Geheel appartement·Particuliere eigenaar

MyStay - Casa do Guizo

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Airconditioning

Over deze buurt

MyStay - Casa do Guizo ligt in Mertola. Bezoek culturele hoogtepunten Museum voor Gewijde Kunst en Museu do Relógio. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Kerk van Maria-Tenhemelopneming en Kasteel van Mertola. Bekijk onze reisgids voor Mertola
Meer appartementen in Mertola
Kaart
Mértola, Beja

Restaurants

  • Restaurante Cegonha Branca
    21 min. rijden
  • Café O Cantinho
    21 min. rijden
  • Novo San Remo
    21 min. rijden
  • O Ciga
    21 min. rijden
  • Restaurante Alengarve
    21 min. rijden

Over deze accommodatie

MyStay - Casa do Guizo

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • MyStay - Casa do Guizo heeft alles wat je nodig hebt.
  • Andere voordelen van dit appartement zijn:
  • Rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij MyStay - Casa do Guizo zorgen voor volop comfort dankzij airconditioning en voorzieningen zoals internettoegang.

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 4019

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij MyStay - Casa do Guizo?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij MyStay - Casa do Guizo inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij MyStay - Casa do Guizo uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat MyStay - Casa do Guizo?

Dit appartement in Mertola ligt op 20 km afstand van Kerk van Maria-Tenhemelopneming, Kasteel van Mertola en Toren van Menagem. Museum van Mertola ligt op 16,5 km.