Hotel Catedral bevindt zich in Historisch centrum, een wijk in Mexico-stad, en ligt vlak bij de luchthaven en vlak bij een metrostation. Nationaal paleis en Zócalo zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Enkele van de populaire attracties in het gebied zijn Paleis voor Schone Kunsten en Parque Zoológico de Chapultepec. Ook Kathedraal van Mexico-Stad en Monument voor de Onafhankelijkheid zijn zeker een bezoekje waard.Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het volgen van een ecotour. De centrale ligging van dit hotel is populair. Bekijk onze reisgids voor Mexico-stad
95 Donceles Col. Centro, Mexico City, 6020
In de buurt
Kathedraal van Mexico-Stad
1 min. wandelen - 0.1 km
Templo Mayor
2 min. wandelen - 0.2 km
Nationaal paleis
3 min. wandelen - 0.3 km
Zócalo
3 min. wandelen - 0.3 km
Paleis voor Schone Kunsten
12 min. wandelen - 1.0 km
Lokaal vervoer
Station Zócalo - 6 min. wandelen
Station Mexico-stad Buenavista - 8 min. rijden
Internationale luchthaven Benito Juarez (MEX) - 17 min. rijden
Restaurants
Templo Mezcaleria
1 min. wandelen
Restaurant Hotel Catedral
1 min. wandelen
México Viejo Restaurante Bar
2 min. wandelen
Terraza Catedral
2 min. wandelen
La Parroquia de Veracruz
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Catedral
Hotel met een chique stijl, verbouwd in 2024 en niet ver van Kathedraal van Mexico-Stad
Hotel Catedral bevindt zich dicht bij Zócalo en Nationaal paleis en biedt een dakterras, een koffiebar/café en een droogkuis/wasserijservice. Het plaatselijke restaurant met Mexicaanse gerechten, Restaurante Catedral, serveert ontbijt, brunch, lunch en diner. Je kunt er genieten van een kindermenu. Gratis wifi in de kamer met een snelheid van 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen) is beschikbaar voor alle gasten. Ook geniet je hier van een bar en een 24-uurs businesscentrum.
Andere voordelen zijn:
Gratis valetparkeerservice
Een ontbijtbuffet (toeslag), fietsverhuur en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Boeken, bagageopslagruimte en een computerstation
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het ontbijt, de centrale ligging en het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle 185 kamers hebben volop comfort met 24-uurs roomservice en gratis internationaal bellen, bovenop leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed en kussenmenu's. Beoordelingen van gasten zijn vol lof over de netheid en het algehele comfort van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Pillowtopmatrassen en donsdekens
Badkamers met haardrogers en shampoo
Flatscreentelevisies van 50 inch met premium tv-zenders
(kleer)kasten, verwarming en dagelijkse schoonmaak
Wifisnelheid op de kamer: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis beveiligd, overdekt valetparkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor valetparkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 11.30 uur: MXN 275 per persoon
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
Cafe Catedral
Restaurante Catedral
Terraza Catedral
Dingen om te doen
Boeken
Fietsenverhuur
Spellen
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Reisgidsen
Wasserij
Gastendiensten
Aanzoek-/romantische pakketten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
24-uurs businesscentrum
Computerstation
Vergaderruimtes
Buiten
Dakterras
Spa
Massages in de kamer
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Helling bij de hoofdingang
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk businesscentrum
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijke conciërgebalie
Rolstoeltoegankelijke openbare wasruimte
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Meer
2 gebouwen
6 etages
Art-decoarchitectuur
De volledige accommodatie is gerenoveerd in september 2024
Feestruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Donzen dekbed
Kussenkeuzemenu
Luxe beddengoed
Pillowtop-matras
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv van 50 inch met premium kabelzenders
Eten en drinken
24-uurs roomservice
Espressoapparaat
Gratis gevulde minibar
Gratis mineraalwater
Restaurantgidsen
Meer
Airconditioning
Bureau
Elektrische adapters
Elke dag gratis kranten
Geluiddichte kamers
Gratis internationale gesprekken
Gratis langeafstandsgesprekken
Gratis lokale gesprekken
Kluisje
Laptopvriendelijke werkplek
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Verwarming
Vliegenramen
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.30 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 13.30 uur
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 15.30 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 8 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer MXN 275 per persoon
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Catedral?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Catedral?
