Colorful Flat in Riviera del Sol Ref 27 biedt onder andere een tuin. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
dit appartement ligt in Mijas. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Marina Marbella. Ga naar Strand van Fuengirola en Playa de Los Boliches als je liever de natuur intrekt. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Club del Sol-tennisclub of Don Carlos Tennis & Sports Club. Bekijk onze reisgids voor Mijas
Luchthaven van Málaga (AGP), Spanje - 40 min. rijden
Restaurants
Miraflores Tennis Club
5 min. wandelen
Max Beach
8 min. wandelen
David Bar
5 min. wandelen
La Tabla
13 min. wandelen
JJ's Bar
5 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Colorful Flat in Riviera del Sol Ref 27?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Colorful Flat in Riviera del Sol Ref 27 inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Colorful Flat in Riviera del Sol Ref 27 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Colorful Flat in Riviera del Sol Ref 27?
Dit appartement in Mijas ligt op 15 minuten wandelen van Playa de Calahonda en Playa de Calahonda - Riviera. Ook Playa de Calahonda - Calahonda en Miraflores Golf Club liggen op 2 km afstand.