Nolo Apartments Lonsdale St bevindt zich in Melbourne Central Business District, een wijk in in Melbourne, en ligt in de uitgaansbuurt en vlak bij het vlonderpad. Melbourne Central en Melbourne Cricket Ground zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Collins Street en Bourke Street Mall. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Rod Laver Arena of Marvel Stadium. Bekijk onze reisgids voor Melbourne
Dit rookvrije aparthotel beschikt over een fitnesscentrum, parking en een conciërgeservice. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Je vindt er ook een 24-uurs receptie en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte. Elk aparthotel biedt een microgolfoven en een koffie/theemaker, plus gratis wifi en een lcd-televisie met digitale zenders. Een kookplaat, een vaatwasser en een haardroger zijn enkele van de overige voorzieningen. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Nolo Apartments Lonsdale St heeft 149 kamers met een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Elke lcd-televisie van 55 inch heeft digitale zenders.
Elke badkamer is voorzien van een bad/douchecombinatie en gratis toiletartikelen. In dit aparthotel in Melbourne is wifi gratis. Vervanging van de handdoeken en verschoning van het bed zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van dit aparthotel bestaan onder andere uit fitnessfaciliteiten.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
Auto aanbevolen
Parkeerplekken ter plaatse (AUD 45 per nacht; inclusief in- en uitrijden)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Lcd-tv van 55 inch met digitale zenders
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Werkplekken
Laptopvriendelijke werkplek
Klimaatregeling
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Tot 20 kg per huisdier
Toeslag: AUD 100 per huisdier per verblijf
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Hardhouten vloer in de kamer
Lift
Tegelvloer in gemeenschappelijke ruimtes
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
24-uursreceptie
Bagageopslag
Conciërgeservices
Huishoudservice op verzoek
Schoon beddengoed (op verzoek)
Strijkijzer/strijkplank
Wisselen van handdoeken op verzoek
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een metrostation
Dicht bij een treinstation
Dicht bij het vlonderpad/de promenade
In een uitgaansbuurt
In een winkelgebied
In een zakendistrict
In het stadscentrum
Dingen om te doen
Sportschool
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Buitenverlichting
Brandblusser
Algemeen
1 gebouw
149 units
29 etages
Gebouwd in 2007
Handdoeken (verschoond op verzoek)
Schoon beddengoed op verzoek
Schoonmaakservice (op verzoek)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Binnen de 48 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Uitcheckinstructies
The host requires you complete the following before checking out:
Upon checkout, leave 1 set of keys on the dining table and close the door behind you.
With the other set of keys, please proceed down to the concierge on ground level and return your second set to the Front of House staff.
Please ensure you take everything with you as you will not be able to access the property after 10 am on the day of departure.
Renovaties en sluitingen
Van 1 oktober 2025 tot 31 juli 2026 voert accommodatie renovatiewerken uit (einddatum kan wijzigen). Dit heeft betrekking op de volgende ruimtes:
De gang
Renovatiewerken worden alleen tijdens kantooruren uitgevoerd. Alles wordt in het werk gesteld om geluidsoverlast en hinder tot een minimum te beperken.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je AUD 100 per huisdier, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal (tot 20 kg per huisdier)
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Betaald parkeren: AUD 45 per nacht (incl. in- en uitrijden)
Toeslag voor huisdieren: AUD 100 per huisdier, per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en buitenverlichting
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Houd er rekening mee dat deze accommodatie een vast percentagebedrag voor transacties via creditcard of bankpas in rekening brengt.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Nationale beoordeling
Star Ratings Australia, een sterrenclassificatiebedrijf in Australië, heeft aan deze accommodatie een sterrenclassificatie toegekend.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Oaks Lonsdale
Oaks Lonsdale Aparthotel
Oaks Lonsdale Aparthotel Melbourne
Oaks Lonsdale Melbourne
Oaks On Lonsdale Hotel Melbourne
Oaks On Lonsdale Melbourne
Oaks On Lonsdale
Oaks Melbourne on Lonsdale Suites Melbourne
Oaks Melbourne on Lonsdale Suites Aparthotel
Oaks Melbourne on Lonsdale Suites Aparthotel Melbourne
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Nolo Apartments Lonsdale St?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een gewicht van maximum 20 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van AUD 100 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Nolo Apartments Lonsdale St?
Vandaag, 30 apr. 2026, kost een verblijf bij Nolo Apartments Lonsdale St van één nacht voor twee volwassenen op 7 mei 2026 min. € 97, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost AUD 45 per nacht. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Nolo Apartments Lonsdale St inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid). Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Nolo Apartments Lonsdale St uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken.
Waar staat Nolo Apartments Lonsdale St?
