Gehele woning

Semi-detached bungalow for 5 persons

Fotogalerie voor Semi-detached bungalow for 5 persons

Een moderne woonkamer met een grijze bank, een ronde salontafel en een eethoek met een tafel en stoelen. Een trap bevindt zich aan de rechterkant.
Een moderne woonkamer met een eethoek, grote ramen en uitzicht op groen.
Een slaapkamer met een bed, twee bedlampen, een nachtkastje en een raam met gordijnen.
Een houten huis met twee verdiepingen, een rood dak, grote ramen en een deur.
Een zwart gebouw met een rood dak, een terras met groene stoelen en een beige parasol, en een vijver op de achtergrond.

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Semi-detached bungalow for 5 persons

  • De geschakelde bungalow 5B is geschikt voor maximaal 5 personen. Deze bungalow ligt op het Bospark van Summio Waterpark De Bloemert. De 5B bungalow bestaat uit 2 verdiepingen en heeft 3 slaapkamers en 1 badkamer.



    De woonkamer is ingericht met een zithoek, televisie, cd-speler en een radio en grenst aan de open keuken met eethoek. Deze keuken is voorzien van onder andere een koelkast, magnetron en een filterkoffiezetapparaat.



    Op de begane grond bevindt zich 1 slaapkamer met 2 éénpersoons boxsprings. Ook is er een badkamer op de begane grond. Deze badkamer beschikt over een ligbad, douchecabine en wastafel. Daarnaast is er een apart toilet op de begane grond.



    De eerste verdieping heeft 2 slaapkamers. In één van de slaapkamers staan 2 éénpersoons boxsprings. De andere slaapkamer heeft 1 éénpersoons boxspring.



    De bungalow ligt in een bosrijke omgeving en heeft een terras met tuinmeubilair.



    Je kunt gratis gebruikmaken van wifi en er is een fietsenberging bij de accommodatie. Je kunt je auto parkeren kan op de centrale parkeerplaatsen op het park.



    De accommodatie kan anders zijn ingedeeld en ingericht. Plattegronden en afbeeldingen zijn voorbeelden.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

deze cottage ligt in Midlaren. Bezoek Hunebed D4 bij Midlaren en Hunebed D12, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Kampsheide en Zuidlaardermeer. Sprookjeshof en Labyrinth de Zevensprong zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Midlaren
Meer cottages in Midlaren
Kaart
Midlaren

In de buurt

  • Een historisch pand met versierde architectuur, een standbeeld ervoor en terraszitplaatsen.
    Grote Markt
    24 min. rijden - 23.8 km
  • Zuidlaardermeer
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Hunebed D4 bij Midlaren
    19 min. wandelen - 1.7 km
  • Martiniplaza
    18 min. rijden - 19.4 km
  • Universiteit van Groningen
    23 min. rijden - 21.5 km

Lokaal vervoer

  • Station Kropswolde - 16 min. rijden
  • Groningen (GRQ-Eelde) - 13 min. rijden

Restaurants

  • Hotel Restaurant Blankehoeve
    5 min. rijden
  • Paviljoen De Leine
    15 min. rijden
  • Eethuis voor Allen
    7 min. rijden
  • Pavilioen De Bloemert
    3 min. wandelen
  • Brasserie de Kastanjehoeve
    6 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Semi-detached bungalow for 5 persons?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Semi-detached bungalow for 5 persons inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Semi-detached bungalow for 5 persons uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.

Waar staat Semi-detached bungalow for 5 persons?

Deze cottage in Midlaren ligt op 2 km afstand van Zuidlaardermeer en Hunebed D4 bij Midlaren. Ook Sprookjeshof en Gouden Leeuw Casino liggen op 3 km afstand.