Hotel Lyon ligt in Laureles - Estadio, een wijk in Medellín. Winkelcentrum Santa Fe en Winkelpark El Tesoro zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Parcque del Poblado en Parque Lleras. Ga naar Atanasio Giradot-stadion om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Pueblito Paisa, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Medellín
Carrera 70 # 45 E 161, Medellín, Antioquia, 050001
In de buurt
Plaza Mayor Convention Center
3 min. rijden - 1.9 km
Atanasio Giradot-stadion
6 min. wandelen - 0.6 km
Universidad Pontificia Bolivariana
13 min. wandelen - 1.1 km
Plaza de Toros La Macarena
13 min. wandelen - 1.1 km
Centro Comercial Unicentro Bogotá
16 min. wandelen - 1.4 km
Lokaal vervoer
Station Estádio - 1 min. wandelen
Internationale luchthaven José María Córdova (MDE), Medellín, Colombia - 45 min. rijden
Restaurants
Midas
3 min. wandelen
Cantina La 70
2 min. wandelen
Aquellos 60's
5 min. wandelen
Emilio Comidas Rapidas
1 min. wandelen
Cacique
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Lyon
Hotel vlak bij Atanasio Giradot-stadion
Hotel Lyon biedt onder andere een buurtwinkel en een wasserij. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een continentaal ontbijt (toeslag), een shuttleservice van/naar de luchthaven en een waterkoeler
Een kruier/portier, een lift en rookvrije accommodatie
Een televisie in de gemeenschappelijke ruimte, een computerstation en een kluis bij de receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel ingericht en zijn voorzien van leuke voordelen zoals 24-uurs roomservice, naast faciliteiten zoals middernachtsnacks en gratis wifi.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op vaste tijden en op verzoek tegen een toeslag
Beperkte parkeergelegenheid ter plaatse
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage
Eten en drinken
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.00 uur: COP 7.500 voor volwassenen en COP 7.500 voor kinderen
Dingen om te doen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Kruidenier/supermarkt
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Cadeauwinkel/kiosk
Gemeenschappelijke microgolfoven
Kluisje bij het onthaal
Kruidenier/supermarkt
Reisgidsen
Wasserij
Waterkoeler
Gastendiensten
Portier
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Computerstation
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
3 privébadkamers
Douche
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Plasma-tv van 32 inch met digitale zenders
Eten en drinken
24-uurs roomservice
Restaurantgidsen
Meer
Elke dag gratis kranten
Gratis lokale gesprekken
Individueel ingericht
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 14.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 13.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De accommodatie rekent COP 15000 aan voor betalingen met kredietkaart.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
1 in totaal
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (19%). Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn vrijgesteld van de btw op toeristische pakketboekingen (accommodatie plus andere reisservices).
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer COP 7500 voor volwassenen en COP 7500 voor kinderen
Toeslag voor luchthavenshuttle: COP 75000 per persoon (retour)
Kindertarief voor de luchthavenshuttle: COP 75000 (retour), (van 5 tot 6 jaar oud)
Borgsom voor huisdieren: COP 20000 per nacht
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
De accommodatie berekent een toeslag van COP 15000 op betalingen met een kredietkaart
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Lyon Hotel
Hotel Lyon Medellín
Hotel Lyon Hotel Medellín
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Lyon?
Ja, bij dit hotel zijn huisdieren toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een borgsom van COP 20000 per nacht. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Hotel Lyon inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Lyon uitchecken?
Je dient om uiterlijk 13.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt Hotel Lyon een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van COP 75000 per persoon.
Waar staat Hotel Lyon?
Dit hotel ligt in Laureles - Estadio, op 10 minuten wandelen van Atanasio Giradot-stadion en Obelisco Winkelcentrum. Ook Universidad Pontificia Bolivariana en Eerste Laureles Park liggen op een kwartiertje wandelen. Station Estádio ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Station Suramericana is het 8 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Lyon
3,0
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,0
Netheid
3,0
Personeel en service
4,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 2 beoordelingen
10 - Uitstekend
0
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 2 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 2 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 2 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
2/10 – Ontzettend slecht
zuleika
Reisde met familie
22 mrt 2020
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
No fue muy grata no obligaron a salir practicament
zuleika
6 nachten verbleven in maart 2020
4/10 – Matig
Luis Alberto
11 mrt 2020
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
It was so noisy, and the attention wasn't good, wifi problems (doesn't work) and at the end i had to pay extra money for using crdit