Hôtel des Voyageurs ligt in Millau vlak bij een treinstation. Causse Gantier Handschoenenmakers en Roquefort Gabriel Coulet zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Parc National des Cévennes en Parc Naturel Régional des Grands Causses verkennen. Centre Aquatique Roger Julian en Parc de Loisirs des Bouscaillous zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Millau
110 Avenue Jean Jaures, Millau, Aveyron, 12100
In de buurt
Parc Naturel Régional des Grands Causses
1 min. wandelen - 0.0 km
Tarn
5 min. wandelen - 0.4 km
Centre Aquatique Roger Julian
5 min. wandelen - 0.4 km
Place du Mandarous
12 min. wandelen - 1.1 km
Musée de Millau
15 min. wandelen - 1.3 km
Lokaal vervoer
Station Millau - 13 min. wandelen
Montpellier (MPL-Montpellier - Mediterranean) - 97 min. rijden
Restaurants
OResto Comme à la Maison
12 min. wandelen
Ninja Bar
11 min. wandelen
Helli Lhoussain
12 min. wandelen
Feng Wok
14 min. wandelen
La Pouncho
15 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hôtel des Voyageurs
Hotel vlak bij een treinstation
Hôtel des Voyageurs biedt onder andere een terras en een tuin. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), rookvrije accommodatie en hulp bij uitstappen/tickets
Een automaat
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hôtel des Voyageurs bieden voorzieningen zoals gratis wifi.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis beveiligd zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 09.30 uur: EUR 8 per persoon
Voorzieningen
Automaat
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Picknickplaats
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Meer
1 gebouw
2 etages
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv
Meer
Bureau
Plafondventilator
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 5.00 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Tot 15 kg per huisdier
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 0.88 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 8 per persoon
Toeslag voor huisdieren: EUR 5.00 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, ANCV Chèques-Vacances en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatieklasse
ATOUT France, het Franse Bureau voor Toerisme, heeft aan deze accommodatie een officiële sterrenclassificatie toegekend.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hôtel des Voyageurs?
Ja, bij Hôtel des Voyageurs zijn huisdieren met een maximumgewicht van 15 kg per huisdier toegestaan. Er geldt een toeslag van EUR 5.00 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hôtel des Voyageurs inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hôtel des Voyageurs uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hôtel des Voyageurs?
Dit hotel in Millau ligt op 5 minuten wandelen van Parc Naturel Régional des Grands Causses en Centre Aquatique Roger Julian. Ook Tarn en Place du Mandarous liggen op een kwartiertje wandelen. Station Millau ligt op 13 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.