Vandaag, 9 mei 2026, kost een verblijf bij Hotel Catedral van één nacht voor twee volwassenen op 11 mei 2026 min. € 69, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt valetparkeerservice.
Hoe laat kan ik bij Hotel Catedral inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.30 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Catedral uitchecken?
Je dient om uiterlijk 13.30 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Catedral?
Dit hotel ligt in Historisch centrum, op 10 minuten wandelen van Kathedraal van Mexico-Stad, Zócalo en Nationaal paleis. Ook Paleis voor Schone Kunsten en Monument voor de Onafhankelijkheid liggen op 5 km afstand. Station Zócalo ligt op 6 minuten wandelen en naar Station Allende is het 6 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Catedral
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
9,4
Voorzieningen
9,6
Personeel en service
9,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2410 van 3026 beoordelingen
10 - Uitstekend
2.410
Gastenscore: 8 - Goed. 420 van 3026 beoordelingen
8 - Goed
420
Gastenscore: 6 - Redelijk. 108 van 3026 beoordelingen
6 - Redelijk
108
Gastenscore: 4 - Matig. 39 van 3026 beoordelingen
4 - Matig
39
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 49 van 3026 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
49
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Miriam
Reisde met een groep
9 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excelente ubicación, es muy bonito :)
Miriam
1 nacht verbleven in mei 2026
10/10 – Uitstekend
CECILIA
Reisde met partner
9 mei 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Esta en un lugar muy centrico. El personal muy amable!!
CECILIA
2 nachten verbleven in mei 2026
10/10 – Uitstekend
William
Reisde met een groep, Reisde met partner
8 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel’s numerous staff keep it exceptionally clean and provide helpful information in Spanish and English. They provide free daily snacks, coffee, tea and water in the lobby. Although in the heart if the Historico Central, only a block from the Zocolo, the rooms are very soundproof.
William
5 nachten verbleven in mei 2026
4/10 – Matig
Itzel
Reisde met familie
8 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Voorzieningen
Las habitaciones estuvieron muy limpias, cero problemas con el valet parking. Pero la taza del baño no funcionaba, éramos un grupo de 5 en una habitación familiar y no podíamos usar el baño, teníamos que ir hasta el lobby. Llamamos a recepción para informar que no servía, mandaron a un chico una hora después… y no resolvió nada. Al día siguiente volvimos a hablar y fue la persona de limpieza, dijo que el agua tardaba mucho en subir y que probablemente si estaba tapado, en toda la estancia no se pudo usar el baño. La verdad fue muy incómodo y un inconveniente muy muy grande. Ojalá puedan estar al pendiente de los baños.
Itzel
1 nacht verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Charbel
7 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff was very nice and helpful,at first I stayed in the rear tower then I switched and was night and day much newer cleaner and more space…I would highly recommend this hotel and I would go back!!!
Charbel
3 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Joshua, Aurora
7 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
cscwd
Joshua
4 nachten verbleven in mei 2026
10/10 – Uitstekend
DIEGO
Reisde met partner
6 mei 2026
todo bien
DIEGO
1 nacht verbleven in mei 2026
10/10 – Uitstekend
Raul
Reisde met familie
6 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It is a good place to stay
Raul
4 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
David
5 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel catedral is a great place to stay, ideally located and very comfortable when a a very helpful staff.
David
1 nacht verbleven in mei 2026
10/10 – Uitstekend
Yesika Cecilia
5 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
La remodelación quedó increíble
Yesika Cecilia
1 nacht verbleven in mei 2026
10/10 – Uitstekend
Ingrid
Reisde met familie
4 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excelente opción de calidad en el Centro Histórico
Ingrid
1 nacht verbleven in mei 2026
10/10 – Uitstekend
Beatriz
Reisde met familie en kleine kinderen
4 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
El personal es muy atento y la ubicación del hotel es muy bueno. Ya que está cerca del zócalo y de bellas artes. Es una zona segura.