Particuliere eigenaar

Luum Guest House

Accommodatieklasse: 3

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,8 op 10 –
Voortreffelijk
De huidige prijs is € 40
19 okt - 20 okt

Populaire voorzieningen

  • Inclusief ontbijt
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Wasvoorzieningen
  • Schoonmaakservice

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
5 van 5 kamers weergeven

Standaard kamer, balkon

  • 15 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Standaard kamer, 1 queensize bed

  • 15 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Standaard tweepersoonskamer

  • 12 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Standaard driepersoonskamer

  • 10 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed en 1 tweepersoons zetelbed

Deluxe tweepersoonskamer

  • 22 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Luum Guest House bevindt zich in El Poblado, een wijk in Medellín, en ligt in de uitgaansbuurt en vlak bij een metrostation. Oviedo-winkelcentrum en Winkelpark El Tesoro zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Parcque del Poblado en Parque Lleras. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Atanasio Giradot-stadion of Belén Andrés Escobar Sports Complex. Bekijk onze reisgids voor Medellín
Meer pensions in Medellin
Kaart
43d33 Cl. 13, Medellín, Antioquia, 050021

In de buurt

  • Een stedelijk gebied met dichte bebouwing, een centraal gelegen park en een opvallende kerk.
    Parcque del Poblado
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Een meerverdiepings winkelcentrum met glazen balustrades en een centraal glazen liftput.
    Winkelcentrum Santa Fe
    4 min. rijden - 1.8 km
  • Parque Lleras
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Clínica Medellín - El Poblado
    11 min. wandelen - 1.0 km
  • Oviedo-winkelcentrum
    4 min. rijden - 1.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Poblado - 11 min. wandelen
  • Medellin (EOH-Enrique Olaya Herrera) - 7 min. rijden

Restaurants

  • Barbacoa Burger & Beer
    2 min. wandelen
  • Gabo
    2 min. wandelen
  • General Cafe Bar
    2 min. wandelen
  • Blue Smash Brgrs
    2 min. wandelen
  • Cambria
    2 min. wandelen

Over deze accommodatie

Luum Guest House

  • Pension vlak bij Parcque del Poblado
  • Luum Guest House bevindt zich niet ver van Parque Lleras en biedt onder andere een gratis uitgebreid ontbijt en een droogkuis/wasserijservice. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
  • Vervoer vanaf de luchthaven, rookvrije accommodatie en tuinmeubelen
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Luum Guest House bieden leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed en airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en gratis flessenwater.
  • Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
    • Badkamers met bidets en shampoo
    • Flatscreentelevisies van 32 inch met streamingdiensten en kabelzenders

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Wifisnelheid op de kamer: 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen)
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse
  • 24-uurs shuttleservice vanaf de luchthaven op verzoek tegen een toeslag

Eten en drinken

  • Gratis uitgebreid ontbijt beschikbaar dagelijks van 07.00 uur tot 10.00 uur

Gezinsvriendelijk

  • Wasserij

Voorzieningen

  • Wasserij

Gastendiensten

  • Droogkuis-/wasserijservice
  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Buiten

  • Tuinmeubels

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • 1 trede naar de ingang
  • Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Helling bij de hoofdingang
  • Hendels als deurklinken
  • Informatieborden in braille of reliëfletters
  • Rolstoeltoegankelijke luchthavenshuttle
  • Tegelvloer in de kamer
  • Trapleuningen

Meer

  • Roken is niet toegelaten

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Luxe beddengoed

Badkamer

  • Bidet
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Flatscreen-tv van 32 inch met kabelzenders
  • Streamingsdiensten

Eten en drinken

  • Gratis mineraalwater

Meer

  • Airconditioning
  • Strijkijzer/strijkplank

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 24 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 48 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en informatie over het elektrische deurslot.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Het is verplicht om de mobiele app van de accommodatie, tthotelguest, te downloaden voor je incheckt
Als je met de auto naar de accommodatie komt, dien je op voorhand contact op te nemen met de accommodatie (bv. voor een routebeschrijving)
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Elektrisch deurslot

Huisdieren

Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

  • American Express
  • Discover
  • JCB International
  • Mastercard
  • Visa

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (19%). Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn vrijgesteld van de btw op toeristische pakketboekingen (accommodatie plus andere reisservices).

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor luchthavenshuttle: COP 125000 per voertuig (voor maximum 4 personen)
  • Kindertarief voor de luchthavenshuttle: COP 125000 (van 1 tot 18 jaar oud)

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer, raambeveiliging en buitenverlichting
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Luum Guest House?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost een verblijf bij Luum Guest House?

Vandaag, 15 okt. 2026, kost een verblijf bij Luum Guest House van één nacht voor twee volwassenen op 19 okt. 2026 min. € 40, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij dit pension zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Luum Guest House inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij Luum Guest House uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Biedt Luum Guest House een shuttle naar het vliegveld?

Ja, er is op verzoek vervoer vanaf de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van COP 125000 per voertuig.

Waar staat Luum Guest House?

Dit pension ligt in El Poblado, op 15 minuten wandelen van Parcque del Poblado, Parque Lleras en Clínica Medellín - El Poblado. Winkelcentrum Santa Fe ligt op 2,2 km. Station Poblado ligt op 11 minuten wandelen en naar Station Industriales is het 30 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Luum Guest House

8,8

Uitstekend

9,2

Netheid

8,0

Voorzieningen

9,4

Personeel en service

8,6

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 8 van 13 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 3 van 13 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 13 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 13 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 13 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, very close to the popular touristic spots. Safe area!
3 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Inexpensive stay
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff was wonderful and very welcoming. It was a lovely experience and will definitely be back.
4 nachten verbleven in november 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I will be coming back to stay here whenever I come to Medellin. It was like staying in a guest house, as opposed to a hotel. The staff are exceptional, the property is quiet, and it's in a great location at a fair price.
6 nachten verbleven in april 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
La ubicación es perfecta cerca de Provenza cerca de restaurantes la habitación muy limpia la atención de los recepcionistas fue increíble doña María hace unos desayunos deliciosos y la atención increíble se siente uno como en casa . Todo estuvo increíble. Lo recomiendo
2 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
La sra. Adriana, excelente atención
3 nachten verbleven in december 2022
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Excelente opcion

Muy buena experiencia la que vivi con la atencion personalizada que recibi. Aemas esta en un buen sector con muchas opciones de Restaruantes y bares en la zona. Definitivamente, me gusto y volvere. Gracias por su amable atencion.
4 nachten verbleven in februari 2024
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Slecht

Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Not for everyone

Place was kind of run down, rooms have no windows (only one room had window and balcony) and I insisted to get it. Annoying was that no hot water in the showers. If you need a restful sleep and are noise sensitive, don’t go there. Very noisy neighborhood
3 nachten verbleven in april 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

2 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

1 nacht verbleven in april 2025
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Netheid, personeel en service
1 nacht verbleven in februari 2025
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

1 nacht verbleven in november 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
1 nacht verbleven in augustus 2024