Geheel appartement·Particuliere eigenaar
3BR magical aparment in the heart of Medellin - Poblado
Dit appartement biedt onder andere een balkon. Je vindt het nabij Plaza Botero.
Fotogalerie voor 3BR magical aparment in the heart of Medellin - Poblado





Geheel appartement
3 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 6
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Confort Apt. 2 Bedrooms With Jacuzzi Privado
Confort Apt. 2 Bedrooms With Jacuzzi Privado
- Wasmachine
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 6 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 182073
Overige info
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.
Over deze buurt
Medellín, Antioquia
In de buurt
Lichtpark10 min. wandelen - 0.9 km
Plaza Botero14 min. wandelen - 1.3 km
Plaza Mayor Convention Center15 min. wandelen - 1.3 km
Museo de Antioquia16 min. wandelen - 1.4 km- Kathedraal van Medellín17 min. wandelen - 1.5 km
Lokaal vervoer
- Pabellón del agua EPM Tram Stop - 9 min. wandelen
- Internationale luchthaven José María Córdova (MDE), Medellín, Colombia - 39 min. rijden
Restaurants
- El Bohemio De Clausura7 min. wandelen
- La Pascasia5 min. wandelen
- Vive Saludable6 min. wandelen
- El Paisa - Lechoneria7 min. wandelen
- Lienzo Gastrobar5 min. wandelen








