! Keep that linen fresh. Breakfast basket is brought to you every morning at whatever time you request. If you have a car or ATV it’s only a short drive to anywhere on the island. Over all, loved it and would highly recommend to friends!
Jordyn
4 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Eleni
Reisde met familie
16 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, great host, nice rooms and great breakfast!
Eleni
6 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Melissa
Reisde met familie
15 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Loved the property and the host was wonderful!
Melissa
2 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Bridget
Reisde met familie
12 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The owners were very helpful. The room was very large and had a beautiful spacious balcony. Very easy to get to.
Bridget
2 nachten verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Daniel
Reisde met partner
29 sep 2024
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Very centrally located for exploring the island. Away from the crowds. In an area where newer small inns are being built. So there is some construction in the area.
If the built the front wall a little higher the road noise would be diminished.
Daniel
6 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Jamie
28 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing, helpful and friendly staff
Jamie
3 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Cesar
Reisde met partner
24 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a great stay. Ligeri was so inviting, knowledgeable and kind. She brought us the most amazing breakfast basket. I highly recommend staying here.
Cesar
1 nacht verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Carlos
9 aug 2024
Carlos
3 nachten verbleven in augustus 2024
8/10 – Goed
Jonathan
22 jul 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Great spot away from the city - car needed though
Great hosts/property managers. They helped get reservations at hotels and plan out which beaches we wanted to see. The property is somewhat isolated, up a hill so you will need to rent a vehicle to stay there comfortably. There is a "breakfast basket" available each morning with a great spread and coffee in your room. They also provide bottles of water so there is no need to pick this up from the store prior to going to the property
Jonathan
3 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Stacy
Reisde met familie
21 jul 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We absolutely loved Milos and our stay at Elements! Property is in perfect condition, like new and our host (Ligeri) was wonderful! She was helpful with many recommendations in the area and served a wonderful breakfast every morning!
Stacy
4 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Angelo
Reisde met partner
22 jun 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent facility. A bit overprice however. But I would stay again.
Angelo
2 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
15 jun 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Perfect stay in Milos
Antonis is the best host! :)
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Denis
Reisde met partner
26 mei 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nous avons adoré notre séjour à cet hôtel. Il est encore presque neuf étant ouvert depuis seulement deux ans. Il est très bien situé, tout près de Sarakiniko et à quelques minutes de Plaka, Pollinia ou Adamantas. Nikolas nous a accueilli chaleureusement. Nous le recommandons fortement!
Denis
2 nachten verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
Riley
Reisde met partner
24 mei 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wonderful hotel with delicious breakfast
Riley
3 nachten verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
Barbara
Reisde met familie
16 okt 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
People tried helping us as much as they could
Barbara
5 nachten verbleven in oktober 2023
6/10 – Redelijk
Josh
7 okt 2023
Josh
3 nachten verbleven in september 2023
10/10 – Uitstekend
Maxime
Reisde met partner
5 okt 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Our trip to Milos was amazing, the only thing I have to say is that you NEED to rent a car. There's so much to see, everything is nearby but not enough to be able to see it all on foot.
The location of this hotel makes it really safe and quiet but without any dining options (apart from breakfast) you need a car to go to a grocery store and/or restaurant.
Beautiful hotel with a perfect view and the staff was amazing. Would recommend !
Maxime
10/10 – Uitstekend
Gasparis
19 sep 2023
Gasparis
1 nacht verbleven in september 2023
10/10 – Uitstekend
Lesley
18 sep 2023
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Lesley
4 nachten verbleven in september 2023
10/10 – Uitstekend
Elizabeth
Reisde met partner
15 sep 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The property was lovely and the owner/operator was very friendly. I will say you will need to rent a car or have transportation. There isn’t anything close by. But it was clean and comfortable