Hotel Italia 30 ligt in het stadscentrum en vlak bij een metrostation in Gorgonzola. Teatro alla Scala en Museum Cenacolo Vinciano zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Kathedraal van Milaan en Galleria Vittorio Emanuele II. Ga naar Circuit van Monza om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Leolandia, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Gorgonzola
Via Italia 30, Gorgonzola, MI, 20064
In de buurt
Leolandia
19 min. rijden - 26.6 km
Circuit van Monza
37 min. rijden - 26.8 km
Fiera Milano City
40 min. rijden - 42.0 km
Gemeentelijk Stadion Gorgonzola
5 min. wandelen - 0.4 km
Beurshal Fiera Milano
35 min. rijden - 41.0 km
Lokaal vervoer
Station Melzo - 7 min. rijden
Metrostation Gorgonzola - 8 min. wandelen
Luchthaven Linate (LIN) - 28 min. rijden
Restaurants
Labocs Beer
3 min. rijden
Maslow
6 min. wandelen
McDonald's
12 min. wandelen
2 Fratelli
4 min. wandelen
Pizzeria Shark
8 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Italia 30
Hotel in het stadscentrum
Hotel Italia 30 biedt onder andere een restaurant. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Ontbijt (toeslag) en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Italia 30 bieden voordelen zoals airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en minibars.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Ontbijt beschikbaar tegen een toeslag van EUR 5 per persoon
Een restaurant
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Noodtrekkoord in badkamer
Meer
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Badkamer
Douche
Haardroger
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv
Eten en drinken
Minibar
Meer
Airconditioning
Bureau
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.30 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Ontbijttoeslag: ongeveer EUR 5 per persoon
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatieklasse
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Italia 30?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij dit hotel zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hotel Italia 30 inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.30 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Italia 30 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Italia 30?
Dit hotel in Gorgonzola ligt op 15 km afstand van Alleen Glutenvrij, Acquaworld en Energy Park. Ook Ziekenhuis San Raffaele en Park van Monza liggen op 15 km afstand. Metrostation Gorgonzola ligt op 8 minuten wandelen en naar Metrostation Villa Pompea is het 22 minuten wandelen.