Hotel Los Puentes ligt in Girardot. Geniet van de prachtige natuur bij Magdalena Rivier en Lago Sol. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Piscilago Zoologico en Waterpark Piscilago. Bekijk onze reisgids voor Girardot
Carrera 12 No. 15-03, Girardot, 252432
In de buurt
El Peñón Golf Course
16 min. rijden - 5.4 km
Lago Sol
29 min. rijden - 23.1 km
Waterpark Piscilago
30 min. rijden - 24.5 km
Piscilago Zoologico
30 min. rijden - 24.9 km
Parque Chicoral
34 min. rijden - 31.2 km
Lokaal vervoer
Ibague (IBE-Perales) - 52 min. rijden
Restaurants
Cronch
9 min. wandelen
KFC
9 min. wandelen
La Barca del Capitan Rozo
3 min. wandelen
OFLY Dulce & Sal
6 min. wandelen
Kokoriko
9 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Los Puentes
Hotel met een gezinsvriendelijk beleid
Geniet van een gratis ontbijtbuffet, een terras en een koffiebar/café bij Hotel Los Puentes. Verwen jezelf met een massage bij Spa, het wellnesscentrum ter plaatse. Ga lekker eten bij de 2 restaurants ter plaatse. Naast een tuin en een speeltuin, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
2 buitenzwembaden en een kinderzwembad met een waterglijbaan en ligstoelen
Gratis parkeerplaatsen
Hulp bij uitstappen/tickets, een feestzaal en 3 vergaderruimtes
Een 24-uurs receptie, een pool- of biljarttafel en een kluis bij de receptie
Kamervoorzieningen
De 73 kamers hebben voordelen zoals 24-uurs roomservice en airconditioning, bovenop extra's zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 07.30 uur tot 09.30 uur
2 restaurants
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
2 buitenzwembaden
24-uurs fitnesscentrum
Biljart/pooltafel
Kinderzwembad
Sauna
Speeltuin
Spelletjesruimte
Volledig uitgeruste spa
Waterglijbaan
Gezinsvriendelijk
2 buitenzwembaden
Kinderzwembad
Snackbar/delicatessenwinkel
Speeltuin
Spelletjesruimte
Verschoontafel
Wasserij
Waterglijbaan
Voorzieningen
24-uursreceptie
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
24-uurs businesscentrum
3 vergaderruimtes
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Terras
Tuin
Volledig uitgeruste spa
Bubbelbad
Massage
Sauna
Spa dagelijks geopend
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Goed verlicht pad naar de ingang
Helling bij de hoofdingang
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Meer
Feestruimte
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Tv met kabelzenders
Eten en drinken
24-uurs roomservice
Minibar
Meer
Airconditioning
Gratis lokale gesprekken
Kluis
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (19%). Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn vrijgesteld van de btw op toeristische pakketboekingen (accommodatie plus andere reisservices).
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.
Je dient vooraf te reserveren voor spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel Los Puentes over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt 2 buitenzwembaden en een kinderzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Los Puentes?
Vandaag, 1 jul. 2026, kost een verblijf bij Hotel Los Puentes van één nacht voor twee volwassenen op 9 jul. 2026 min. € 43, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Los Puentes?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Los Puentes inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid). Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Los Puentes uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Hotel Los Puentes?
Dit gezinsvriendelijke hotel in Girardot ligt op 5 km afstand van Magdalena Rivier en Winkelcentrum Peñalisa Plaza. Ook Lago Sol en El Peñón Golf Course liggen op 20 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Los Puentes
7,8
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,2
Netheid
5,6
Locatie
8,4
Personeel en service
7,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 11 van 26 beoordelingen
10 - Uitstekend
11
Gastenscore: 8 - Goed. 8 van 26 beoordelingen
8 - Goed
8
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 26 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 4 van 26 beoordelingen
4 - Matig
4
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 26 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 – Goed
Oscar
19 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Al hotel se le nota sus años , la piscinas excelentes el staff excelente amable …
Oscar
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
ANGELICA
3 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Instalaciones muy agradables, perfectas para un buen descanso en familia.
ANGELICA
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Yezid
30 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excelente servicio
Excelente servicio, habitacion limpia y confortable, me gusto mucho la piscina
Yezid
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Hans
12 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Muy bonito y tranquilo
Hans
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Maria Fernanda
3 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service
The staff and security were excellent, the food could be better. The rooms need an upgrade.
Maria Fernanda
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Carlos
9 jan 2026
Positief: Netheid
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
I came only because as kids my parents brought us here many times.
The rooms are old, breakfast is ok as always, service is just ok, many times slow.
Hotel is clean, but there were no towels, we have to ask. The safe box didn’t work, twice a they have to come to fix it.
We had great memories here, and because of that we came… but is a place that has not received any maintenance in years… nice to come, but I’ll never return.
Carlos
4 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
andres
18 aug 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Tristeza
Nunca respondieron a la reserva a última hora me tocó reservar en otro hotel
andres
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
JOHANA CAÑON
4 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Tarifa
El servicio, limpieza y alimentación Excelente.
La atención y calidad de servicio es impecable.
A considerar la tarifa que te dan en la aplicación con lo que vas a cancelar directamente es errada.
En recepción indicaron que el valor no correspondia con la tarifa en la aplicación, sin embargo si es más económico on la reserva online que reservar directamente on el hotel.
JOHANA CAÑON
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
David
26 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Buen lugar pero falta un poco de modernización a las habitaciones.
Muchas aires acondicionados dañados y objetos viejos
David
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
KLIKCK
1 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Un conjunto de todo, muy buena atención, instalaciones bonitas y limpias
KLIKCK
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Gladys Aidee
8 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Habitacion limpia. Los empleados muy atento.
Gladys Aidee
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
NICOLAS
24 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Habitación limpia, personal amable, variedad de desayuno y fresco. Piscinas en buen estado y grandes
NICOLAS
2 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Javier
24 nov 2025
Limpia se disfruta no mucha gente hay varios niveles de profundidad para todo tipo de nadado
Javier
2 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Cesar
23 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Buen hotel
Buen lugar
Cesar
1 nacht verbleven in september 2019
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Helmutt
21 aug 2019
Precio diferente
Pagamos un precio más alto en el hotel que lo cotizado en la página
Helmutt
1 nacht verbleven in augustus 2019
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Marcela
26 jul 2019
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
El establecimiento se encuentra muy deteriorado... Falta mantenimiento.. el ascensor tiene olores muy fuertes a toda momento...(pensamos que era por el sol), en el bar no tienen una oferta de bebidas.. los alimentos no son variados.. los minibares son pobre y de muy mala calidad.
El precio con el servicio nada que ver...
Marcela
1 nacht verbleven in juli 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Henry
25 jun 2019
Positief: Personeel en service
Hotel de tres estrellas
Buen servicio, aceptable restaurante, limpieza aceptable, hotel de tres estrellas definitivamente
Henry
3 nachten verbleven in juni 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
jorge
29 apr 2026
jorge
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Juan Gabriel
1 apr 2026
Juan Gabriel
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ingrid lorena
13 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Ingrid lorena
2 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Imagenes Medicas
12 nov 2025
Imagenes Medicas
2 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Yurlady
15 apr 2025
Yurlady
2 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
MARIA
26 mrt 2025
MARIA
2 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Geverifieerde reiziger
3 feb 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Muy Costoso las piscinas no las habilitan y la úni