dit vakantiehuis ligt in Roma Norte, een wijk in Mexico-stad. Paleis voor Schone Kunsten en Nationaal Antropologiemuseum (MNA) zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Paseo de la Reforma en Monument voor de Onafhankelijkheid. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Nationaal auditorium of Sports Palace Dome. Bekijk onze reisgids voor Mexico-stad
Internationale luchthaven Benito Juarez (MEX) - 25 min. rijden
Restaurants
Deseo Café De Especialidad
3 min. wandelen
Sin Cruda
2 min. wandelen
Café Tormenta
2 min. wandelen
La Vista Bar
2 min. wandelen
Gente De Mezcal
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Frontera 23 by Escajal Homes
Vakantiehuis vlak bij Paseo de la Reforma
Niet ver van Reforma 222 en Monument voor de Onafhankelijkheid ligt Frontera 23 by Escajal Homes, waar je geniet van een dakterras, een droogkuis/wasserijservice en nog veel meer. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Rookvrije accommodatie, lokale maaltijdbezorging en conciërgeservice
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Frontera 23 by Escajal Homes zorgen voor veel comfort dankzij airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Zijn huisdieren welkom bij Frontera 23 by Escajal Homes?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Frontera 23 by Escajal Homes?
Vandaag, 24 okt. 2026, kost een verblijf bij Frontera 23 by Escajal Homes van één nacht voor twee volwassenen op 24 nov. 2026 min. € 360, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Frontera 23 by Escajal Homes inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Frontera 23 by Escajal Homes uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Frontera 23 by Escajal Homes?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt in Roma Norte, op 15 minuten wandelen van Arena México, Paseo de la Reforma en Reforma 222. Ook Monument voor de Onafhankelijkheid en Monumento a la Revolución liggen op 2 km afstand. Station Cuauhtémoc ligt op 6 minuten wandelen en naar Station Insurgentes is het 9 minuten wandelen.