CitiClub Hotel Melbourne bevindt zich in Melbourne Central Business District, een wijk in in Melbourne, en ligt in de uitgaansbuurt en vlak bij het vlonderpad. Reizigers die graag wat cultuur willen opsnuiven, kunnen dat doen bij Princess Theatre. Fervente shoppers kunnen terecht bij Bourke Street Mall en Melbourne Central. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Marvel Stadium of Rod Laver Arena. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals rotsklimmen. Bekijk onze reisgids voor Melbourne
113 Queen Street, Melbourne, VIC, 3000
In de buurt
Collins Street
2 min. wandelen - 0.2 km
Flinders Lane
2 min. wandelen - 0.2 km
Bourke Street Mall
5 min. wandelen - 0.5 km
Melbourne Central
7 min. wandelen - 0.6 km
Queen Victoria Market
14 min. wandelen - 1.2 km
Lokaal vervoer
Southern Cross Station - 10 min. wandelen
Flagstaff Station - 10 min. wandelen
Melbourne, Victoria (MEB-Essendon) - 21 min. rijden
Restaurants
The Mitre Tavern
2 min. wandelen
Luci
3 min. wandelen
McDonald's
3 min. wandelen
Roti Bar
1 min. wandelen
RACV Club
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
CitiClub Hotel Melbourne
Hotel vlak bij Bourke Street Mall
CitiClub Hotel Melbourne bevindt zich dicht bij Melbourne Central en Crown Casino en biedt een nachtclub, een dakterras en een koffiebar/café. Bij CQ UPSTAIRS, het restaurant ter plaatse, kun je terecht voor een happy hour. Blijf online met gratis wifi in de kamer met een snelheid van 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen) en geniet van een droogkuis/wasserijservice en 2 bars.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een Engels ontbijt (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en snelle uitcheckservice
Een lift, een 24-uurs receptie en geldautomaat/bankservice
Hulp bij uitstappen/tickets, 5 vergaderruimtes en een feestzaal
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het behulpzame personeel en de locatie
Kamervoorzieningen
De 71 kamers zijn voorzien van leuke voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning, naast extra's zoals gratis wifi en bureaustoelen. Beoordelingen van gasten zijn vol lof over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Herbruikbare koffie- en/of theefilters, ledlampen en milieuvriendelijke schoonmaakproducten
Badkamers met milieuvriendelijk toiletgerief en douches
Lcd-televisies met premium tv-zenders
(kleer)kasten, koelkasten en gratis theezakjes/oploskoffie
Jaarlijkse compensatie gekocht voor minstens 10% van de ecologische voetafdruk
Milieuvriendelijke schoonmaakmiddelen gebruikt
Minstens 10% van de winst wordt geïnvesteerd in gemeenschap en duurzaamheid
Tours en activiteiten van lokale aanbieders
Uitgebreid recyclingbeleid
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Lcd-tv met premium digitale zenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Elektrische waterkoker
Koelkast
Theezakjes/oploskoffie
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Bureaustoel
Energiebesparende schakelaars in kamers
Herbruikbare koffie-/theefilters
Kluisje
Laptopvriendelijke werkplek
Ledverlichting
Milieuvriendelijke toiletartikelen
Schoonmaakmiddelen zijn milieuvriendelijk
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Verwarming (met klimaatregeling)
Waterbesparende douches
Waterbesparende toiletten
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De accommodatie rekent 2 procent aan voor betalingen met kredietkaart.
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [410, Little Collins Street, Melbourne 3000 VIC].
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Door plaatselijke nachtclub kan in het weekend en op feestdagen 's avonds voor geluidsoverlast zorgen. Ook besloten gelegenheden door de week kunnen voor extra geluid zorgen.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: AUD 100.00
Schadeborg: AUD 200 per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor Engels ontbijt: ongeveer AUD 15 per persoon
Betaald parkeren (beveiligd): AUD 40 per dag
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
De accommodatie berekent een toeslag van 2 procent op betalingen met een kredietkaart
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij CitiClub Hotel Melbourne?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij CitiClub Hotel Melbourne?
