Geheel appartement
1 RC Gentianes -
Appartement met een waterpark, in de buurt van Wintersportplaats Megève
Fotogalerie voor 1 RC Gentianes -





Geheel appartement
2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 450 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Aura Megève proche village Hermitage
Aura Megève proche village Hermitage
- Keuken
- Wasmachine
- Gratis wifi
- Uitzicht op de bergen
Beleid
Belangrijke informatie
Optionele extra's
- Schoonmaakkosten: EUR 120 per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Opmerking van de gastheer/-vrouw: Events not allowed
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
535576
Over deze buurt

Megève, Savoie (Haute)
In de buurt
Skigebied Mont d'Arbois4 min. wandelen - 0.3 km
Wintersportplaats Megève7 min. wandelen - 0.6 km- Télécabine du Petit Rochebrune10 min. wandelen - 0.8 km
- Centraal Plein van Megève10 min. wandelen - 0.8 km
- Chamois-gondel10 min. wandelen - 0.8 km
Lokaal vervoer
- Le Fayet Tramway Station - 15 min. rijden
- Station Passy - 19 min. rijden
Restaurants
- Le Hibou Blanc10 min. wandelen
- Le Bistrot de Megève
- Breizh Cafe9 min. wandelen
- Le River Megève10 min. wandelen
- Le Café Megève9 min. wandelen








