New! Apt. w/mini terrace, Netflix, wine cooler, etc. .9 mi. from central sq.
Uw beste keuze in Merida! Uitgerust appartement met één slaapkamer (40 m2), op slechts 9 mijl (18 min. Lopen) van het centrale plein en de historische kathedraal van Merida. Het wordt geleverd met Netflix!, kitchenette, wijnkoeler, flatscreen-tv, high speed internet, voorzieningen, enz. De kamer heeft een groot raam en de eetkamer heeft een charmant mini-terras. Gratis straat / parkeerplaats, vraag gewoon naar de beschikbaarheid.
Dit serviceappartement heeft een slaapkamer, een badkamer en een aparte kitchenette / eethoek (met keukengerei, een magnetron, koelkast, wijnkoeler en een inductiekookplaat), een tweepersoonsslaapbank. Er zijn stoelen en een kledingkast die u kunt gebruiken. Andere items zijn een Queen size bed, een slaapbank, etc. Wieg en strijkijzer op aanvraag, etc. Er is ook een kleine open ruimte om te zonnebaden!
Belangrijk! Om concurrerende prijzen te houden, is vervanging van wegwerpvoorzieningen zoals drinkwater en toiletpapier alleen beschikbaar voor boekingen van minder dan een week.
Toegang: De toegang is via de hoofdingang van het pand waar het appartement zich bevindt. Er is een kleine lobby met de trap die u naar het appartement op de tweede verdieping brengt.
Host interactie: Bezoekers zullen genieten van volledige privacy, want het appartement is een van de twee eenheden op de tweede verdieping van een groter pand.
24/7 onderhoud: Alle behoeften zoals reparaties van faciliteiten, extra voorzieningen, extra keukengerei, strijkijzer, enz .; Neem contact op met uw gastheren en zij zullen proberen u zo snel mogelijk te helpen.
parkeren: Privéparkeergelegenheid op basis van beschikbaarheid, op aanvraag. Parkeren op straat voor het pand is toegestaan.
Over de stad: Merida is een van de veiligste steden in Mexico, de buurt is tegelijkertijd een van de veiligste in de stad, het is ook erg relaxed. Er zijn gemakswinkels en slijterijen op slechts ongeveer 20 meter afstand. Er is ook een 24-uurs winkel (Oxxo) op ongeveer 5 minuten loopafstand. De buurt heeft ook een markt, drogisterijen en meer, allemaal op loopafstand.
Transport toegang: Gemakkelijk te bereiken met de auto, gewoon rijden langs 59th street vanaf het centrale plein. Ook bereikbaar via verschillende busroutes. Detail beschikbaar op aanvraag
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen buiten het terrein
Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
Auto niet vereist
Parkeerplekken ter plaatse
Kitchenette
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Microgolfoven
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapbank
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Entertainment
Flatscreen-tv met kabel-/satellietzenders
Netflix
Streamingdiensten
Buiten
Patio
Terras
Wasvoorzieningen
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Aparte rookruimtes
Opmerking van de eigenaar: Restricted to the open areas.
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Dagelijkse huishoudservice
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een dierentuin
Dicht bij een ziekenhuis
In het stadscentrum
Dingen om te doen
Ecotours in de buurt
Zwemmogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
Schoonmaakservice (op verzoek)
Unitgrootte: 40 vierkante meter
Gelijkaardige accommodaties
Tropical Mid-Century Modern B&B in Merida's Centro Historico, Verde
Mérida Centro
Tropical Mid-Century Modern B&B in Merida's Centro Historico, Verde
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisregels
Minimum noise hours 22:00 - 08:00
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Opmerking van de gastheer/-vrouw: Crib available upon request
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Restricted to the open areas.
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het is niet nodig om een auto te hebben om van en naar deze accommodatie te reizen.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Mérida in het stadscentrum. Reizigers die graag willen shoppen, kunnen dat doen bij Paseo de Montejo (straat) en Plaza Altabrisa. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Kukulcan Stadium of Estadio Salvador Alvarado. Beleef een wateravontuur zoals zwemmen of een outdooravontuur zoals het volgen van een ecotour. Bekijk onze reisgids voor Mérida
Merida, Yucatan (MID-Manuel Crescencio Rejon Intl.) - 25 min. rijden
Restaurants
La Casita de Paja
10 min. wandelen
El Lagarto De Oro
12 min. wandelen
Silvestre Café Galería
7 min. wandelen
Eladio's
5 min. wandelen
Sope Huach
6 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij New! Apt. w/mini terrace, Netflix, wine cooler, etc. .9 mi. from central sq.?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij New! Apt. w/mini terrace, Netflix, wine cooler, etc. .9 mi. from central sq.?
Vandaag, 21 okt. 2026, kost een verblijf bij New! Apt. w/mini terrace, Netflix, wine cooler, etc. .9 mi. from central sq. van één nacht voor twee volwassenen op 8 nov. 2026 min. € 64, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij New! Apt. w/mini terrace, Netflix, wine cooler, etc. .9 mi. from central sq. inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij New! Apt. w/mini terrace, Netflix, wine cooler, etc. .9 mi. from central sq. uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12:00 uur uit te checken.
Waar staat New! Apt. w/mini terrace, Netflix, wine cooler, etc. .9 mi. from central sq.?
Dit appartement ligt in het centrum van Mérida, op 2 km afstand van Centro Cultural de la Niñez Yucateca, Catedral de Mérida en Plaza Grande. Paseo de Montejo (straat) ligt op 2 km.
Beoordelingen
Beoordelingen over New! Apt. w/mini terrace, Netflix, wine cooler, etc. .9 mi. from central sq.
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
10
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 4 van 6 beoordelingen
10 - Uitstekend
4
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 6 beoordelingen
8 - Goed
2
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 6 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 6 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 6 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Brenda S.
13 mrt 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great Spot
Perfect for a short stay in Merida
1 nacht verbleven in maart 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Wray L.
3 feb 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great hosts who are willing and able to assist with everything. The place was extremely clean and spotless. Great location. I stayed for nearly a month, and it was terrific!
26 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Alice Z.
22 feb 2020
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
OUTSTANDING
Perfect for our short stay, easy walk to Centro, beautiful apt,great host. Looking forward to coming back & renting again. Very comfortable, clean & cute!
3 nachten verbleven in februari 2020
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
26 mei 2019
Great location and price.
Great location, great price. The ac is only in the bedroom so the kitchen and eating area were very hot. Things are new and in good condition. We found it a bit annoying to have to ask for water every day. The large space taken up by the wine cooler would be much better used by having the usual 5 gallon water dispenser. Also had to ask for toilet paper. Why not just stock the empty cabinet? But if you want to be near the Centro, in a very safe neighborhood, and are on a budget, this place fits the bill. Laundry across the street. Little markets everywhere. Good takeout 2 blocks away. But be ready for the heat! Yikes!
7 nachten verbleven in mei 2019
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Sthefanie L.
25 mei 2019
Casa en el centro
La casa esta en una ubicación excelente para conocer el centro de la ciudad, y esta bien comunicada para otras partes de la ciudad.
Es muy cómoda, con todos los servicios y se siente un ambiente de hospitalidad en la colonia. El sitio es fresco y privado. No tuvimos ningún inconveniente de ningún tipo. El anfitrión fue muy amable y atento a todo, y es una persona muy agradable. Nos gustó mucho el lugar, volveríamos en cualquier momento
1 nacht verbleven in mei 2019
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Robert S.
2 mei 2019
Enjoyable and comfortable
Staff was very helpful and friendly. The apartment was bright and quiet.