Geheel appartement·Particuliere eigenaar

¡Apt de lujo en El Poblado con vista espectacular!

Dit appartement biedt onder andere een keuken. Je vindt het nabij Winkelpark El Tesoro.

Fotogalerie voor ¡Apt de lujo en El Poblado con vista espectacular!

Zwembad
Interieur
Interieur
Privékeuken
Smart-tv

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

2 slaapkamers3 badkamersMax. aantal: 4

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Bubbelbad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Gratis wifi

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

¡Apt de lujo en El Poblado con vista espectacular!

El edificio se llama 'Urbanización Zandolo'. El apartamento tiene una vista espectacular desde La Cola Del Zorro hacia abajo en El Poblado. Está ubicado en un piso alto con una vista de 180 grados de Medellín desde una gran ventana en el baño de la habitación principal. Edificio residencial seguro con seguridad armada en el sitio las 24 horas del día.
El espacio
Hay un escritorio de computadora motorizado de altura ajustable y una silla ergonómica para juegos de computadora. Hay dos televisores inteligentes de 58" y uno de 58". Cuenta con un servicio de internet de alta velocidad de 200 MBS y wifi en todo el apartamento. Hay una mesa de comedor con tapa de vidrio y sillas para 6 personas.
Acceso de los huéspedes
Los huéspedes tendrán acceso a la piscina, la sauna y el gimnasio.
Otros aspectos a destacar
En el apartamento también hay una combinación de lavadora y secadora LG, además de un amplio refrigerador LG.

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Bubbelbad
  • Gemeenschappelijk zwembad
  • Sauna

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 2,5 badkamers
  • Bad of douche
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Smart-tv

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Dingen om te doen

  • Sportschool

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 146622

Overige info

Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.

Over deze buurt

dit appartement ligt in El Poblado, een wijk in Medellín. Winkelpark El Tesoro en Winkelcentrum Santa Fe zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Parque Lleras en Parcque del Poblado. Río Sur Winkelcentrum en Parque Zoológico Santa Fe zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Medellín
Meer appartementen in Medellin
Kaart
Medellin, antioquia

In de buurt

  • Parcque del Poblado
    Parcque del Poblado
    7 min. rijden - 2.9 km
  • Winkelpark El Tesoro
    19 min. wandelen - 1.6 km
  • Parque Lleras
    5 min. rijden - 2.2 km
  • Lineair Park President
    6 min. rijden - 2.6 km
  • Clínica Medellín - El Poblado
    7 min. rijden - 2.9 km

Lokaal vervoer

  • Station Alpujarra - 8 min. rijden
  • Internationale luchthaven José María Córdova (MDE), Medellín, Colombia - 31 min. rijden

Restaurants

  • Alquimista
    17 min. wandelen
  • Papa John's Pizza
    18 min. wandelen
  • Mi Buñuelo
    17 min. wandelen
  • Sushi Market
    16 min. wandelen
  • Sushi Light (Amsterdam Plaza)
    16 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Beschikt ¡Apt de lujo en El Poblado con vista espectacular! over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij ¡Apt de lujo en El Poblado con vista espectacular!?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij ¡Apt de lujo en El Poblado con vista espectacular! inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij ¡Apt de lujo en El Poblado con vista espectacular! uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat ¡Apt de lujo en El Poblado con vista espectacular!?

Dit appartement ligt in El Poblado, op 3 km afstand van Lokkus Arte Contemporáneo, Parque Lleras en Winkelpark El Tesoro. Ook Lineair Park President en Parcque del Poblado liggen op 3 km afstand.

Beoordelingen over ¡Apt de lujo en El Poblado con vista espectacular!

Beoordelingen

10

Uitzonderlijk