Luum Guest House bevindt zich in El Poblado, een wijk in Medellín, en ligt in de uitgaansbuurt en vlak bij een metrostation. Oviedo-winkelcentrum en Winkelpark El Tesoro zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Parcque del Poblado en Parque Lleras. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Atanasio Giradot-stadion of Belén Andrés Escobar Sports Complex. Bekijk onze reisgids voor Medellín
Medellin (EOH-Enrique Olaya Herrera) - 7 min. rijden
Restaurants
Barbacoa Burger & Beer
2 min. wandelen
Gabo
2 min. wandelen
General Cafe Bar
2 min. wandelen
Blue Smash Brgrs
2 min. wandelen
Cambria
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Luum Guest House
Pension vlak bij Parcque del Poblado
Luum Guest House bevindt zich niet ver van Parque Lleras en biedt onder andere een gratis uitgebreid ontbijt en een droogkuis/wasserijservice. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Vervoer vanaf de luchthaven, rookvrije accommodatie en tuinmeubelen
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Luum Guest House bieden leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed en airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en gratis flessenwater.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Badkamers met bidets en shampoo
Flatscreentelevisies van 32 inch met streamingdiensten en kabelzenders
Wifisnelheid op de kamer: 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
24-uurs shuttleservice vanaf de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Eten en drinken
Gratis uitgebreid ontbijt beschikbaar dagelijks van 07.00 uur tot 10.00 uur
Gezinsvriendelijk
Wasserij
Voorzieningen
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Tuinmeubels
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
1 trede naar de ingang
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Goed verlicht pad naar de ingang
Helling bij de hoofdingang
Hendels als deurklinken
Informatieborden in braille of reliëfletters
Rolstoeltoegankelijke luchthavenshuttle
Tegelvloer in de kamer
Trapleuningen
Meer
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Badkamer
Bidet
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv van 32 inch met kabelzenders
Streamingsdiensten
Eten en drinken
Gratis mineraalwater
Meer
Airconditioning
Strijkijzer/strijkplank
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 24 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 48 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en informatie over het elektrische deurslot.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Het is verplicht om de mobiele app van de accommodatie, tthotelguest, te downloaden voor je incheckt
Als je met de auto naar de accommodatie komt, dien je op voorhand contact op te nemen met de accommodatie (bv. voor een routebeschrijving)
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Elektrisch deurslot
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (19%). Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn vrijgesteld van de btw op toeristische pakketboekingen (accommodatie plus andere reisservices).
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: COP 125000 per voertuig (voor maximum 4 personen)
Kindertarief voor de luchthavenshuttle: COP 125000 (van 1 tot 18 jaar oud)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer, raambeveiliging en buitenverlichting
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Luum Guest House?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost een verblijf bij Luum Guest House?
Vandaag, 15 okt. 2026, kost een verblijf bij Luum Guest House van één nacht voor twee volwassenen op 19 okt. 2026 min. € 40, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij dit pension zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Luum Guest House inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Luum Guest House uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt Luum Guest House een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek vervoer vanaf de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van COP 125000 per voertuig.
Waar staat Luum Guest House?
Dit pension ligt in El Poblado, op 15 minuten wandelen van Parcque del Poblado, Parque Lleras en Clínica Medellín - El Poblado. Winkelcentrum Santa Fe ligt op 2,2 km. Station Poblado ligt op 11 minuten wandelen en naar Station Industriales is het 30 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Luum Guest House
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
8,0
Voorzieningen
9,4
Personeel en service
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 8 van 13 beoordelingen
10 - Uitstekend
8
Gastenscore: 8 - Goed. 3 van 13 beoordelingen
8 - Goed
3
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 13 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 13 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 13 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Cielito
3 okt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, very close to the popular touristic spots. Safe area!
3 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Jason
3 jun 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Inexpensive stay
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Sophia
20 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff was wonderful and very welcoming. It was a lovely experience and will definitely be back.
4 nachten verbleven in november 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Timothy Bernard
14 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I will be coming back to stay here whenever I come to Medellin. It was like staying in a guest house, as opposed to a hotel. The staff are exceptional, the property is quiet, and it's in a great location at a fair price.
6 nachten verbleven in april 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Yanory
20 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
La ubicación es perfecta cerca de Provenza cerca de restaurantes la habitación muy limpia la atención de los recepcionistas fue increíble doña María hace unos desayunos deliciosos y la atención increíble se siente uno como en casa . Todo estuvo increíble. Lo recomiendo
2 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Andrea Liceth
13 dec 2022
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
La sra. Adriana, excelente atención
3 nachten verbleven in december 2022
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
JORGE
20 feb 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excelente opcion
Muy buena experiencia la que vivi con la atencion personalizada que recibi. Aemas esta en un buen sector con muchas opciones de Restaruantes y bares en la zona. Definitivamente, me gusto y volvere. Gracias por su amable atencion.
4 nachten verbleven in februari 2024
Geverifieerde beoordeling
4/10 – Slecht
Meinolf
22 apr 2024
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Not for everyone
Place was kind of run down, rooms have no windows (only one room had window and balcony) and I insisted to get it. Annoying was that no hot water in the showers. If you need a restful sleep and are noise sensitive, don’t go there. Very noisy neighborhood
3 nachten verbleven in april 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Mayker
14 okt 2026
2 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Jordan
3 apr 2025
1 nacht verbleven in april 2025
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Peadar
18 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service
1 nacht verbleven in februari 2025
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Markus
25 nov 2024
1 nacht verbleven in november 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Antonio
2 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer