Hotel Real del Sur bevindt zich in Coyoacan, een wijk in Mexico-stad, en ligt vlak bij een metrostation. Museo Frida Kahlo en Paleis voor Schone Kunsten zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook Paseo de la Reforma, een opmerkelijke bezienswaardigheid. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Nationaal auditorium. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het volgen van een ecotour. Bekijk onze reisgids voor Mexico-stad
Mexico City
In de buurt
Anahuacallimuseum
8 min. wandelen - 0.8 km
Museo Frida Kahlo
14 min. rijden - 6.8 km
Museum van de Stad
12 min. wandelen - 1.0 km
Dierentuin Los Coyotes
5 min. rijden - 2.3 km
Iglesia de San Fernando
6 min. rijden - 2.7 km
Lokaal vervoer
Station Registro Federal - 4 min. wandelen
Station Mexico-stad Fortuna - 23 min. rijden
Internationale luchthaven Benito Juarez (MEX) - 34 min. rijden
Restaurants
Restaurante Mi Rancho Mi Ciudad
7 min. wandelen
Tacos Xotepingo
6 min. wandelen
Tamales De La Espartaco
11 min. wandelen
Cafe Y Pan
8 min. wandelen
Super Tortas San Pablo
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Real del Sur
Hotel vlak bij Museo Frida Kahlo
Bij Hotel Real del Sur zijn er de volgende voorzieningen: een aangrenzende wijnmakerij, een kunstgalerij ter plaatse en een koffiebar/café. Nip en proef bij dit hotel met rondleidingen van de wijnmakerij.
Geniet van een manicure/pedicure, een body wrap of een gezichtsbehandeling bij Real Spa, het wellnesscentrum ter plaatse. Ga lekker eten bij een van de twee restaurants ter plaatse. Ze serveren er ontbijt, lunch en diner, en je geniet er van internationale gerechten. Gratis wifi in de kamer met een snelheid van 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen) is beschikbaar voor alle gasten. Ook geniet je hier van een kapsalon en een droogkuis/wasserijservice.
Andere voordelen zijn:
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), een shuttleservice van/naar de luchthaven en een bagageopslagruimte
Gemeenschappelijke werkruimte, een 24-uurs receptie en 3 vergaderruimtes
Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 114 kamers hebben voordelen zoals 24-uurs roomservice en airconditioning, bovenop extra's zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Douches, badkuipen of douches en gratis toiletartikelen
Televisies met kabelzenders
(kleer)kasten, kinderstoelen en dagelijkse schoonmaak
Gelijkaardige accommodaties
City Express Plus by Marriott Ciudad de México Periférico Sur Tlalpan
Tlalpan
City Express Plus by Marriott Ciudad de México Periférico Sur Tlalpan
Wifisnelheid op de kamer: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op vaste tijden en op verzoek tegen een toeslag
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Je hoeft niet op straat te parkeren
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 06.00 uur tot 12.00 uur: MXN 250 per persoon
2 restaurants
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Met zijn tweeën/besloten dineren
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
Kon-tiki
La Cava del Duque
Real Canto del Agua
Dingen om te doen
Bubbelbad
Fietsreinigingsruimte
Kunstgalerij
Volledig uitgeruste spa
Wijnmakerij
Wijntours
Gezinsvriendelijk
Kinderstoel
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kapsalon
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Aanzoek-/romantische pakketten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Huwelijksservices
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
24-uurs businesscentrum
3 vergaderruimtes
Conferentiecentrum (9 vierkante meter)
Flexwerkplekken
Buiten
In een natuurreservaat
Tuinmeubels
Volledig uitgeruste spa
Body scrubs
Body wraps
Gezichtsbehandelingen
Manicures/pedicures
Massage
Sauna
Spa dagelijks geopend
Stoombad
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Deuropeningen op rolstoelbreedte
Lift
Rolstoeltoegankelijke luchthavenshuttle
Rolstoeltoegankelijkheid
Meer
Feestruimte
Receptieruimte
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Badkamer
Bad of douche
Douche
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Betaalfilms
Tv met kabelzenders
Eten en drinken
24-uurs roomservice
Meer
Airconditioning
Bureau
Gratis lokale gesprekken
Kluis
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer MXN 250 per persoon
Toeslag voor luchthavenshuttle: MXN 600 per voertuig (retour, voor maximum 4 personen)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Real del Sur?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Real del Sur?
Vandaag, 5 okt. 2026, kost een verblijf bij Hotel Real del Sur van één nacht voor twee volwassenen op 16 okt. 2026 min. € 62, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Real del Sur inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Real del Sur uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Hotel Real del Sur een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van MXN 600 per voertuig.
Waar staat Hotel Real del Sur?
Dit wellness hotel ligt in Coyoacan, op 15 km afstand van Museo Frida Kahlo, Paseo de la Reforma en Paleis voor Schone Kunsten. Nationaal auditorium ligt op 16,9 km. Station Registro Federal ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Station Nezahualpilli is het 5 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Real del Sur
7,8
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,8
Netheid
7,4
Locatie
8,0
Personeel en service
7,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 416 van 997 beoordelingen
10 - Uitstekend
416
Gastenscore: 8 - Goed. 274 van 997 beoordelingen
8 - Goed
274
Gastenscore: 6 - Redelijk. 146 van 997 beoordelingen
6 - Redelijk
146
Gastenscore: 4 - Matig. 78 van 997 beoordelingen
4 - Matig
78
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 83 van 997 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
83
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Alejandra
3 okt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Súper limpio Y cómodo, excelente ubicacion
1 nacht verbleven in oktober 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
FEDERICO CASSAB
15 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
El hotel real del sur ya se por trabajo o por placer es mi segunda casa
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Patricia
17 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Todo perfecto 👌
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
José emilio
23 jul 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Las habitaciones están súper bien está muy cómodo
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
luis
14 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Exelente ubicación comodidad muy buen servicio amplitud loby bar restaurante y disco muy buenos 👍👍
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Jose Luis Hernández
4 okt 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Buen servicio buena ubicación, el internet terrible
1 nacht verbleven in oktober 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
PEDRO ANTONIO
17 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
La ubicación muy bien, la habitación muy boen, confortable y limpia, pero la TV muy pequeña para lo lejos que está de la cama y muy pobre en canales del aire y de paga. El menú del Restaurant muy limitadp y su relación Calidad Precio no aceptable
2 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Fernanda
29 apr 2026
Positief: Personeel en service
Muy buena ubicación
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
VICTOR MANUEL
19 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Limpio acogedor en buenas condiciones la habitación agua caliente y a bues presión excelente
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Juan Carlos
20 jul 2026
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel muy bien ubicado, Gente amable y buen servicio. El único pero fue la habitación, al tener alfombra, me imagino ya vieja, el cuarto tenia olor a humedad
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Manuel de Jesús
1 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
La ocupamos para ir al estadio azteca, muy buena opción.
A pesar de ser un hotel viejo está en excelentes condiciones
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Alberto
21 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Soy fan de los hoteles clásicos, con habitaciones grandes e instalaciones bien cuidadas, este hotel tiene todo lo que me gusta, sin embargo, el internet no funciona y la televisión se ve con puntos negros y blancos, realmente no la usamos pero si es un servicio que debería funcionar.
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
4/10 – Slecht
Daniel Alejandro
6 jul 2026
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lo único bueno que tiene esta propiedad es que está cerca del estadio azteca.
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
GUILLERMO OSWALDO
16 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Excelente ubicación, personal atento y amigable, estacionamiento en la propiedad y limpieza a diario.
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Carlos
6 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
They just need to remodel bathrooms and have more staff in the restaurants and bar areas
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
gabriel
29 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Have stayed several times. Very convenient location for our visit.
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Carlos
6 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Remodel the bathrooms that’s really all they need and more staff at the restaurants
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
EVA ALICIA
27 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
todo bien
3 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
javier adolfo
18 mrt 2026
Positief: Personeel en service
Brinda lo que necesitas y esta en excelente ubicación
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
GUILLERMO OSWALDO
16 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Personal atento y amigable, excelente ubicación al sur de la ciudad, cuenta con estacionamiento bajo techo y valet parking confiable, limpieza al cuarto a diario.
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Victoria
6 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service
The Bathrooms really need to be remodeled there was mold in the bathtub. More staff on site for restaurants and bars
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Armando
23 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Thank you stuff
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Ricardo
30 mrt 2026
Positief: Netheid
Muy buen servicio todos muy amables y atentos
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
FRANCISCO
26 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Todo muy bien
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
4/10 – Slecht
Maximiliano
12 jul 2026
Positief: Voorzieningen
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
La limpieza y el mantenimiento deja mucho que desear. El personal fue muy amable aunque escaso.