Geheel appartement·Particuliere eigenaar

MICHELETTI HOUSE APP. TO

Fotogalerie voor MICHELETTI HOUSE APP. TO

Een overdekt terras met rieten meubilair en een hanglamp.
Zwembad omringd door plantenpotten en een wit gebouw met balkons.
Een eetgedeelte met een witte tafel en vier stoelen, een lijst met een portret aan de muur, en een deur aan de rechterkant.
Een badkamer met een witte deur, een stoel en meerdere witte badjassen aan haken.
Een keuken met een aanrecht van natuursteen, witte barkrukken en een hanglamp.

Beoordelingen

9,8 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 670 m²

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

MICHELETTI HOUSE APP. TO

  • Klein en charmant vissersdorpje, 15 km van de stad Messina, RODIA, met uitzicht op de Eolische eilanden.
    Het ligt op slechts 20 minuten rijden van Milazzo, de beroemde locatie waar draagvleugelboten naar de Eolische eilanden vertrekken.
    Het dorp is verre van wereldlijkheid en massatoerisme, maar voorzien van alle gemakken.
    Er zijn bars, restaurants, 2 uitgeruste stranden en kilometers vrije en ongerepte stranden.
    In de buurt van Rodia zijn er verschillende toeristische bezoeken te doen: richting Messina (langs de kust) ontmoet u de twee meren van Ganzirri, waar u kunt genieten van uitstekende lokale visspecialiteiten. Kort daarna ontmoet je Punta Faro, met zijn pyloon die Calabrië lijkt te raken.
    Een half uur via de snelweg vanuit Messina bereikt u de beroemde Taormina, met Giardini Naxos en zijn scenografisch Grieks theater. Altijd dicht bij Taormina kunt u een prachtige dag doorbrengen met een bezoek aan de Gorges van Alcantara en het typische dorp met uitzicht op de zee, waar ze scènes opnamen uit de film 'The Godfather', die Forza D'agro wordt genoemd.
    Als u doorgaat op de snelweg, kunt u niet anders dan de spectaculaire Etna-vulkaan aan uw rechterkant zien, een van de weinige die nog steeds actief is in Italië. We raden een dagtocht aan om het te voet of per jeep te bezoeken.
    Als u doorgaat, vindt u Acitrezza en Acireale (twee prachtige vissersdorpen) en gaat u vervolgens rechtstreeks naar Catania en vervolgens naar de luchthaven (vanuit Rodia ongeveer 1 uur met de auto).
    Als je naar Palermo gaat, zijn er echter verschillende plaatsen om te bezoeken: de Marinello-meren onder het Heiligdom van Madonna di Tindari, Santo Stefano di Camastra (beroemd om zijn prachtige keramiek), Cefalù en Capo D'Orlando, beide kustdorpen van absoluut bezoeken.
    Hoewel het geen sociale plek is, laat Rodia in minder dan een uur rijden typische maritieme locaties en meer bezoeken. Reizend met de auto, niet aan de kust, maar in de richting van het achterland, dus op de bergen, krijgt u de gelegenheid om prachtige hooggelegen dorpen (Salice, Dinnamare en zijn heiligdom, de Nebrodi-bergen enz.) Te bezoeken.
    Zelfs volgens Rodia is er geen gebrek aan plezier. De stranden op het strand bieden altijd verschillende activiteiten, groepsspelen, voor kinderen, thema-avonden en watersporten.
    Om Rodia te bereiken, per vliegtuig, kunt u kiezen uit twee luchthavens: de luchthaven Fontanarossa in Catania (1 uur met de auto) of de luchthaven van de Straat van Reggio Calabria (10 minuten met de auto en 20 minuten met de veerboot om Messina te bereiken).

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strand in de buurt
  • Strandlakens
  • Strandstoelen

Zwembad/spa

  • Buitenzwembad
  • Omheind privézwembad

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Auto aanbevolen
  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Blender
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Kitchenette
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Kruiden
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapbank

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Bidet
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Boeken
  • Spellen
  • Tv met kabel-/satellietzenders

Buiten

  • Barbecue
  • Patio
  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Kluisje
  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij de baai
  • Dicht bij de jachthaven
  • Dicht bij de zee
  • Dicht bij een spa

Dingen om te doen

  • Paardrijden in de buurt
  • Pretpark in de buurt
  • Rondleidingen bij wijnmakerijen in de buurt
  • Snorkelen in de buurt
  • Surfen/bodyboarden in de buurt
  • Vismogelijkheid in de buurt
  • Waterskiën in de buurt
  • Zwemmogelijkheid in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos
  • Veiligheidsslot

Algemeen

  • Tuin
  • Unitgrootte: 70 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 17.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 20

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT083048C2EURJB2IA

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.

Over deze buurt

dit appartement bevindt zich in VI Circoscrizione, een wijk in in Messina, en ligt nabij pretparken en vlak bij het strand. Messina Cruise Terminal en Caronte & Tourist zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Beurs van Messina en Horcynus Orca bezoeken. Reis je met kinderen? Overweeg dan Chiesa di San Rocco of ga naar Honkbalstadion Pala Nebiolo om een wedstrijd of evenement bij te wonen. Profiteer van het feit dat je dicht aan het water ligt door deel te nemen aan activiteiten zoals snorkelen, waterskiën en surfen/bodyboarden. De regio biedt ook avontuurlijkere activiteiten zoals paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Messina
Meer appartementen in Messina
Kaart
Rodia, Sicilia

In de buurt

  • strand bij Rodia
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Kathedraal van Messina
    12 min. rijden - 17.8 km
  • Stadion San Filippo
    16 min. rijden - 22.3 km
  • Università degli Studi di Messina
    30 min. rijden - 22.7 km
  • Meer van Ganzirri
    34 min. rijden - 24.5 km

Lokaal vervoer

  • Station Villafranca Tirrena - 15 min. rijden
  • Reggio di Calabria (REG-Strait of Messina) - 94 min. rijden

Restaurants

  • Sicily
    7 min. rijden
  • Eni Café
    23 min. rijden
  • Blast
    11 min. rijden
  • Arte Cafè
    11 min. rijden
  • Sahara Beach
    1 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Beschikt MICHELETTI HOUSE APP. TO over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij MICHELETTI HOUSE APP. TO?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij MICHELETTI HOUSE APP. TO inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij MICHELETTI HOUSE APP. TO uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat MICHELETTI HOUSE APP. TO?

Dit gezinsvriendelijke appartement ligt bij de zee, op 20 km afstand van Strand van Venetico Marina, Beurs van Messina en Horcynus Orca. Ook Galleria Vittorio Emanuele III en Meer van Ganzirri liggen op 20 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over MICHELETTI HOUSE APP. TO

9,8

Uitzonderlijk

10

Netheid

9,6

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 7 van 8 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 8 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 8 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 8 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 8 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Short stay in Rodia

Fantastic Host and apartment. Apartment has every facility you could hope for. My wife and 3 young adult boys stayed and loved the place. Full time parking spot , excellent entertainment area with a BBQ and lovely garden. Short stroll to the beach and can use the resort pool. Restaurant attached to front of complex has some of the best pizzas you could hope for. Mary was an excellent host and very accomodating with check in and check out times Would definitely return
2 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Frances

Wonderful stay and highly recommended. Mary our host has excellent communication and her home is just beautiful. Spacious outdoor area where you can enjoy breakfast in the morning and a bbq at night. Mary has thought of everything to make our stay feel like home. Bathroom and shower is excellent, with a second outdoor shower with warm water. The home is beautifully decorated. I will certainly love to return. Thank you Mary!
9 nachten verbleven in juli 2023
Gearchiveerde beoordeling

8/10 – Goed

Très chouette location

Nous avons passé une semaine dans ce très chouette appartement (nous sommes une famille de 5 personnes). Il est spacieux, tout confort. Mary et son mari (ils parlent un peu français) ont été très gentils et avaient bien tour préparé. La piscine (surveillée) est assez grande. il faut toutefois être rapide pour avoir un transat et l'on ne peut se baigner qu'à 3 en même temps (il faut un bonnet de la résidence pour pouvoir se baigner). Cet inconvénient à un avantage, la piscine n'est pas non plus bondée. La plage est à 50 m et est agréable. Le point négatif est l'environnement proche, un seul restaurant et pas d'animation le soir, si vous voulez sortir, il faudra prendre la voiture. En tout cas, pour se reposer, être tranquille dans un endroit très agréable, c'est une bonne adresse.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Micheletti House Rodia

It is a great location, by the beach with restaurants, beach bar & a local shop all 2 minutes away. The house is very comfortable, clean, spacious & well equipped. The large terrace is perfect with its covered space to eat & relax. It has a handy outside shower in addition to the very nice bathroom. Mary was really welcoming & helpful, keeping in touch to check that everything was ok. We had a lovely time.There is a large pool in the complex, but it is worth noting that it wasn’t open until 1st July.
7 nachten verbleven in juni 2022
Gearchiveerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

La casa al mare dei miei sogni

Ci siamo stati due settimane ed è stata una vacanza bellissima: dalla casa, alla spiaggia, al contesto: tutto ottimo! Molto accessibile ai servivi, bar, ristoranti, negozi, farmacia, nelle immediate vicinanze si trova poi, uno dei posti più rinomati del messinese dove poter degustare degli ottimi "Pitoni" ( specialità locale calzoni farciti)..., il complesso si trova praticamente a un passo dalla spiaggia sia attrezzata che libera. Per chi lo desidera è presente una piscina grandissima, prospiciente l'ampio patio dell'appartamento attrezzato con tende da sole, comodi lettini, tavolo sedie e barbecue; di rilievo nello spazio esterno molto grande, ( patio) si segnalano una comoda e bellissima doccia e un comodo piano lavoro dotato di lavabo doppio in muratura. Tutte le finiture sono di ottima qualità, sicuramente superiore alla media; l'appartamento all'interno é arredato con molta cura e ottimo gusto, dotato di ogni confort ( climatizzatori, lavatrice , forno tradizionale e microonde, cucina super attrezzata) . Si denota una cura dei particolari fuori dal comune, tutto è fatto con un ottimo gusto e attenzione. Posto auto in cortile. Siamo rimasti molto soddisfatti tanto da aver già prenotato per la prossima estate. La consigliamo a tutti vivamente.
Gearchiveerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

La casa al mare dei miei sogni

Ci siamo stati due settimane ed è stata una vacanza bellissima: dalla casa, alla spiaggia, al contesto: tutto ottimo! Molto accessibile ai servivi, bar, ristoranti, negozi, farmacia, nelle immediate vicinanze si trova poi, uno dei posti più rinomati del messinese dove poter degustare degli ottimi "Pitoni" ( specialità locale calzoni farciti)..., il complesso si trova praticamente a un passo dalla spiaggia sia attrezzata che libera. Per chi lo desidera è presente una piscina grandissima, prospiciente l'ampio patio dell'appartamento attrezzato con tende da sole, comodi lettini, tavolo sedie e barbecue; di rilievo nello spazio esterno molto grande, ( patio) si segnalano una comoda e bellissima doccia e un comodo piano lavoro dotato di lavabo doppio in muratura. Tutte le finiture sono di ottima qualità, sicuramente superiore alla media; l'appartamento all'interno é arredato con molta cura e ottimo gusto, dotato di ogni confort ( climatizzatori, lavatrice , forno tradizionale e microonde, cucina super attrezzata) . Si denota una cura dei particolari fuori dal comune, tutto è fatto con un ottimo gusto e attenzione. Posto auto in cortile. Siamo rimasti molto soddisfatti tanto da aver già prenotato per la prossima estate. La consigliamo a tutti vivamente.
Gearchiveerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Relax e Divertimento

Con i miei amici avevamo pensato tutt'altra meta per passare qualche giorno insieme fuori casa, poi abbiamo visto per caso l'annuncio e siamo rimasti incuriositi dalla casa, così abbiamo deciso di passare una settimana a Rodia. In effetti la casa è molto comoda, bella, pulita ed attrezzata.Il giardino, è la zona che abbiamo vissuto di più, grande con un bel tavolo in pietra, per pranzi e cene all'aperto, provvisto di barbecue ed una zona relax per poter leggere un libro in tranquillità; inoltre si affaccia su una piscina, che però, noi non abbiamo usato, perché abbiamo optato per il mare, visto che si trova a due passi dalla casa. Passeggiando sulla spiaggia si arriva ad un posto, che chiamano Montagne di Sabbia, e qui il divertimento è assicurato. Vi consiglio di aspettare in spiaggia per il tramonto e di ammirare lo spettacolo del sole che pian piano svanisce tra le isole Eolie, creando giochi di colore unici (attrezzatevi di macchina fotografica per catturare il momento). Mi ritengo soddisfatta della mia mini vacanza, ahimè già finita, e consiglio questa casa a tutti coloro che ancora devono partire per le vacanze.