Dit aparthotel ligt in Melbourne Central Business District, vlak bij East End Theatre District en Princess Theatre. Ook Melbourne Central en Collins Street liggen op 10 minuten wandelen. Parliament Station ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Melbourne Central Station is het 12 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Nolo Apartments Lonsdale St
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,6
Netheid
8,8
Locatie
8,6
Personeel en service
8,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1221 van 2837 beoordelingen
10 - Uitstekend
1.221
Gastenscore: 8 - Goed. 1183 van 2837 beoordelingen
8 - Goed
1.183
Gastenscore: 6 - Redelijk. 268 van 2837 beoordelingen
6 - Redelijk
268
Gastenscore: 4 - Matig. 116 van 2837 beoordelingen
4 - Matig
116
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 49 van 2837 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
49
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Jonathan
24 apr 2026
Positief: Netheid
Beautiful apartment. Great views. Perfect location for the musical. Highly recommended.
Jonathan
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Karen
16 apr 2026
Positief: Netheid
Fabulous location. Online checkout streamlined the process. Helpful concierge. Clean, spacious and comfortable apartment.
Karen
2 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Rachael
Reisde met partner
15 apr 2026
Positief: Netheid
Newly renovated & perfect location. Would certainly recommend.
Rachael
2 nachten verbleven in april 2026
8/10 – Goed
Cameron
11 apr 2026
Positief: Netheid
Nice
Cameron
1 nacht verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Gowtham
Reisde met familie en kleine kinderen
8 apr 2026
Positief: Netheid
Tv’s aren't smart so dont expect YouTube or Netflix
Gowtham
1 nacht verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Amanda
Reisde met familie
1 apr 2026
Positief: Netheid
We were searching for a home away from home close to the hospital- Nolo was perfect. Close to options for eating and shopping. Lovely furnishings to relax and chat. Large king beds and a full kitchen. The hosts were welcoming and helpful.
Amanda
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Andrea
30 mrt 2026
Andrea
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Isaac
Reisde met partner
23 mrt 2026
Positief: Netheid
Very large clean apartment. Perfect for romantic getaway.
The only negative is if you are over 70 or disabled, getting into the bath/shower with its huge step up is really dangerous and especially risky when wet. So be aware.
Isaac
2 nachten verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
david
Reisde met partner
22 mrt 2026
Positief: Netheid
Insect security screen in bedroom would be good for night time breeze
david
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Sophanny
22 mrt 2026
Positief: Netheid
Sophanny
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Amanda
Reisde met familie
19 mrt 2026
Positief: Netheid
Was lovely- well equiped, clean. Large confirtable beds. Good check in procedure and communication.
Amanda
1 nacht verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Gwendolene
5 mrt 2026
Positief: Netheid
Great room, only reason I’m giving it 4 stars is that there’s building works and the gym wasn’t operational which wasn’t displayed on the Expedia booking site. But it might explain why I paid less. Other than that the room was lovely, clean and new. They left some sweet treats and coffee pods for the Nespresso machine and had a mini milk in the fridge. The body wash/ shampoo etc smelled great. Lots of little extras made it a comfortable stay.
Gwendolene
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
David, Sale
13 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Pros.
Good location. Close by parking option. Very clean room. Fully decked out kitchenette (not used). Big comfortable bed. Quite during the night (early morning noise from I suspect renovations). Perfect temperature. Modern feel. Good view. Helpful front desk. Plenty of power points.
Cons.
Water comes out of the shower recess and thoroughly wets the bathroom floor.
Plenty of ingredients to make tea or coffee except sugar. There is some device attached to the side of the AC head unit that flashes blue light in the dark (can't be noticed in the light), it was a pain when the lights were off.
The desk/table & solitary chair are very cramped.
David
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
roimata
Reisde met partner
10 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean, great location bus stop right out front and trams down the road, IGA 2 doors down, walking distance from everything CBD, only downside is aircon is not ducted it is a split system in the living area and we prefer to sleep with the bedroom door closed, my partner did wake up sweating a few nights but we would definitely book here again!
roimata
4 nachten verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Micah
Reisde met partner
9 feb 2026
Positief: Netheid
Negatief: Voorzieningen
Clean room with great view
Micah
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
William, Coleman
7 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Apartment was beautiful, clean and well appointed!
William
1 nacht verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
Bradley
5 feb 2026
Bradley
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Andrea
Reisde met een groep, Reisde met partner
1 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great stay, would go again
Andrea
2 nachten verbleven in januari 2026
2/10 – Ontzettend slecht
James
29 jan 2026
Negatief: Netheid, voorzieningen
Parking outside on the street, someone broke into my car. Room was dirty. curtains had stains on them. It's an old used apartment they put nice furniture in. I checked in at 7pm online as they requested and wouldn't let me into my room until 10PM after driving all day. They didn't have spare pillows. there was no air conditioning in the bedroom so you had to chill out the whole apartment on a 45 degree day.
James
3 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Maj
29 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen
Rigtig fin lejlighed
Maj
2 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Gemima
27 jan 2026
Gemima
1 nacht verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
Monica, Auckland
Reisde met partner
24 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten