Orange Stay At Melbourne Quarter bevindt zich in Docklands, een wijk in Melbourne, en ligt vlak bij een treinstation. Melbourne Central en Melbourne Cricket Ground zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Collins Street en Bourke Street Mall. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Marvel Stadium of Rod Laver Arena. Bekijk onze reisgids voor Melbourne
Melbourne, Victoria (MEB-Essendon) - 20 min. rijden
Restaurants
Quarterhouse
6 min. wandelen
Sergy Boy
4 min. wandelen
Langlands Restaurant & Bar
4 min. wandelen
Bistrot Bisou
3 min. wandelen
Byblos
5 min. wandelen
Over deze accommodatie
Orange Stay At Melbourne Quarter
Dit rookvrije aparthotel beschikt over een binnenzwembad. Elk aparthotel heeft een was-droogcombinatie. Verder is de keuken voorzien van een oven, kookplaat en vaatwasser. Er zijn gemakken als een waterkoker en gratis theezakjes/instant koffie, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en een flatscreentelevisie.Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Orange Stay At Melbourne Quarter heeft 17 kamers met een was-droogcombinatie en een haardroger. Alle bedden hebben luxe beddengoed. Alle kamers in dit aparthotel met 3,5 sterren hebben keukens met een kookplaat, kookgerei, borden en bestek en een vaatwasser. Elke badkamer is voorzien van een douche en gratis toiletartikelen.
In dit aparthotel in Melbourne is wifi gratis. Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie. Vervanging van de handdoeken en verschoning van het bed zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van dit aparthotel bestaan onder andere uit een binnenzwembad.
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
17 units
Geluiddichte muren
Handdoeken (verschoond op verzoek)
Schoon beddengoed op verzoek
Schoonmaakservice (op verzoek)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 17.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in tussen 18.00 uur en middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De receptie is van maandag t/m vrijdag geopend tussen 09.00 uur en 17.00 uur, en van zaterdag t/m zondag tussen 09.00 uur en 13.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 17.00 uur te arriveren.
Bij het inchecken dienen gasten bewijs van een volledige Covid-19-vaccinatie voor te leggen
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan AUD 30.0 per dag.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan AUD 10.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: AUD 500 per accommodatie per verblijf
Vóór het inchecken dien je een waarborg van AUD 1000 te betalen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor late check-in tussen 18.00 uur en middernacht
Er is schoonmaakservice beschikbaar voor een toeslag die varieert op basis van verblijfsduur.
Toeslag voor babybed: AUD 10.0 per dag
Toeslag voor extra bed: AUD 30.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Orange Stay
Orange Stay At Melbourne Quarter Docklands
Orange Stay At Melbourne Quarter Aparthotel
Orange Stay At Melbourne Quarter Aparthotel Docklands
Veelgestelde vragen
Beschikt Orange Stay At Melbourne Quarter over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Orange Stay At Melbourne Quarter?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Orange Stay At Melbourne Quarter inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 17.00 uur. Laat inchecken kan tussen 18.00 uur en middernacht. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.
Tot hoe laat kan ik bij Orange Stay At Melbourne Quarter uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Orange Stay At Melbourne Quarter?
Dit aparthotel ligt in Docklands, op 10 minuten wandelen van Melbourne Convention and Exhibition Centre, Crown Casino en Marvel Stadium. Ook Collins Street en Melbourne Aquarium liggen op 10 minuten wandelen. Flagstaff Station ligt op 18 minuten wandelen en naar Melbourne Central Station is het 25 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Orange Stay At Melbourne Quarter
8,2
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
8,6
Voorzieningen
9,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 19 van 37 beoordelingen
10 - Uitstekend
19
Gastenscore: 8 - Goed. 10 van 37 beoordelingen
8 - Goed
10
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 37 beoordelingen
6 - Redelijk
3
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 37 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 37 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
3
Beoordelingen
8/10 – Goed
anahita
Reisde met familie
24 aug 2025
Positief: Netheid
Bed and pillows are not comfy
anahita
7 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
DONNA
Zakenreiziger
18 aug 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The rail tracks direcrtly outside are incredibly noisy from 4am to midnight. There is clearly no sound proofing. The balcony door didnt lock.
Awful bedding, the pillows were as flimsy as ricepaper rolls and blanket smelled like a sweaty teenage boy had been sleeping there for years without washing.
Would NOT recommend this apartment!
DONNA
4 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Guy
Reisde met familie
27 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice and comfortable apartment space with a view towards the Ocean. Well equipped to be able to look after yourself in terms of cooking facilities. Would be great if there was some more service and information around eating options that wlare close by and good. I also think 10am checkout could be improved upon along.