Vandaag, 31 mei 2026, kost een verblijf bij CitiClub Hotel Melbourne van één nacht voor twee volwassenen op 15 jun. 2026 min. € 59, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost AUD 40 per dag. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij CitiClub Hotel Melbourne inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid).
Tot hoe laat kan ik bij CitiClub Hotel Melbourne uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat CitiClub Hotel Melbourne?
Dit hotel ligt in Melbourne Central Business District, op 10 minuten wandelen van Bourke Street Mall en Melbourne Central. Ook Queen Victoria Market en Melbourne Convention and Exhibition Centre liggen op 2 km afstand. Flagstaff Station ligt op 10 minuten wandelen en naar Melbourne Central Station is het 11 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over CitiClub Hotel Melbourne
7,6
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,2
Netheid
9,0
Locatie
8,4
Personeel en service
7,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 338 van 1001 beoordelingen
10 - Uitstekend
338
Gastenscore: 8 - Goed. 352 van 1001 beoordelingen
8 - Goed
352
Gastenscore: 6 - Redelijk. 158 van 1001 beoordelingen
6 - Redelijk
158
Gastenscore: 4 - Matig. 77 van 1001 beoordelingen
4 - Matig
77
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 76 van 1001 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
76
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 – Goed
Sonja
10 dec 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Mooie, grote suite
Mooie, grote suite met 2 tv’s, maar in de slaapkamer zijn er maar 2 kleine nachtlampjes. In de woonruimte is de verlichting ook niet ideaal.
Sonja
4 nachten verbleven in december 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Matthew
26 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean rooms and great location
Matthew
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Greg
22 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good central place to stay in Melbourne for a work trip. No fuss. Nice stay.
Greg
4 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Dung Duc
16 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, great service.
Dung Duc
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
aristidis
25 mei 2026
Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location dont book it for Saturday if you like your sleep tiny reception area room was good on 7th floor the front of the hotel was very dirty after Saturday night...
aristidis
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Gastón
24 mei 2026
There is night club downstairs. Impossible to sleep. I don’t recommend this place
Gastón
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Marian
1 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely room
Marian
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Diana
24 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very clean room, staff were excellent, extremely helpful. We didn't use the bar. Air-conditioning OK. Shower not suitable for limited mobility. We appreciated being put as far away as possible from the Night Club noise.
Diana
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kiara
6 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean room, staff are friendly. Hotel can be noisy on Saturday nights due to night club but is otherwise a great stay for good value
Kiara
4 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Wilfredo
3 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent location. Close to most of the tourist places in the area. Excellent staff.
Wilfredo
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ashley
27 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Awesome stay
Ashley
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Peter
14 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sushi and Irish pub across the road
What more could anyone want
Peter
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Caroline
1 mrt 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean and tidy, staff were very friendly
Caroline
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
MARIA DE LOURDES
28 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service
La ubicación muy buena y la limpieza tambien
MARIA DE LOURDES
3 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Ron
9 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was very good but you need to be able to put up with sound eminating from night club above and adjoining rooms. Didn't get much sleep between night club & very noisy guests in adjoining rooms. Could do with better sound deadening.
Ron
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
Hiroyuki
24 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Great location , friendly staff , room was just as needed
Tyrone
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Samantha
17 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good stay, exactly what was advertised.
Samantha
2 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Vipul
13 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room were really good and the staff were nice and friendly and helpful as well. The place was exactly as advertised along with that. The location was pretty convenient as well.
Vipul
3 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Maureen
18 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Affordable accommodation in a great spot with fabulous beds!
Maureen
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Jacqueline
30 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Great location. Clean and comfortable
Jacqueline
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Bill
8 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The staff were very accomodating and friendly. The room was very clean and the bed was extra comfortable.
Keep up the good work guys !
Bill
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Louis
21 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Air conditioning was great, room was clean and staff very friendly, helpful and informative!
Louis
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Lee
1 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Wasn't aware that there is a nightclub underneath. Was very loud.
Lee
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
Stuart
9 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Extraordinarily noisy weekend evenings. If you're offered earplugs on arrival, be warned! Otherwise, fine.