Residenza Larix 002 San Bernardino Alpine Apartments, San Bernardino, Switzerland
Stap je eigen terras op, inclusief uitzicht op de bergen. Dit appartement op de begane grond in San Bernardino biedt plaats aan 4 personen en heeft een eigen eethoek buiten, direct voor de deur.
De open keuken is volledig uitgerust met een koffiezetapparaat, vaatwasser, waterkoker, oven, koelkast en inductiekookplaat, ideaal voor gezellige avonden thuis na een dag in de buitenlucht. De woonruimte, verwarmd door vloerverwarming, doet ook dienst als tweede slaapruimte en komt direct uit op het terras. Er is een smart-tv voor ontspanning en een laptopvriendelijke werkplek voor wie op afstand werkt.
Slaapplaatsen Slaapkamer 1: Een tweepersoonsbed met een kledingkast, met toegang tot een eigen terras. Woonkamer: Een tweede tweepersoonsbed, met eigen toegang tot het terras, dat kan worden opgemaakt voor extra gasten.
Badkamer Een douche en toilet.
Extra Huisdieren toegestaan • Auto aanbevolen • Centrale verwarming • Vloerverwarming • Eigen parkeerplaats • Satelliet-tv • Haardroger • Skikluis • Skischoenverwarmer • Vlakbij skibus • Draagbaar wifi-apparaat • Laptopvriendelijke werkplek • Gedeelde wasmachine • Gedeelde was-droogcombinatie • Gratis wasfaciliteiten • Privé-eethoek buiten • Privéterras • Tafel en stoelen buiten
Locatie
Alles in San Bernardino is gemakkelijk te voet bereikbaar, te beginnen met de skiliften bij Pian Cales, op slechts een steenworp afstand, naast de skischool en skiverhuur voor iedereen die zich klaarmaakt voor zijn of haar eerste afdalingen. Een wandeling van 5 minuten brengt je naar Hotel Brocco & Posta en de lokale trattoria’s voor het diner, evenals een goed gesorteerde dorpswinkel, gratis openbare parkeergelegenheid en een oplaadpunt voor elektrische auto’s. Het Lago d’Isola ligt net zo dichtbij voor een wandeling langs het meer, terwijl de San Bernardino Sports Arena en het sportcentrum aan het meer op 10 minuten lopen liggen voor tennis, zwemmen en meer. Iets verder weg slingert het Bosch dal Büfi-pad langs watervallen door het omliggende bos.
De luchthaven Milaan-Malpensa ligt op 1 uur en 50 minuten rijden van het appartement.
Gelijkaardige accommodaties
Residenza Castanea 210 San Bernardino Alpine Apartments, San Bernardino, Switzerland
San Bernardino
Residenza Castanea 210 San Bernardino Alpine Apartments, San Bernardino, Switzerland
dit appartement ligt in het stadscentrum en in de bergen in Mesocco. Bezoek Kasteel van Mesocco en Dam van het Isolameer, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Beverin Natuurpark en Rheinwald. Bekijk onze reisgids voor San Bernardino
Zijn huisdieren welkom bij Residenza Larix 002 San Bernardino Alpine Apartments, San Bernardino, Switzerland?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Residenza Larix 002 San Bernardino Alpine Apartments, San Bernardino, Switzerland inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Residenza Larix 002 San Bernardino Alpine Apartments, San Bernardino, Switzerland uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Residenza Larix 002 San Bernardino Alpine Apartments, San Bernardino, Switzerland?
Dit appartement ligt in het centrum van Mesocco, op 15 minuten wandelen van Alp Fracch - Confin Basso-skilift en Pian Cales-skilift. Ook Beverin Natuurpark en Rheinwald liggen op 15 km afstand.