Guy
2 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Ben
Reisde met familie en kleine kinderen
28 apr 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location for public transport. Shame there is no parking available as parking locally is a real hassle.
Ben
2 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Hayley
Reisde met familie
22 apr 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The apartment is in a great location, it was neat and tidy. The pool and spa was fantastic for the kids, gym was fabulous. We had a brilliant stay.
Hayley
2 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
juan jose
19 mrt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
All great
juan jose
6 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Nehu
7 aug 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Very clean, bed very comfortable. Could have done with more TV channels. Luggage holding room on check out day needed.
Nehu
3 nachten verbleven in augustus 2024
6/10 – Redelijk
Tonia
20 jul 2024
Positief: Netheid
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Freezing cold. Needs extra bedding
Tonia
2 nachten verbleven in juli 2024
6/10 – Redelijk
Hamuera Heta
Reisde met een groep
26 mei 2024
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
It’s was suitable for all our needs
Hamuera Heta
3 nachten verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
Dale
6 mei 2024
Dale
2 nachten verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
Kelly
Reisde met een groep
13 apr 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful spacious apartment, gorgeous view over the city, perfect position to catch the free trams and short walk over the river to the Crown and DFO. Just stunning!
Kelly
3 nachten verbleven in april 2024
4/10 – Matig
Dena, Puyallup
Reisde met partner
21 mrt 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Likes: Great views, central location, laundry in suite a plus, clean and well equipped with utensils.
Dislikes:
Stained mattress cover, master bed okay not great, batteries dead In both TV remote and AC controller remote. Limited availability time and Long distance between check in location and property. Lack of viable luggage storage pre-post check out.
Dena
5 nachten verbleven in maart 2024
8/10 – Goed
Clayton
Reisde met familie
14 feb 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Large Deposit Needed
We were very impressed with the building and amenities especially with the indoor pool. The apartment was very modern and well appointed. The door to the bathroom would not stay closed.
The main annoyance was the large deposit needed for the key (and damage cover). It was a special shaped metal style key and not a card like regularly used. The deposit was $500! And if you lost the key you would lose the whole deposit. Give me a plastic card anytime.
Clayton
3 nachten verbleven in januari 2024
10/10 – Uitstekend
Carmela
2 okt 2023
Carmela
2 nachten verbleven in september 2023
2/10 – Ontzettend slecht
Alina
Reisde met familie
18 apr 2023
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Poor communication, apartment very small and super noisy.
Will never stay there again.
Alina
2 nachten verbleven in maart 2023
10/10 – Uitstekend
Sally
Reisde met partner
16 apr 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
What a fantastic location, amazing view. Close to everything and easy to get to. Clean and neat with everything we needed.
Sally
2 nachten verbleven in april 2023
8/10 – Goed
Rosario, Melbourne
Reisde met partner
11 apr 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location
Rosario
2 nachten verbleven in april 2023
10/10 – Uitstekend
Tsigerda
Reisde met familie en kleine kinderen
10 apr 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
the location was amazing view from my room
Tsigerda
2 nachten verbleven in april 2023
10/10 – Uitstekend
John
Reisde met partner
9 apr 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We were attending the plenery so an easy walk to south wharf eateries. Very comfortable and clean. Great kitchen amenities
Enjoyed our stay would come back
John
2 nachten verbleven in april 2023
10/10 – Uitstekend
Hua
29 jan 2023
Hua
4 nachten verbleven in januari 2023
10/10 – Uitstekend
Dorith
19 jan 2023
Dorith
2 nachten verbleven in januari 2023
10/10 – Uitstekend
Sacheen
Reisde met familie
18 jan 2023
Positief: Netheid, comfort kamer
Family city mini break
We were on the 38th floor in a two bedroom two bathroom apartment with ocean views. The views were amazing with all that we needed in the apartment. Communicate was great via text and easy check in and check out. Tram stop right out front and easy walk to station, casino & eateries, supermarket. Access to the great facilities with pool, large spa, sauna, steam room and gym. Would definitely stay again with Orange stays at Melbourne Quarters Flinders St
Sacheen
2 nachten verbleven in januari 2023
10/10 – Uitstekend
Ruth
Reisde met partner
3 jan 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a good view of the city. The apartment was spacious and clean. Check in and check out went very well. Overall an enjoyable stay
Ruth
2/10 – Ontzettend slecht
Donna
13 nov 2022
Donna
5 nachten verbleven in november 2022
10/10 – Uitstekend
Tamara
Reisde met een groep, Reisde met familie
10 okt 2022
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Friendly interactions, walkable distance to the venue we needed. Apartment was clean and amenities also.